Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

a:Drake 6.00 - Bonifác


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
556 odpovědí na toto téma

#341 geoborg

geoborg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2020 - 17:26

......jeste bych chtel tvurce pozadat, zda by nemohl znovu pridat zalamovani radku v listingu pri zoomovani textu. Kdysi davno to tak bylo, pak po jedne aktualizaci tato vlastnost zmizela. Mych 8 dioptrii by bylo neskonale vdecnych :)).......
  • 0

#342 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2020 - 17:56

......jeste bych chtel tvurce pozadat, zda by nemohl znovu pridat zalamovani radku v listingu pri zoomovani textu. Kdysi davno to tak bylo, pak po jedne aktualizaci tato vlastnost zmizela. Mych 8 dioptrii by bylo neskonale vdecnych :)).......

Listing se zobrazuje v systémovém webview, čili s obsahem moc neudělám, předhodím mu text a zbytek je na systému. Reklamace prosím posílat Googlu.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#343 geoborg

geoborg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2020 - 20:03

Listing se zobrazuje v systémovém webview, čili s obsahem moc neudělám, předhodím mu text a zbytek je na systému. Reklamace prosím posílat Googlu.


:).......skoda. Investuju tedy do dioptrickeho klipu na brejle, protoze s Googlem toho asi moc nesvedu :(.
  • 0

#344 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2020 - 21:41

Zdravim. Mam samsung s8+ android 9. Po aktualizaci AD 6.0.7 se zmensili ikony kesek v mape na asi 1mm, a ani v nastaveni mapy se nedaji zvetsit. Pri zoom mapy zustavaji ikony ve stejne velikosti, coz taky nebyvalo. Poradi nekdo co s tim? Pripadne bych pozadal o opravu. Dekuji.

Podívej se o několik stránek zpět, tam se to řešilo: http://www.geocachin...bonifác/page-16


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#345 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2020 - 12:02

Samsung Galaxy S10e, Android 10 - pidi ikonky potvrzuji - přepnutím na starý mapový engine, jsou zase skoro zbytečně velké, ale lepší 1cm než 2mm :)


  • 0

#346 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2020 - 9:12

Přestalo mi jít propojení na GGdrake. Nepřipojí se k wifi. Posílám screenshot, mám pocit, že u wifi ukazoval adresu, na kterou se bylo možno ručně připojit. Ale nejde to ani přes multicast. WIFI zapnutá je. Ještě nedavno jsem přes wifi aktualizoval celou databázi a od té doby jsem vědomě nic neměnil. Jen teď při pokusu to rozchodit jsem si omylem všechno smazal a musel to nastavit znovu, včetně map.

Přiložený soubor (y)


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 28 listopad 2020 - 9:12

  • 0

#347 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2020 - 11:23

To je pozorovane u novejsich verzi Androidu. AD z nejakeho duvodu IP adresu nenacte a pak nechodi nic. Multicast nebyl moc spolehlivy nikdy, asi to neumime s Ludkem spravne implementovat, ale problemem muze byt i samotna sit.

 

Uz jsem tu doporucoval nastavit si na DHCP pevnou adresu pro mobil, tu pak nastavit i do GgDrake a takto to spolehlive chodi.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#348 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2020 - 14:40

Podíval jsem se na router, jakou adresu dal telefonu, napsal jsem ji tam a připojilo se to, i když pořád ukazoval Bez wifi. Ale dál jsem to nezkoušel.


  • 0

#349 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2020 - 20:25

Ano, AD IP adrsu "nenajde" a tvari se jako nepripojen, ale jinak pripojeni pres zadanou IP funguje.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#350 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2020 - 22:47

Zaktualizoval se mi Android v tabletu na verzi 10 a přestala mi fungovat vektorová mapa, kterou jsem doposud měl uloženou v adresáři Locus a a:Drake i WhereYouGo jí odtamtud bez problémů sdílely. Teď se zdá, že tyto dvě aplikace ztratili povolení k přístupu do tohoto adresáře a mapa mi přestala fungovat. Tak se chci zeptat, jestli je nějaké řešení, jak k mapě povolit přístup do adresáře Locusu. Přijde mi trochu zcestné, abych do každé aplikace musel nahrávat mapu samostatně, takže bych jí tam pak měl třikrát.


  • 0

#351 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2020 - 0:40

Šlo by mapu umístit do nějaké složky v rootu? Tam by měly mít přístup všechny ty aplikace, ne?


  • 1

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#352 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2020 - 9:03

Zaktualizoval se mi Android v tabletu na verzi 10 a přestala mi fungovat vektorová mapa, kterou jsem doposud měl uloženou v adresáři Locus a a:Drake i WhereYouGo jí odtamtud bez problémů sdílely. Teď se zdá, že tyto dvě aplikace ztratili povolení k přístupu do tohoto adresáře a mapa mi přestala fungovat. Tak se chci zeptat, jestli je nějaké řešení, jak k mapě povolit přístup do adresáře Locusu. Přijde mi trochu zcestné, abych do každé aplikace musel nahrávat mapu samostatně, takže bych jí tam pak měl třikrát.

 

Na Android 10 mám v rootu složku mapy a v ní mapové soubory a WhereYouGo tam může, pokud má uděleno oprávnění na Úložiště.


Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 04 prosinec 2020 - 9:03

  • 1

#353 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2020 - 16:44

no já mám v rootu složku Locus a do ní se právě a:Drake ani WhereYouGo neumějí dostat, přitom oprávnění na úložiště mají

 

EDIT: ani TotalCommanderem nemůžu procházet složkama. Když se chci podívat např. do složky DCIM, kam se ukládají fotky, tak dostanu hlášku "CHYBA Nelze otevřít soubor/složku DCIM"

Jedině z PC mohu procházet složkama.


Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 04 prosinec 2020 - 17:30

  • 0

#354 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2020 - 20:31

No WhereYouGo mi nevidí mapu ani když jí nahraju do jeho adresáře. Když kliknu na výběr offline mapy, tak mi to řekne vyberte soubor s mapou a ukáže se mi nějaký prázdný adresář viz přiložený soubor. Dvakrát můžu kliknout na tu zelenou šipku, a pak jsem asi v rootu a šipka zmizí a dál se nic neděje.

Přiložený soubor (y)


  • 0

#355 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2020 - 20:47

No WhereYouGo mi nevidí mapu ani když jí nahraju do jeho adresáře. Když kliknu na výběr offline mapy, tak mi to řekne vyberte soubor s mapou a ukáže se mi nějaký prázdný adresář viz přiložený soubor. Dvakrát můžu kliknout na tu zelenou šipku, a pak jsem asi v rootu a šipka zmizí a dál se nic neděje.

Tohle nebo něco podobného se mi taky stalo. Ale 1) už je to dlouho, 2) ještě mám Android 9.
Možná WherYouGo nemá přístup do některého adresáře na cestě. Myslím, že jsem to řešil zkopírováním cesty k adresáři z nějakého filemanageru do WherYouGo - jako text.


  • 0

#356 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2020 - 22:01

Bohužel systém má jen reset všech oprávnění všech aplikací. Jednou jsem byl nucen to udělat, vs ale nastavovat znova je šílené....

Step 1: Go to Settings, scroll down, and locate System.
Step 2: Tap on Advanced.
Step 3: Open Reset options.
Step 4: Tap on Reset app preferences.
  • 0

#357 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2020 - 8:12

Musel jsem kvůli vlastní blbosti znovu instalovat paws mapy do Draka, předtím se mi updatoval Android i WhereYouGo, tak jsem byl zvědav. Mapy offline to ukazuje. Ale jinak. Téma paws-turist to považuje za neplatné. Jaké to použilo, nevím. Ale funguje to a dál to řešit nebudu. Jde jen o to, aby se to v případě slabého signálu nesekalo při překreslování mapy, proto offline


  • 0

#358 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2021 - 10:52

Přeji všem hezký nový rok a k tomu posílám novou verzi s pár opravami pro A10 a jemnější displeje (meu, ikonky v mapě, GG Sync).


  • 1

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#359 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2021 - 11:39

no chování vektorové mapy vs ikonky mi přijde asi stejný - po pár pokusech jsem se vrátil na "použít starý systém map". zbytek vyzkouším ;)

S10e, Android10


  • 0

#360 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2021 - 12:20

IP adresu pripojeni uz vidim, lae ikonky kesi na mape jsou stale nemaji "tu puvodni velikost". Mozna tak 10x zvetsit misto stavajicich 5x ;-)

 

Ale dekuju za novou verzi.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama