Ahoj,
prosím o radu, chci založit (svou první) keš a podle https://www.geocachi...e/planning.aspx se mi zobrazuje na místě, které jsem si vybrala (naprosto super místo a těžko to jde posunout dál), to červené kolečko, které má značit, že dané místo je v okruhu 161 metrů od jiné keše, či co... Mně se ovšem v daném okolí žádná keš nezobrazuje. A naopak nedaleko vím o jiné keši, která tam je, tam se ale červené kolečko neobjevuje. Jak moc jsou ta kolečka spolehlivá? A pokud bych tam (v přesvědčení, že v daném okruhu jiná keš není) keš přesto chtěla založit, pustí mě systém a případně to stopne až reviewer (který ale může potvrdit, že v okolí jiná keš není)?
Ještě mě napadlo, že by tam mohla být nějaká prémiová keš, ale i ty se mi (byť nemám prémiové členství) myslím zobrazují alespoň v seznamu (ne v aktivní mapě). A tady prostě žádnou nevidím.
Nebo zkusím být konkrétnější - proč na 50.0900589N, 14.4821239E není možné založit keš (souřadnice jsem dala záměrně o kus dál, než bych ji plánovala reálně založit)?
Děkuju za radu...