Přejít na obsah


Fotka

Event 20 let geocachingu Praha 2020

event

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#21 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 7:09

Bude-li eventu přidělena ikona giga, je jasné že to bude giga o který organizítorům jde. Jelikož eventy mají svá kolizní pásma, znamená to, že pro případnou jinou ikonku by se pak muselo jet někam 50km od Plumlova?


Od Plumlova nebo od Prahy? ;) Záleží na tom jakou jinou ikonku chceš. Hodně ikonek bude v místě.
  • 0

#22 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 7:15

Co jsem zaslechl na Plumlově tak jde o to, že o Giga k 20 letům geocachingu usilují i Němci. A pokud budou rychlejší než my, bude ve stejném termínu Giga v Německu a to nechceme, že?


  • 1

#23 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 20:55

Co jsem zaslechl na Plumlově tak jde o to, že o Giga k 20 letům geocachingu usilují i Němci. A pokud budou rychlejší než my, bude ve stejném termínu Giga v Německu a to nechceme, že?

 

Ano, to se resi uz dlouho a proto to byla ze zacatku doslova smrst. 400 WA logu bylo za necele 2 hodiny, temer 1000 za 6 hodin. Proto po tydnu schazi "jen" 710 WA logu. Ale i tak klika, ze Nemci ten svuj event zatim nepublikovali (ale je znam uz jeho GC kod), otazka jake by bylo skore, pokud by byly oba publikovany ve stejnou dobu.


  • 1

#24 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 21:41

Tak jsem přidal taky jeden WA log, ať to vyjde :) .


  • 1

#25 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 22:00

Jsem u gc chvilku, tak se furt na něco ptám - teď jsem si přečtla, že vstup na gigaevent nesmí být zpoplatněn. Nebude to v kolizi s tím sobotním a nedělním vstupným do Žlutých lázní?


  • 0

#26 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 22:20

Jsem u gc chvilku, tak se furt na něco ptám - teď jsem si přečtla, že vstup na gigaevent nesmí být zpoplatněn. Nebude to v kolizi s tím sobotním a nedělním vstupným do Žlutých lázní?

 

Vše je v souladu s pravidly, jinak by event nebyl publikován. Pravidla říkají doslova: "Events must have a free or low cost participation option." Viz. https://www.geocachi...r&id=23&pgid=86
 
V případě tohoto eventu je pro účast a zalogování jak možnost free/zdarma - v pátek večer, tak low-cost - v sobotu a neděli.

  • 0

Hoblíkovo geocoiny, nevelký geocaching blog a T5 geocaching


#27 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 22:55

No, on je zatím publikován jako mega a u toho jsem tuhle podmínku nečtla. (Tedy v češtině, anglicky neumím, lepím to s pomocí překladače.) Fakt se jen ptám, že mě to zarazilo. Už jsem to asi pochopila: musí trvat 1 - 3 dny, takže když trvá 3 dny, tak 1 den neplaceně stačí.


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 09 květen 2019 - 23:00

  • 1

#28 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 9:40

A nahodou okolo geocaching HQ sa nechysta este nejaka specialnejsia ikonka? :-) Pepa jonea sa tak vyjadril na B slovenského Geocachingu, ale na mape zatial nic nevidim, tak neviem odkial ma tie info, ale keby ste mali aj vy, tak potvrdte. Par zo slovenska by nas islo.


  • 0

#29 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 10:01

Ještě něco k inkonce GIGA chybí...

 

Přiložené miniatury

  • uncle_sam.jpg

  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#30 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 10:11

A nahodou okolo geocaching HQ sa nechysta este nejaka specialnejsia ikonka? :-) Pepa jonea sa tak vyjadril na B slovenského Geocachingu, ale na mape zatial nic nevidim, tak neviem odkial ma tie info, ale keby ste mali aj vy, tak potvrdte. Par zo slovenska by nas islo.

 

Žádné oficiální vyjádření z HQ na téma "speciální ikonka" zatím není. Ale protože všichni očekáváme, že "20" ikonka bude, tak už pro ni máme připravený listing a místo na mapě. Nebude to k ní daleko.


  • 2

Hoblíkovo geocoiny, nevelký geocaching blog a T5 geocaching


#31 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2019 - 13:56

Ak by bolo nieco specialne v seattli tak by sme sli. Preto sa pytal. Zobrali by sme aj HQ a aj APE cache. Samozrejme by to bol asi 12 dnovy vylet s 2 dnami letu, takze by sme pozreli aj nejake ´´atrakcie´´ na zapadnom pobrezi, spolu s navstevou Las Vegas :-)


  • 0

#32 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 13:41

Ano, to se resi uz dlouho a proto to byla ze zacatku doslova smrst. 400 WA logu bylo za necele 2 hodiny, temer 1000 za 6 hodin. Proto po tydnu schazi "jen" 710 WA logu. Ale i tak klika, ze Nemci ten svuj event zatim nepublikovali (ale je znam uz jeho GC kod), otazka jake by bylo skore, pokud by byly oba publikovany ve stejnou dobu.

 

Pro zajímavost - po dvou týdnech má event 2500 WA logů, což obvykle velkým eventům v Německu zabere tak šest měsíců. Uvidíme co bude za další dva týdny ;-)


  • 0

Hoblíkovo geocoiny, nevelký geocaching blog a T5 geocaching


#33 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2019 - 13:53

Parada, drzime palce.


  • 0

#34 emichalek

emichalek

    eMichalek

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2019 - 12:26

3006

 

#tochceš  :D  :D


  • 3

#35 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2019 - 16:24

GIGA


  • 5

#36 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2019 - 18:09

Děcka díky a gratuluju....


  • 1

#37 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2019 - 6:37

taky gratuluju organizátorům


  • 0

#38 hkstaripraha

hkstaripraha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2021 - 11:30

Cituji: Ačkoliv jsme doufali v lepší zprávy, situace není bohužel taková, aby bylo možné za 4 měsíce uskutečnit gigaevent.Termín této oslavy se opět posunuje na 13-15. května 2022

https://www.geocaching.com/geocache/GC7WWWW_20-years-of-geocaching-prague-2020-edition-2022#logs_section

 

 

 

 

 


  • 1

....................................
XIAOMI Mi 9T + c:geo
GARMIN eTrex 32x + BaseCamp(MapSource), GeoGet 2.12.0.829 + VasaM,Topo Czech 2015 Light (Topo Czech 2011 Pro)






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:event

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka