Přejít na obsah


Fotka

Fronta keší je najednou poloviční?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
103 odpovědí na toto téma

#21 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2019 - 21:48

[ironie]co si to ten reviewer dovolil [/ironie]
Jinak důvody proč, si dovedu představit stejné jako zvedavkanocni. A hlavně si nikdo nemůže nárokovat to co nárokovatelné není, obzvlášť tímto stylem.

  • 4

#22 mirdule

mirdule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2019 - 22:03

Nárokovatelný termín publikace podle mě taky není. Vím ale o případech kdy se to podařilo uskutečnit a to kačerem co se s Rw nezná a nikdy se s ním osobně neviděl. Bude to asi o stylu komunikace i jiných faktorech. Když se to ale nepovede, tak je to mrzuté, ale není to důvod k takové hysterii.
  • 4

#23 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2019 - 22:10

A hlavně si nikdo nemůže nárokovat to co nárokovatelné není, obzvlášť tímto stylem.

 

To je fakt. Nicmene nastvany byt muze. Zvlaste kdyz se, alespon nekteri, revieweri snazi prosbam o nacasovni vyhovet. Ackoliv to neni jejich povinnost a jak jsem pochopil tak ani officialni moznost, ale jen jakysi doplneny script v jejich systemu.

 

Jinak kdyz koukam, co napsal owner te nestastne bonus kese o sve komunikaci s revierem, tak z toho plyne ponauceni. Zacinat zadost o publikaci "Ahoj, prosim o publikaci teto kese 26.5. ve 12:00" a pak teprve psat dalsi.

 

Ale obcas muze preklep reviewera u dohodnute publikace i pobavit. Jeden kolega ted zazil horke chvilky, jak mu v dohodnuty cas zacly chodit divne notifikce. Nastesti posledni byla "Published" a tak se temer vsichni ucastnici eventu vydali pro FTF. A pak uz jsme se vsichni nastalou situaci jen bavili. :D


  • 0

#24 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2019 - 22:11

Vím ale o případech kdy se to podařilo uskutečnit a to kačerem co se s Rw nezná a nikdy se s ním osobně neviděl.


Mne před pár lety vyšel DLR vstříc a publikoval mi keš po skončení eventu. Stačilo se jen dostatečně včas dopředu domluvit, zdali je to možné. :)


  • 1

#25 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2019 - 22:48

Tyjo revieweři nemají možnost si nastavit čas publikování keše? Tak to je hodně blbé a nedivím se, že owneři musí prosit a doufat, že jim revieweři vyjdou vstříc v puštění keše v určitou dobu. Snad se HQ trochu zamyslí a tuto funkci implementuje. Ulehčí tím už tak těžkou práci reviewerům a i owneři budou moci v klidu žádat spuštění keše v jakoukoliv dobu.

Myslím, že tuhle možnost RW maji, netuším zda je to implementováno oficálně nebo to umí nějaký český "domodělo" skript, naposled mi tak byla publikována keš na štědrý večer.

 

Myslím, že u Sopdeta jde o něco jiného - delší nepřítomnost u kompu nebo nějaké výše zmíněné osobní důvody, ale určitě to není důvod k jeho zatracení a dotyčný owner by se měl urychleně omluvit. Koneckonců vždyť je to jenom geokešing, taková mírně potrhlá hra :) .


  • 3

#26 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2019 - 23:08

Znate nekdo toho ownera osobne?


Ano.
  • 0

#27 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2019 - 23:10

"Světová aféra:"

(Světově proslula zejména v některých Lhotách na Táborsku...).


  • 3

#28 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 5:48

Na FB se Sopdet vyjádřil, proč pár týdnů nic nepustil. Těsně před tou smrští publikací tam někdo hořekoval, že čeká dlouho a rozjela se tam celkem velká diskuze. A od některých padali také silná slova ....


Tento příspěvek byl upraven od Petman02: 09 květen 2019 - 5:53

  • 0

#29 brumlik

brumlik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 6:08

Z mé strany nemám absolutně nic proti Sopdetovi. Vždy,když to bylo možné mi vyšel vstříc .  Já jsem s ním velmi spokojený a nemám s ním žádný problém. Proč tak dlouho nepublikoval ? Asi k tomu měl vážný důvod, je to také jen člověk, tak jako my.  

 

Já si myslím, že je to opravdu o tom, jak s rewírníky kdo jedná, pokud jsou k nim slušní,ohleduplní , tak  je tov pořádku a dá se domluvit den i čas publikace,pokud je to možné  a vše s keší je OK. Jak je tu už několikrát psáno,NENÍ  to nárokovatelné !Je to pouze na domluvě kačer - rew !   A podle logu toho ownera , je to dle mého názoru pěkný "hulvát a neumí se chovat " , aspon to tak vypadá.  

 

Takže Sopdet má mou PLNOU PODPORU  !!!   Jsme jen lidi a občas můžeme udělat chybu . 


  • 7

#30 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 6:52

Tyjo revieweři nemají možnost si nastavit čas publikování keše? Tak to je hodně blbé a nedivím se, že owneři musí prosit a doufat, že jim revieweři vyjdou vstříc v puštění keše v určitou dobu. Snad se HQ trochu zamyslí a tuto funkci implementuje. Ulehčí tím už tak těžkou práci reviewerům a i owneři budou moci v klidu žádat spuštění keše v jakoukoliv dobu.


Netuším, jestli v tomto HQ reviewerům nějak pomohlo, ale pozoruju poslední roky vzrůstající zoufalství kačerů na anglickém fóru v souvislosti s "kvalitními" projekty typu nový Dashboard, Search map nebo Message center a ztrácím už víru v kompetentnost a vůbec schopnosti HQ (Groundspeaku). Tam je něco shnilého... Vyústilo to nedávno až v otevřený dopis Groundspeaku žádající odpověď, kam že to vlastně vedou.

 

Na FB se Sopdet vyjádřil, proč pár týdnů nic nepustil.

 
Tak nám to tady přetlumoč. Když už to vlákno čteme, ať známe okolnosti. :)


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 09 květen 2019 - 7:28

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#31 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 7:38

Jako ano, revieweři jsou taky jen lidi, nicméně tuším, že tady na fóru je vlákno, kde revieweři oznamují svoji nepřítomnost a kačeři se podle toho můžou zařídit a ví odkdy dokdy bude stopka na schvalování a publikování keší. Nejsem si jistý, zda tam Sopdet něco psal.
P.S FB diskuzi jsem nečetl a odkaz bych též uvítal
  • 2

#32 pitovo

pitovo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 7:39

......
P.S FB diskuzi jsem nečetl a odkaz bych též uvítal

 

https://www.facebook...king={"tn":"O"}


  • 0

#33 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 7:44

Netuším, jestli v tomto HQ reviewerům nějak pomohlo, ale pozoruju poslední roky vzrůstající zoufalství kačerů na anglickém fóru v souvislosti s "kvalitními" projekty typu nový Dashboard, Search map nebo Message center a ztrácím už víru v kompetentnost a vůbec schopnosti HQ (Groundspeaku). Tam je něco shnilého... Vyústilo to nedávno až v otevřený dopis Groundspeaku žádající odpověď, kam že to vlastně vedou.

 

Moc pěkné, vystihuje to můj pocit z GS už docela dlouho, ale patří to spíše do geodepresivního koutku :-(.


  • 0

#34 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 7:48

Osobně si myslím, že i RW jsou jen lidé a pokud posílám keš s žádostí o publikaci v určitý čas, je to vždy jen prosba. Pokud se povede, jsem rád, pokud ne, moje smůla, RW měl prostě více jiné práce nebo to prostě nestihl. Ale nekamenuji ho za to. Vůbec se mi nelíbí tento hon na čarodějnice.

 

 

Hmm, a co se tam píše? Nechce se mi kvůli tomu registrovat.


  • 0

#35 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 7:51

https://www.facebook...king={"tn":"O"}


Obsah nebyl nalezen.
  • 0

#36 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 7:54

 

Odkaz na fejsbůk do uzavřené skupiny je myšlen vážně?

Asi jako pět schodů ke zdi? :-)


  • 3

#37 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 8:24

Taky jsem žádala Sopdeta, aby publikoval včera jednu eventovou kešku. Nestalo se, vzal to dneska při raní smršti Plzeňskem. Ale event se vyvedl i bez toho, takže co. Holt se stane. Mohla jsem prudit, ale co bych tím získala? Za prvý takový věci nemusím a za druhý chci mít s reviewrem dobrý vztahy i do budoucna a ne být za tu hysterku, co otravovala. Svět se nezboří, že mi keška pípla o x hodin později.


  • 1

#38 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 9:02

Jinak řečeno, keš má být publikována tak, aby byla lovitelná minimálně měsíce. Je to pěkný vtip, když se povede publikovat ji během eventu, všem zapípají telefony a všichni se rozjedou na FTF, ale to snad ani není žádoucí, ne? Vím o jedné, co ji umístili na místo eventu (nočního), publikována byla až po eventu, tak ji hned archivovali a odnesli. Čili keš určená na hromadné FTF a pár dní lovu, protože na tom místě by nepřežila a předpokládalo to noční aktivitu reviewera. Já měl taky nápad na jednu vtipnou keš, u tematické budovy, kde bylo jasné, že se brzy zbourá, ale RW (Sopdet) mi to rozmluvil a já to uznal.


  • 0

#39 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 9:04

keskomer-day-201905091000.png

 

Že by další várka?


  • 1

#40 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2019 - 9:28

keskomer-day-201905091000.png

 

Že by další várka?

Jj, Plzeňsko. jen v mailu jich mám asi 30, a to nemám zas tak daleký notifikace.


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama