Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

a:Drake 6.00 - Bonifác

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
425 odpovědí na toto téma

#421 erebi

erebi

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 353 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2021 - 8:21

Předpokládám, že to nepůjde. A:drake je uznán jako oficiální aplikace Groundspeakem a jako takový má přístup k API, bez něj je jeho hodnota poloviční. A předpokládám, že jeho pokračování někde na Githubu by už oficiální podporu nemělo. I když... možná i bez API by se dal používat.

Určitě by sel používat. Ale používal bys ho bez api? Já třeba ne. To už je pro mě hranice komfortu a funkčnosti.. Obávám se, že tohle bude rozsudek smrti.

Bylo by prima, kdyby v a:D někdo pokračoval, ale i zde mám obavy o API. Určitě ta smlouva nebude jen tak a bude to na konkrétního člověka.

No uvidíme, co nám zítřky přinesou.

Každopádně velké a opravdu velké poděkování za a:D. Odvedl jsi spousta práce.
  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.

#422 LudekV

LudekV

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2 149 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2021 - 8:45

Už jsem to sem psal, ale zopakuji to - a:Drake vnikl na Androidu 2.x a od té doby se jen rozšiřoval a mírně upravoval. Ten základ je 10 let starý. Jelikož dnes máme Android 11 s jiným designem a jinými pravidly, je a:Drake dávno zralý na předělání od základu. Problém je, že já na to nemám čas a zástupy pomocníků či nástupců se nehrnou. Pokud je mám spočítat, docházím k číslu nula. Jestli se do přepracování chce někdo pustit, nechť se ozve.

Tento příspěvek byl upraven od LudekV: 10 říjen 2021 - 8:45

• 1

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Huawei P10 lite

#423 lnavrat

lnavrat

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 250 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2021 - 11:23

@mpik

to ze to je oficialni aplikace muze a nemusi byt problem. Na githubu/bitbucketu mohou byt i privatni repo. Takze opravdu zalezi k cemu se zavazuje tvurce aplikace. Do toho nevidim. citlive informace se daji skryt atd.

To ze a:Drake vznikl na Android 2 muze opravdu znamenat, ze nekde dela neco co se holt Googlu v novych Android nelibi. Napr. deklaruje spatne opravneni. napr tam ma nejake co holt je podobne tomu background gps apod.

Ludku ano souhlasim, s vekem a rodinou holt casu ubyva. A spostu one made projektu tak konci:( Bud si je vezme za sve firma, kde dany clovek pracuje protoze v tom vidi penize, nebo se najde dostatecna komunita, ktera jede dal. Sam bych klidne pomohl, ale s casem jsem na tom podobne. A navic ac Javista, tak Android aplikace jsem vylozene nepsal. S manzelkou si delame jen neco v Xamarinu a k dokonalosti to ma daleko. Takze moje pomoc by asi zpocatku byla udrzovat a snazit se zjistit co je spatne aby to treba google zkousnul. Ale k tomu se clovek musi nekdy ponorit do zdrojaku:(. Treba to neni az tak spatne a jadro pujde pouzit.

At to dopadne jakkoliv. Diky moc za vse a pokud by jsi poskytnul zdrojaky treba i privatne...

• 0

#424 lnavrat

lnavrat

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 250 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2021 - 12:45

jj je to tak. kouknul jsem to doho 6.09.apk total commanderem (je to v podstate zip) a v AndroidManifest.xml je permission: ACCESS_FINE_LOCATION

=> If you’re using ACCESS_COARSE_LOCATION or ACCESS_FINE_LOCATION, examine your code paths and restrict usage to foreground purposes only (learn more). takze sice tam nema vylozene permission pro background pristup k GPS, ale zaroven holt nesplnuje podminky pro foreground services...

minimalne v manifestu chybi deklarace servisy.

<service
    android:name="MyNavigationService"
    android:foregroundServiceType="location" ... >
    <!-- Any inner elements would go here. -->
</service>

{code}

A tim pravdepodobne LocationService trida a dalsi veci okolo Notifikaci atd. JJ vypada to na rewrite nekterych casti:(. Ale to je jen po rychlem pruzkumu learn more linku a ...;)

• 0

#425 gord

gord

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9 747 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2021 - 6:21

Ludku, take dekuji za aplikaci a i za spolupraci na pluginu pri "propojeni" s GG.

Za me je skoda tu aplikaci zahodit - i za cenu jejiho predelani. Byl bych rad, kdyby se dal dohromady tym, ktery by pokracoval ve vyvoji (nebo i uplne predelal AD), hlasim se do jeho rad, ale s vyvojem pro Android nemam zkusenosti. Najde se tu ke mne a priapdne lnavratovi nekdo, kdo by byl ochotny programovat pro Android?

• 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

#426 tarmara

tarmara

Air-cooled

• Members
  • PipPipPip
  • 948 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2021 - 8:49

Luďku, díky za ty roky s aD...možná ještě budou, pro mě je aplikace funkční, pokud by byla nějaká oficiální apk ke stažení tak budu používat dál. Nebo využiju funkci TotalCommanderu pro zálohu aplikace.

Co se týká dalšího vývoje: s prgáním pro Android mám nulové zkušenosti, umím databáze, takže bych mohl případně pomoci s optimalizací dotazů. Pro mě je ale hlavně omezujícím faktorem čas. Rodina, tři děti...už loni jsem kvůli tomu pouštěl zastupitelské místo ve městě...

• 0

Blog o SQL v GeoGetu || Dakota10 || Android: primárně aDrake, sekundárně Locus, mapy PAWS || Windows: Geoget    

tarmara.png

N o t   a l l   t h o s e   w h o   w a n d e r   a r e   l o s t

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama