Přejít na obsah


Fotka

Oznaceni archivovanych kesi s novym API


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#41 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2019 - 11:09

Proto mam nastavene 3 dny jako limit - aby se dal za tu dobu nacist cely kraj. To je 3*(10000+16000) kesi, tam se kraj vejde.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#42 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2019 - 11:15

Spíš by mě zajímala jiná věc - zjistit nějak stav archivace toho co jsem nalezl, ale bez toho, že bych si změnil ostatní atributy. Zajímalo by mě, kolik toho už zmizelo, ale chci mít D/T tak, jak jsem to nalezl, ne že obtížnost pak autor měnil. A statistiku si dělám pro sebe, ne že podle GS je to dobře. Napadá mě udělat to na kopii databáze, vyexportovat jako seznam, v akt. databázi seznam načíst... Je to jen nápad.

 

To je zase na dalsi vlakno  :)

 

Uz jsem to tu taky psal. Delam pomoci pluginu FoundIdTag. Tim si vzdy po nalesu ulozim T/D, velikost a typ do tagu a pred statistikou to tim samym pluginem vratim. Tak mi nevadi, ze se mezitim hodnoty zmenily.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#43 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2019 - 11:59

Zatím je to jen úvaha, on se nemusí měnit jen D/T a velikost. Vím o případu, kdy owner archivoval keš, smazal listing a název změnil na nesmysl. Kdybych ji neměl v GG, netušil bych, která to byla, i když ji mám nalezenou. Takže neaktualizovat nalezené se mi zdá rozumné, přitom označit je za archivované mi tak nelogické nepřipadá. Plugin je pěkný, ale dověděl jsem se o něm až někdy po 1000 nálezech. Ono to kritické není, vím jen o několika kde došlo ke změnám, ale to neznamená, že jich nemohlo být víc. Nevadí, nějaký postup mám vymyšlený, na kopii databáze si ho vyzkouším a uvidím.


  • 1

#44 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2019 - 12:17

Jasne, autor muze zmenit i jmeno kese. Ale i to jde ulozit do tagu. Nemel jsem tu potrebu, spis me to nenapadlo.

 

Pokud mas po 1000 nalezech v databazi puvodni stav nalezenych, neni to problem, muzes si ty tagy doplnit najednou.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama