Přejít na obsah


Fotka

Fronta keší je najednou poloviční?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
103 odpovědí na toto téma

#81 martin.stoky

martin.stoky

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2019 - 21:08

Jsem taky z Táborska a nerad bych byl náhodně přiřazen, třeba až někoho potkám u keše - to vyjádření vypadá na nějaké hnutí (tedy hnutí to je, ale jen mysli), ale ve skutečnosti je tu:

1 autor dle mého pohledu hysterického disable logu,

5 autorů Lhotníku, co tento log papouškují,

1 volně připojený hráč, který se Lhotníkem nic společného nemá (jako owner).

 

Takže "my z Táborska" je 7 lidí (naštěstí jen).

 

Naproti tomu jsou tu např. 4 owneři Lhotníku, kteří ten log nepapouškovali, to je potěšitelné. Dokonce 5 ownerů, když započtu event, kde žádná trapná výzva k sesazení Sopdeta také není - takže uvnitř Lhotníku 6:5 ;-)

 

Zmijovkáři se nevnucujeme a za sebe mu osobně slibuji, že klidně zapřu, že ho znám, abych mu nedělal ostudu.-)

 

Tím ovšem legrácky končí. Autora jsem až do tohoto příspěvku plného jedu a lživých prohlášení považoval za seriózního člověka a cítím zklamání.

 

Jestli mě považuje za hysterku, tak to mi je fuk. Prohlášení o papouškujících autorech mě ovšem z úcty ke kolegům mrzí. Ví snad, jak to bylo a jaké diskuze mezi námi probíhaly?!     

 

Nicméně skutečnosti je taková, že disablovány byly všechny fyzické keše, žádný z prstu vycucnutý poměr 6:5. Že je disabloval někdo dřív a někdo později, to byla pouze technická záležitost - ne každý má možnost celodenního připojení, někdo chodí na směny, někdo chodí spát dřív a někdo později. Event jsme skutečně nedisablovali, nebyl důvod. 

 

No prostě ... nomen omen...


  • 0

#82 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2019 - 21:37

... prstu vycucnutý poměr 6:5.

 

V okamžiku, kdy jsem to napsal, to tak bylo.

(Vix disable stáhnul a pak si to zase rozmyslel, W.W. neměl v tu chvíli a ještě nějakou dobu potom disable...).


  • 1

#83 mirdule

mirdule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2019 - 21:52

Na čem se shodne část komunity která se nenechá martinem.stoky manipulovat ani fanatizovat, tak je to takovej (smazáno, cikány sem opravdu tahat nebudeme), kterej má nějakej osobní problém. Působí dojmem nedospělého jedináčka. Pokud je mu něco vyčteno, tak si opticky nasype hrst popela na hlavu, aby vzápětí vyprodukoval kýbl exkrementů a myslí si jak je chytrej a vtipnej, hlavně že má navrch. Nad pointou se nezamýšlí. Tak alespoň že ten jeho Adam už je velkej.


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 13 květen 2019 - 10:33
// tomy.22: tohle sem opravdu nepatří, pokud máte nějaké osobní spory i mimo GC, vyřešte si je mimo tyto stránky

  • -3

#84 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2019 - 22:31

Ach bože, čekal jsem ve stejné době na publikaci dvou keší 14 dní a ani jsem se z toho nepodělal, ani nedělal aféru. Spíš jsem měl starost o to, jestli je RW  v cajku. Vždyť jde v podstatě o h..no.


  • 12

#85 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2019 - 14:23

Mno, Martine, označovat oponenty skupinou křiklounů mě u tebe dost zklamalo. Právě to je ukázka podprahového manipulování se čtenářem, kdy se snažíš mu podsunout negativní názor na druhou stranu - pokud chceš někde věčně diskutovat,tohle bys měl vynechat. Snažím se dívat z nadhledu,ale...i já jsem zklamaná.

Opravují a upřesňuji : místo skupiny byla v tvém prvním textu lavina křiklounů,ale důsledek to nemění.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 13 květen 2019 - 14:30

  • 0

#86 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2019 - 14:37

Když jsi psal, jak jsi byl vytížený a proto nereagoval dřív, uvědomila jsem si, že jsem tvůj log viděla na jedné keši před mým - jsem zvedavka a tak jsem se podívala, co máš ještě v okolí odloveno. Není to sice okolí, ale.....takže jsem ztratila iluze o pravdivosti tvého tvrzení. :-(
  • 1

#87 martin.stoky

martin.stoky

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2019 - 20:18

Ahoj Zvědavko, říkal jsem si, že budu reagovat pouze na věcné připomínky, ale ze známosti učiním výjimku.-) 
 
Oponenty skutečně nenazývám skupinou křiklounů. Chtěl jsem pouze uvést, že se tu strhla lavina křiklounů, což je negativní jev každého internetového diskuzního fóra. Pokud ses ty (nebo kdokoliv jiný z diskutujících) cítila uražená, že jsi byla označena jako křiklouna, tak se omlouvám za nešikovnost v mém písemném projevu. Nesypu si popel na hlavu, pouze chci předejít tomu, abychom tu začali řešit větný rozbor a jemné jazykové detaily.
 
Mrzí mě, že v mém příspěvku hledáš chyby v detailech, ale na jeho hlavní poslání nereaguješ. Na druhou stranu tě nechává klidným třeba takový příspěvek od Mirdule, který považuji za křiklounství nejtěžšího kalibru. S osobní urážkou, kterou se administrátor z etických důvodů rozhodl smazat.
 
Co se týče tvého druhého příspěvku, tak ten jsem nepochopil. Na tohle diskuzní fórum jsem se přihlásil dobrovolně a s vědomím veřejné tortury.-) Tyhle diskuze nevyhledávám a až ve středu jsem byl upozorněn mailem, jaká smršť tu už dva dny probíhá. A až včera večer jsem se po náročném víkendu vysloveně donutil, abych se tu zaregistroval a napsal příspěvek. Usínal jsem u toho a spáchal jsem přitom jednu ostudnou pravopisnou chybu. Ale neodvážil jsem se ji opravit, abyste si nemysleli, že jsem si svůj příspěvek rozmyslel a změnil jej.-)
 
Obviňuješ mě, že jsi ztratila iluze o pravdivosti mého tvrzení. Ale jakého tvrzení?! Já osobně ten příspěvek fakt nechápu! I když je možné, že jsem jen natvrdlý, protože jiní ho pochopili a ještě ti za to dali své palce nahoru. Takže pokud mi vysvětlíš, prosím, oč běží, rád ti odpovím.
 
Tak jsem se zase rozepsal víc, než bych si přál ... a utekla mi první třetina i se čtyřmi góly.-)
 
Srdečně tě zdravím a měj se fajn!

  • 0

#88 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2019 - 22:21

martin.stoky: Jediný kdo tu křičí, jsi ty. Obávám se, že si o nás všech myslíš, že jsme blbcí a jenom ty jsi letadlo. Uklidni se, opravdu nejsi centrem vesmíru, to ostatně není nikdo z nás...


  • 1

#89 mirdule

mirdule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2019 - 22:53

To co v mém příspěvku administrátor smazal nebyla urážka, ale přídomek martina.stoky. Tu jsem mu nedal já a vznikla při diskusích o něm v reakci na jeho chování.

Co se týče křiklounů, tak největší povyk jsem zaregistroval na Fcb Geojihu od jistého williho a Inge. Se štvavou kampaní proti regionálnímu Rw byli ale odesláni do análu. Je mi líto některých ownerů Lhotníků. Text u keší byl jednotně zkopčený. Přidali se k vám jen proto, že tam s vámi musí žít a potkávat se s vámi.
  • 0

#90 martin.stoky

martin.stoky

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 0:36

Vážení a milí,
 
celým svým pozadím jsem dosedl tvrdě na zem. Přihlásil jsem se sem, abych se pokusil vysvětlit své názory ... a buď je obhájit, nebo uznat, že jsem se mýlil. Stačily mi dva dny na to, abych poznal, že moje přítomnost zde byla omyl.
 
Vzhledem ke tří až čtyřciferným počtům příspěvků na počítadlech u vašich nicků jsem předpokládal, že tu jste komunita, která tu po léta žije v určité symbióze a udržuje tu určitou kulturu. Proto jsem to riskl. Příspěvky typu Mirdule jsou však pro mne velkým zklamáním. Tady jsem to fakt nečekal! Bohužel to tu je úplně stejné jako kdekoliv jinde na internetových diskuzních fórech.
 
Nepotřeboval jsem ke geocachingovému životu toto fórum dosud, obejdu se bez něj i nadále. Pokud by kdokoliv z vás chtěl se mnou komunikovat privátně, jsem vám k dispozici na centru zpráv nebo na mailu, který najdete na mém profilu.
 
Využiji tedy posledního vtipného příspěvku kolegy phrkt ... budu si o sobě myslet, že jsem letadlo ... a odletím odtud.-)
 
Mějte se tu fajn ... a krááááásné jaro.-)

  • 4

#91 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 0:54

To co v mém příspěvku administrátor smazal nebyla urážka, ale přídomek martina.stoky. Tu jsem mu nedal já a vznikla při diskusích o něm v reakci na jeho chování.

Co se týče křiklounů, tak největší povyk jsem zaregistroval na Fcb Geojihu od jistého williho a Inge. Se štvavou kampaní proti regionálnímu Rw byli ale odesláni do análu. Je mi líto některých ownerů Lhotníků. Text u keší byl jednotně zkopčený. Přidali se k vám jen proto, že tam s vámi musí žít a potkávat se s vámi.

Příspěvek byl nahlášen. Nezajímá mě, jestli to byla urážka, nebo přídomek, prostě si tohle vyřešte jinde. A nyní by jsme se mohli vrátit k tomu, k čemu byl tento thread založen. Příspěvky nesouvisející s tímto threadem budou smazány.


  • 0

#92 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 7:55

Trochu mě zaráží, že co do stran sporu, tu z mého pohledu hůře argumentují obránci RW a ti, co odsuzují Martina.Skoky.

Sice se mi nelíbí přístup jeho a dalších autorů Lhotníku, ale ani přístup jeho kritiků zde (Mirdule), kteří na něj útočí... Přijde mi, že celkem v pohodě zde diskutoval a přednášel své argumenty, i když mne osobně nepřesvědčil.

Z té situace je mi docela smutno.


  • 6

#93 willy 98

willy 98

    PM

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)
  • LocationSedlčansko, Středočeský kraj / Veselí nad Lužnicí; Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj, Czech republic (CZ)
  • Profil na geocaching.com

Publikováno 14 květen 2019 - 8:21

To co v mém příspěvku administrátor smazal nebyla urážka, ale přídomek martina.stoky. Tu jsem mu nedal já a vznikla při diskusích o něm v reakci na jeho chování.

Co se týče křiklounů, tak největší povyk jsem zaregistroval na Fcb Geojihu od jistého williho a Inge. Se štvavou kampaní proti regionálnímu Rw byli ale odesláni do análu. Je mi líto některých ownerů Lhotníků. Text u keší byl jednotně zkopčený. Přidali se k vám jen proto, že tam s vámi musí žít a potkávat se s vámi.

Nauč se psát aspoň přezdívky, když už o někom hovoříš...

A zkopčeno zkopčeno ano, ale přidal jsem na konec i fakta, která jsou dohledatelná a jasně proti pravidlům, dál už to řešit fakt nehodlám, doufám, že se třeba někdy stavíš na nějakém eventu a pokecáme ;)


  • -1

#94 Tedik

Tedik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 8:21

Trochu mě zaráží, že co do stran sporu, tu z mého pohledu hůře argumentují obránci RW a ti, co odsuzují Martina.Skoky.

Sice se mi nelíbí přístup jeho a dalších autorů Lhotníku, ale ani přístup jeho kritiků zde (Mirdule), kteří na něj útočí... Přijde mi, že celkem v pohodě zde diskutoval a přednášel své argumenty, i když mne osobně nepřesvědčil.

Z té situace je mi docela smutno.

 

Naprostý souhlas. Jsem docela udiven jaká je zde u mnohých minimální schopnost slušné argumentace, místo toho jen nadávky a osobní napadání. (pozn.: nezastávám se ani jedné strany, obě tak nějak chápu)


  • 0

#95 czechfant

czechfant

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 8:26

Tak nějak předpokládám, že v tomhle tématu budou zkušení owneři. Jak dlouho cca trvá než se owner podívá na moji keš v Královehradeckém kraji? Podle wiki by to měl mít na starost Alex :)


  • 0

#96 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 8:48

Trochu mě zaráží, že co do stran sporu, tu z mého pohledu hůře argumentují obránci RW a ti, co odsuzují Martina.Skoky.

Sice se mi nelíbí přístup jeho a dalších autorů Lhotníku, ale ani přístup jeho kritiků zde (Mirdule), kteří na něj útočí... Přijde mi, že celkem v pohodě zde diskutoval a přednášel své argumenty, i když mne osobně nepřesvědčil.

Z té situace je mi docela smutno.

 

Taky souhlasím a taky vysloveně "nestojím na žádné straně" (i když obecně jsem spíš pro snahu i zdánlivě blbé chování druhého pochopit a nenechat se strhnout příliš bojovným způsobem řešení).

Ale co platí v citovaném komentu pro martina.stoky, neplatí pro williho 98. Jeho útočnost mi vyloženě vadí. Překlep či přehlédnutí se ve tvaru přezdívky může udělat každý. Formulace upozornění na tento fakt willim 98 ale odpovídá diskuzím na novinkách cézet z nejspodnějšího šteláře komentujících.

 

Nad slušně a nekonfliktně formulovanými komentáři je člověk ochoten se zamyslet.

Nad těmi opačnými to smysl nemá.


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 14 květen 2019 - 8:49

  • 4

#97 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 9:09

Tak nějak předpokládám, že v tomhle tématu budou zkušení owneři. Jak dlouho cca trvá než se owner podívá na moji keš v Královehradeckém kraji? Podle wiki by to měl mít na starost Alex :)

 

Alex většinou schvaluje do týdne, pokud tam nemáš nějakou chybu, případně kolizi atd., ale zatím se mi vždy do toho týdne ozval. Nebuď netrpělivý. Některé mé listingy publikoval i do pár desítek minut (pokud jsem je odeslal v době, kdy pípaly zrovna v okolí keše :-) ).

V okolí naposledy publikoval ve čtvrtek, tak by do konce týdne se na to měl podívat. Ale nejsem on, takže nemůžu říct, jestli zrovna třeba nemá dovolenou. Každopádně, nebuď nedočkavý i on je jen člověk.


  • 1

#98 czechfant

czechfant

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 9:45

Alex většinou schvaluje do týdne, pokud tam nemáš nějakou chybu, případně kolizi atd., ale zatím se mi vždy do toho týdne ozval. Nebuď netrpělivý. Některé mé listingy publikoval i do pár desítek minut (pokud jsem je odeslal v době, kdy pípaly zrovna v okolí keše :-) ).

V okolí naposledy publikoval ve čtvrtek, tak by do konce týdne se na to měl podívat. Ale nejsem on, takže nemůžu říct, jestli zrovna třeba nemá dovolenou. Každopádně, nebuď nedočkavý i on je jen člověk.

 

 

já to rozhodně nemyslím nějak zle. Spíš mě to zajímá :) Nemám PM takže mi zřejmě nepřijde žádný email. Tak jsem zvědavý :)


  • 0

#99 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 10:13

Narozdíl od archivací publikace zvládá perfektně, v tomhle si nemůžu stěžovat; v průběhu let:
 
submit -> publish
12. 11. -> 24. 11.
13. 07. -> 15. 07.
10. 04. -> 16. 04.
21. 07. -> 26. 07.
26. 11. -> 27. 11.

  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#100 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 10:47

Tak nějak předpokládám, že v tomhle tématu budou zkušení owneři. Jak dlouho cca trvá než se owner podívá na moji keš v Královehradeckém kraji? Podle wiki by to měl mít na starost Alex :)

 

Ty jako owner přece vidíš listing keše kdykoli se ti zachce bez omezení jakýmkoli krajem :wub:


  • 1

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama