Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

a:Drake 6.00 - Bonifác


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
558 odpovědí na toto téma

#41 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2019 - 8:46

Stydim se, ze to nevim, ale jak si zobrazim obrazek, ktery je uveden pod listingem jako spoiler? Obrazky, ktere jsou zobrazeny v listingu, vidim v galerii. Ale ty, ktere zobrazeny nejsou, v galerii nevidim. Priklad treba GC3K3TP

 

Druha vec je dotaz na novinku - pokud zaskrtnu nebo odskrtnu "sledovat" a neni datove pripojeni, silazuje si AD nekde takove pozadavky a provede je pozdeji? Pokud ne, asi by bylo dobre, aby stav indikovany "brejlickami" nemenil a upozornil na to, ze akci nejde provest (pripadne, ze ji provede az bude datove pripojeni k dispozici).


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#42 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2019 - 9:06

Zrovna u toho příkladu žádný obrázek pod listingem nevidím. Nicméně pokud myslíš to co já, tak tyto obrázky tam dostaneš jen po aktualizaci keše přes API. Pokud máš jen naimportované PQ, tam tam, jestli se nepletu, nejsou.

 

U toho watchlistu jsem nepomyslel na variantu, že jsi bez netu (protože se mi to nestává), budu tam muset doplnit kontrolu. Jinak se to nikde nesilážuje. Pokud jsi on-line, tak se jen kontroluje, zda požadavek prošel. Jak jsem už na začátku psal, je to ještě surové a nedotažené.


Tento příspěvek byl upraven od LudekV: 23 květen 2019 - 9:06

  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#43 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2019 - 9:17

Pravda, nejak jsem ten kod netrefil, tak zkusim GCXFFT :-). Zkusil jsem si ted, ze asi ani neni treba pres API, ale zalezi na tom, kdy co zobrazuji a kdy pripojim data. Pokud pripojim data treba pri zobrazeni hlavni stranky s keskou a pak se kouknu do galerie, neni tam. Pokud pripojim data pred zobrazenim kese, pak pes zobrazim (staci hlavni stranka, ani neni treba listing), pak skocim na galerii, tak uz se tam ten obrazek dotahl.

 

(S tim zapinanim dat u AD bojuju porad - pamatovat si, ze je musim zapnout pred zobrazenim kese a ne az ve chvili, kdy neco potrebuju udelat - treba zalogovat.)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#44 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2019 - 9:29

Tak ještě jednou podrobněji.

Po importu z PQ informaci o obrázcích opravdu nemáš.

 

Pokud si uděláš aktualizaci z API, založí se ti tagy gcimage. Dělá to tak a:Drake i GeoGet (čili v případě, že jsi keše aktualizoval v GG, informace o obrázcích tam bude). Teprve pak o nich a:Drake ví a v galerii se ti objeví v seznamu. Ty tagy si samozřejmě můžeš zkontrolvat na příslušné záložce. Pokud otevřeš galerii, když jsi off-line, objeví se jen název a ikonka chybějícího obrázku. Pokud jsi on-line a je to povolené, začnou se obrázky stahovat.


Tento příspěvek byl upraven od LudekV: 23 květen 2019 - 9:47

  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#45 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2019 - 9:38

Urcite jsem neaktualizoval pres API a presto gcimage tagy mam. Mam je i v GG, pochopitelne. Tak nevim, kde se tam vzaly. V kazdem pripade muj dotaz byl zodpovezen.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#46 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2019 - 10:14

Nevedel by nekdo poradit, cim je zpusobena tato hlaska po odeslani logu? Log pak na webu je, ale ta hlaska me otravuje :)
Dik..

loguju jednotlive z draku. Přiložený soubor  Screenshot_20190526-104722.png   701,11K   0 Počet stažení
  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#47 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2019 - 10:24

A jeste jeden dotaz, jestli by nekdo nevedel poradit. Jak nejlepe stahovat v terenu data? Do ted jsem pouzival to stahovani pres filtry, coz ted funguje obdobne. (Vazne by neslo, aby to nacetlo vic jak 30 kesi??:) A pak se na kes podivam a prislo mi, ze driv tam bylo vic dat, resp si to automaticky dotahlo listing. Ted musim jeste kes aktualizovat plny listing, coz mi prijde, ze je krok navic. Neslo by to nejak automatizovat?

Proste kdyz chci najit kes, co nemam v db a chci u ni i hint, tak je to spoustu prace. Dik za pripadne namety, jak to mam delat lepe. :)
  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#48 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2019 - 22:38

Hm, a mozna by bylo fajn, kdyby jeste nekdo vyzkousel import pres aplikaci. Kdyz jsem si naimportoval pq prej ad, tak jsem u kese nemel zadne info. Az kdyz jsem si to pq stahnul do mobilu a naimportoval jako gpx, tak se dotahly listingy a dalsi podrobnosti.. Muzete nekdo overit, jestli to mam rozbity jen ja nebo to je obecny problem?
  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#49 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2019 - 10:54

Dalo by sa niečo spraviť so zobrazovaním mapy. Bežne sa stáva, že mi ostávajú nenačítane štvorce čo je dosť nepríjemné. Občas trvá dosť dlho než sa načíta.
Mám Huawei mate 20 lite, pamäti je podľa mňa dosť

Přiložený soubor (y)


  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#50 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2019 - 11:34

Občas se mi to stane taky, ale spíš vyjímečně.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#51 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2019 - 11:44

U mňa keď sa pohybujem rýchlejšie, napr. na biku tak bežné sa nevykreslia aj dve kachle a to je na zlosť. Musím zastaviť a čakať kým sa načíta. Pesmo sa to stáva občas s tým, že sa nevykreslia iba jedna, ojedinele dve kachle
  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#52 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2019 - 12:39

Dalo by sa niečo spraviť so zobrazovaním mapy. Bežne sa stáva, že mi ostávajú nenačítane štvorce čo je dosť nepríjemné. Občas trvá dosť dlho než sa načíta.
Mám Huawei mate 20 lite, pamäti je podľa mňa dosť

Ještě jsem něco podobného nezaznamenal a to se pohybuji pěšky, na kole i autem. Mapu mám nahranou v interní paměti.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#53 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2019 - 12:59

Já taky v interní. Balin50, máš ji na kartě?


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#54 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2019 - 13:01

S tím asi moc nenadělám. Jednak to u mě nenastává a hlavně mapu řeší knihovna mapsforge a do té se nehrabu.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#55 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2019 - 13:12

Používam SD kartu, 32Gb,novú.
Hmm... Asi budem musieť zmeniť na internú čo sa mi mox nexe. Je to dosť dát ale keď to pomôže tak OK
  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#56 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2019 - 13:24

Klidně může být i nová a mít problém s paměťovým řadičem nebo pamětí samotnou. Bratr řešil před nějakou dobou dvakrát za sebou vadnou kartu... V každém případě integrované úložiště je jistota.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#57 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2019 - 13:33

Presunuté 5,9GB. Pri rýchlom presunutí nenačíta, predpokladám, že v teréne bude OK.
  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#58 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2019 - 19:54

Ahojte,

chtěl bych se zeptat:   Jak zruším nastavení keše jako  Referenčního bodu? Nijak se mi to nedaří. Ani nejde ta keš vymazat. A pořád mi to ukazuje keše od toho Ref.bodu...   

Díky.  


  • 0

#59 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2019 - 20:02

Filtr, záložka poloha


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#60 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2019 - 20:11

Filtr, záložka poloha

Díííky.     A ještě:    Na novém tel mi neukazuje smajlíky u nalezených keší. Všechny jsou jako nenalezené.  Lze to nějak nastavit?  Starší verze v jiném tel je OK. 

Lze nastavit trvale Zdroj dat - Geocaching Live?   Stále a často se mi to přepíná na Databázi :-(


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka