Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.10.1

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
51 odpovědí na toto téma

#41 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2019 - 14:36

Tak mám další chybu na mapě. Odzoomoval jsem že vidím část české republiky a kešky jsou v "obláčcích" viz přiložený obrázek mapa.jpg a když posunu mapu víc na východ, tak mi všechny kešky zmizí, počítadlo bodů ukazuje nulu a když takto posunuji mapy stále na východ, dokud se mi nezobrazí Ostrava, tak se najednou obláčky zase objeví.
Přikládám i ggt soubor se zobrazenýma keškama a tento problém se mi stal jak v práci, tak i doma na PC, takže by mohl být zopakovatelný i na jiném PC.

Přiložený soubor (y)


  • 0

#42 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2019 - 14:45

Ještě druhý pokus, vidím tutéž mapu od Prahy až po Ostravu, takže zhruba uprostřed mám Vysoké Mýto a přiblížím si tu mapu, tak mi opět obláčky zmizí a žádná keška se mi neukáže (mě zajímalo, jak jsem na tom s nalezenými keškami - to je ten seznam, co jsem přikládal - od Kostelce nad Orlicí až po Ústí nad Orlicí, do challenge GC117VQ)

Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 07 červen 2019 - 14:45

  • 0

#43 JereGEO

JereGEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2019 - 14:47

Mohl by mi prosím někdo poradit, jak přepnu zase na staré zobrazení mapy? API klíč mám. Zkoušel jsem se dívat na pluginy, nainstaloval jsem CacheMap a Keškomapa, ale nějak jsem nepřišel, jak to spustit. Přes menu Plugins jsem nic nenašel, ani jsem si nevšiml v horním toolbaru nové ikonky. Je mi jasné, že je to asi dost lama dotaz, ale fakt nevím, co s tím.


  • 0

#44 JereGEO

JereGEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2019 - 14:50

A ještě se zeptám, možná to má snadné řešení, abych mohl používat tu aktuální mapu: Jde tam nějak rychle přepínat mapu, aby se mi (ne)zobrazovaly waypointy? Jde vyjet jen tradičky + mysterky, u kterých mám vyplněný final waypoint?


  • 0

#45 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2019 - 15:33

cachemap by měl fungovat. ten vygeneruje soubor data_cachi.txt a otevře mapu v prohlížeši - pokud je nastaven.

nebo ji pusť ručně - pokud máš api klíč, tak jsi stejně musel editovat %GEOGET_DATADIR%\map\mapa.html, ne?

 

ale pokud máš nějakou novou instalaci GG, tak tam tu mapu ani nebudeš mít.

 

ve složce bys měl mít

ikony_mapa/
ikony_typu/
images/
jquery/
cachemap.css
data_cachi.txt <- tady jsou zdrojova data
gc.js
gmcz.js
gmmapdef.js
gmosm.js
ikony.txt
ikonymy.txt
ikonyna.txt
lfmapdef.js
lokality.txt
mapa.html <- tady musis zadat api a tento html spustit
markerclusterer.js
markerwithlabel.js
util.js

  • 0

#46 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2019 - 16:07

Jde rychle prepinat mezi vsim a tim, co mas v GG na seznamu. (A na seznam si das vylustene mysterky snadno, je na to filtr.) Ale funguje to zatim pouze na urovni kesi, waypointy jsou ve vyrobe.


  • 0

#47 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2019 - 16:12

Tak mám další chybu na mapě. Odzoomoval jsem že vidím část české republiky a kešky jsou v "obláčcích" viz přiložený obrázek mapa.jpg a když posunu mapu víc na východ, tak mi všechny kešky zmizí, počítadlo bodů ukazuje nulu a když takto posunuji mapy stále na východ, dokud se mi nezobrazí Ostrava, tak se najednou obláčky zase objeví.

 

No jo, ale kdyz se podivam na to tvoje GGT, tak posledni keska je opravdu az v tom mestecku Trnavka... a pak az ty u Ostravy. Takze to ukazuje spravne, ne?

Pripominam, ze to zbytecne oblackovani je uz ve vyvojove verzi poreseno.


  • 0

#48 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2019 - 17:23

No to není pravda, právě v té oblasti mezi Kostelcem nad Orlicí až po Ústí nad Orlicí několik kešek mám např. GC5PZGE nebo GCYG20
  • 0

#49 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2019 - 17:26

Takhle to tam vypadá na staré mapě, která mě v tomto případě pomohla najít to co jsem hledal
  • 0

#50 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2019 - 17:32

Vsak jo, normalne je tam vidim. nezapomnel jsi na dalsi filtry v mape, treba ze ti to ve vychozim stavu schovava nalezene a archivovane?


  • 0

#51 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2019 - 17:41

S těmi filtry jsem se snažil si to nastavit abych to vše viděl, ale když to zkouším teď, tak mi to fungule, tak nevím co jsem s tím před tím dělal. Tak beru zpět.
  • 1

#52 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2019 - 15:13

Nová verze, viz. http://www.geocachin...25-geoget-2102/


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama