Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

a:Drake 6.00 - Bonifác


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
558 odpovědí na toto téma

#141 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2019 - 14:09

Nevím, proč rozlišovat mezi Mapou a Vrstvou. Klidně to může být v jedné úrovni. Logicky se sice hodí mít vše OSM, Seznam, Google - a pod tím jednotlivé mapy, např. turistickou, ortofoto, atd. Ale když to tak nebude, tak MĚ to vadit nebude. Spíš mi vadí, že nelze (nebo to neumím) dělat překryvné vrstvy. I to by se dalo obejít, prostě si je vygenerovat třeba Mobacem i s překrytím. Ale jde jen o geocaching, ne o geodetické nebo kartografické práce. A tam si vystačím s OSM vektorovkou, max. občas s ortofotem. Vše ostatní je jen bonus navíc.


  • 0

#142 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2019 - 14:36

Načetl jsem si pomocí API (pomocí Filtru, přes rychlé hledání to zatím nefunguje) do a:Drake keš GC2TY65. Chtěl jsem si načíst víc logů, ať mám případně v terénu nějakou nápovědu, tak jsem na záložce s logama dal z API načíst logy. Jakmile jsem sjel dolů a objevilo se "Loading more...", což obvykle vede k načtení dalších logů, tak to padá a padá. Ani restart telefonu nepomáhá.

 

A:Drake verze 6.03.


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 12 říjen 2019 - 14:39

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#143 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2019 - 18:57

Nejaky paznak v logu?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#144 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2019 - 4:24

Žádný v lozích, které by se měly natáhnout, nevidím.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#145 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2019 - 7:41

Nevim, kde to skoncilo, ja tam ve starych lozich nejake ty obrazkove znaky vidim, ale mozna jsou starsi nez stahujes.

 

V kazdem pripade to asi bude na Ludka.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#146 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2019 - 12:58

Přes prázdniny jsem trochu zakešoval a přitom jsem narazil na několik drobností:
  • Nelze filtrovat podle státu a oblasti, taková nedůležitá drobnost
  • Kdyby se v tazích dalo filtrovat i na porovnání (např. keše, které mají více jak 50 FP) bylo by to super na neplánovaný lov v cizím městě
  • Na vyskakovací okno s hintem jsem si ještě pořádně nezvykl, ale co mi vadí víc je, že označený text z hintu nenabízí 'Obsah k překladu' a 'Vyhledávání na webu' tudíž odlov v zahraničí to vcelku komplikuje. Nevím proč android tuto volbu zrovna v tomto okně nenabízí.
  • Pokud nejsem na internetu, tak aktualizace logu posunutím na začátku seznamu směrem nahoru nejdříve smaže staré logy, ale díky nepřítomnosti internetu nové nestáhne. Celkově to mazání logů mi nedává smysl a osobně bych ho nedělal
  • Občas by se hodila možnost upravit tag a nejenom ho smazat. Nebo alespoň možnost ho označit a zkopírovat.
  • S novým telefonem mi začali blbnout vektorové mapy. Děje se to pouze s novým enginem a pouze v adraku (např. c-geo funguje). Po přesunu mapy se mapový podklad správě vykreslí ale posléze některé mapové dlaždice zmizí. Vykreslování keší ani změna zoomu a zvětšení mapy na to nemá vliv. Používám Honor 20 pro s androidem 9, mapy od pawse a jeho vykreslovací téma (ale blbo to i s implicitním), můžu dodat více informací, když mi řekneš jaké.
  • Zjistil jsem, že mapa od určité úrovně zoomu nenačítá keše. V ČR to možná dává smysl, ale když jsem chtěl v Kyrgyzstánu zjistit, jaké město navštívit kvůli keším, musel jsem přepnout na Locus. Stejně tak, když se při odzoomování přestanou používat velké ikonky a přejde se na malé tečky, tak poměrně splývají s mapovým podkladem a v tuto chvíli jsem opět startoval locus, který to má řešeno lépe. Možná by bylo vhodné se jím inspirovat.
 
Každopádně díky moc za super prográmek, vše co tu píšu jsou v podstatě jen drobnosti (až na tu mapu, ta mě teď zlobí hodně).

  • 3
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#147 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2019 - 5:18

Dnes ráno aktualizováno na verzi 6.04 a aDrake je nefunkční, ani nenaběhne a okamžitě spadne. Xiaomi Redmi Note 5 + Android 9


  • 0

#148 PabloM64

PabloM64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 224 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2019 - 5:29

Dnes ráno aktualizováno na verzi 6.04 a aDrake je nefunkční, ani nenaběhne a okamžitě spadne. Xiaomi Redmi Note 5 + Android 9

A sakra! U mne se to chová stejně. Aplikace okamžitě padá.
:(


  • 0

#149 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2019 - 6:55

Potvrzuji toto chování, jen dodám, že vše fungovalo do přihlášení na gclive, poté už aplikace nenaběhne.
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#150 PabloM64

PabloM64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 224 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2019 - 6:59

Dobrý postřeh. Když vypnu data a odpojím WiFi, tak se aplikace načítá. Ale jakmile se opět připojím, aplikace spadne.


  • 0

#151 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2019 - 7:19

Hmm, a to jsem jen zvedl úroveň API z 27 na 28, protože to Google od 1.11. vyžaduje. Bohužel sám mám Android 8, takže nepoznám, jak se chová A9. Zkusím to večer v emulátoru.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#152 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2019 - 9:28

Potvrzuji, také nefunguje. A to jsem chtěl dnes vyrazit na kešky. :wacko: Nešlo by prosím někde zveřejnit tu předchozí funkční verzi?


  • 0

#153 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2019 - 9:44

Poslal jsem ti odkaz.


  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#154 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2019 - 16:15

Ludku, nechtelo by to tam vrátit tu starší verzi? Vypada, že to nejede nikomu s Android 9. Alespon než se závada objasní...

Tento příspěvek byl upraven od mikeant: 24 říjen 2019 - 16:16

  • 1

#155 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2019 - 19:38

Verze 6.05 nepadá a funguje


  • 0

#156 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2019 - 21:51

Potvrzuji, verze 6.05 funkční. Díky za rychlou opravu a záchraneny vikend..
  • 0

#157 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2019 - 21:03

Jsa poučen z předchozího pokusu pouštím verzi 6.06 s aktualizací pro Android 9 nejprve pro betatestery. Ukázalo se, že A9 už neobsahuje knihovnu pro HTTP, kterou jsem používal a musel jsem příslušný kus přepsat s jinou knihovnou. V emulátoru to funguje, tak prosím betatestery s A9 o zpětnou vazbu.

Díky


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#158 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2019 - 14:00

Co konkretne mame vyzkouset?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#159 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2019 - 14:08

Jestli to nepadá. Minulý pokus nešel vůbec spustit. Případně komunikaci s API. Jinak je to stále stejné.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#160 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 808 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2019 - 14:22

Tak 

 

Jestli to nepadá. Minulý pokus nešel vůbec spustit. Případně komunikaci s API. Jinak je to stále stejné.

Spustit jde a s API to spolupracuje.  Zbytek musi zkontrolovat kolegove, co sw pouzivaji, pri praci v terenu :-)


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama