Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.10.2

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
59 odpovědí na toto téma

#21 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2019 - 18:51

Já ti věřím, jen jsem také překvapen :) Ošetřil jsem si to tak, že před aktualizací si vyjedu seznam bez PMO keší. Akorát tedy teď nevím, jak mi to zafunguje, když se nějaká keš z databáze stane PMO. Předpokládám, že při aktualizaci se otaguje jako PMO a hned se "špatně" vyhodnotí jako nepublikovaná.  


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#22 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2019 - 19:47

Tak aktualizace statutu by snad mela byt osetrena. Jeste se podivam na samotnou aktualizaci cele kese, tam to pravdepodobne bude take vracet nejakou divocinu.


  • 0

#23 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2019 - 20:40

Pokud můžu jako BM nějak pomoct, tak stačí říct :)


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#24 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2019 - 10:32

Tak teď jsem se pokusil zobrazit mapu jen s částí  waypointů a dopadlo to viz obrázek. Červené čáry vedou k waypointům, které jsem si smazal ze seznamu a k zobrazeným waypointům ty červené čáry nevedou. Waypointy kvůli jejich množství nemám očíslované, ale opísmenkované a nepropojily se mi modrou čárou v jejich pořadí. A poslední věc, když si seřadím zobrazené kešky podle GC kodů, tak waypointy se neseřadí podle jejich prefixu, který je na úrovni GC kódů. A samozřejmě je to v aktuální verzi GeoGetu.

Přiložené miniatury

  • waypointy.jpg

  • 0

#25 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2019 - 10:58

A je zvláštní, že když si přidám ještě další waypointy, tak ani k nim se neudělají ty červené čáry. Když si však vytvořím novou databázi v jiném datadiru a naimportuji si tam tuto kešku se všemi waypointy, tak v té se mi červené čáry udělají ke všem waypointům. Jako kdyby ty červené čáry byly někde nakešované z mého prvního pohledu na mapu a další přidané waypointy pak ignorujjí.


  • 0

#26 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2019 - 11:17

Zkus mapou o kousek pohnout, mely by se ty cary dokreslit.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#27 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2019 - 11:46

Právě že jsem s mapou různě hýbal a zoomoval a čáry se nedokreslily. Pomohlo až zavření celého Geogetu a jeho nové spuštění.


  • 0

#28 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2019 - 11:57

Jakekoliv najeti mysi nad nejakou ikonku vyvola pokazde novy dotaz na databazi, kde se hledaji pribuzne zaznamy. Zadne kesovani tam neni. A oproti tomu, pro zobrazeni ikonek na mape je klicovy zaznam v prostorovem indexu.

 

ten pavouk k waypointum se ukazuje vzdy kompletni I k waypointum, ktere zrovna nejsou zobrazeny. je to signal, ze tam jeste enco je, co se zrovna nezobrazuje. Prislo mi to uzitecne.

Fialova cara propojuje pouze virtualni a fyzicke stage. Ty tam zadny takovy waypoint nemas, tak neni co propojovat.

 

A ty waypointy, ktere se ti naopak nepropojily - patrne nepatri k teto kesi. Opravdu maji uplne stejne ID kese?


  • 0

#29 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2019 - 12:03

Teď jsem zkusil z té testovací databáze pár waypointů fyzicky smazat a přesto se k nim nakreslily ty červené čáry (končí tím malým červeným puntíkem), tak jak je to vidět na obrázku, kde byly vymazány jen ze seznamu. Tak kde se tam vzaly, když v databázi už nejsou?


  • 0

#30 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2019 - 12:11

Jak jsi je mazal?


  • 0

#31 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2019 - 12:16

Pravým tlačítkem "Smazat waypoint", zavřel jsem GeoGet, pak jsem ho znovu spustil a načetl tuto kešku, viděl jsem, že u ní ty smazané waypointy už nejsou a tak jsem si zoobrazil mapu a stále k nim vedly ty červené čáry.


  • 0

#32 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2019 - 12:37

No, jeden obrázek, resp. video za tisíc slov. Natoč obrazovku mobilem s těmi konkrétními akcemi (smazání waypointu, přepnutí na mapu a pohyb s mapou a ukázání, jak se to na ní neprojevilo) a dej sem odkaz.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#33 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2019 - 13:30

Neda se zcela vyloucit, ze tvuj prohlizec opravdu ty ajax dotazy na Geoget taha z nejake cache. Zkusim mu to zatrhnout. V jakem prohlizeci se ti ta mapa otevira?


  • 0

#34 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2019 - 14:09

V IE 11 na W7
  • 0

#35 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2019 - 14:44

Tak jsem teď zkusil Firefox a Chrome a v těch se ukázaly všechny červené čáry, tedy jak k nově založeným waypointům, tak k těm smazaným (to je rozdíl oproti IE, kde na výše přiloženém obrázku ty červené čáry k novým bodům chybí). Oba prohlížeče mi nabídli aktualizace, takže když jsem je zaktualizoval a zavřel a znovu otevřel, tak už červené čáry vedly jen k těm existujícím waypointům a jak jsem si teď ověřil, tak po zavření a novém otevření IE se to zachovalo stejně, tedy čáry vedly jen k těm existujícím waypointům. Takže všechny prohlížeče zřejmě mají nějakou keš, ve které si ty červené čáry drží (dokud nedojde k jejich zavření), i když už v databázi bod ke kterému čára má vést neexistuje.
  • 0

#36 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2019 - 15:24

Mě to ve Firefoxu do keše nedává., Funguje to jak má.
  • 0

#37 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2019 - 18:11

U me Chrome take bez problemu, tedy presneji podle ocekavani.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#38 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2019 - 18:41

Trochu divné chování poslední verze. 

Zobrazím všechny keše (jde o pomocnou databázi), ctr+A, smazat z databáze. Po skončení se zobrazí žlutý panel že databáze je prázdná, ale pod ním je stále zobrazený poslední seznam. Dokonce jdou keše rozkliknout - samozřejmě se zobrazí prázdné údaje.

 

EDIT:  Mažu jen pár keší, místo prázdného seznamu mi tam zůstanou tři. Opět jen fiktivní informace.

Přiložené miniatury

  • Schránka 01.png

Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 13 červen 2019 - 19:03

  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#39 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2019 - 6:54

To vypada na nejakou zavlecenou chybu temi waypointy v mape.

 

Kdyz v te situaci vycistis seznam kostetem, tak se to pak uz chova spravne?


  • 0

#40 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2019 - 14:54

Hraju si s GGmap a procházím nálezy (super, jak je to rychlé). Jedna věc ohledně datumu: bylo by možné, aby zobrazené datum v obou bublinkách (jak té malé dvouřádkové, tak v té větší) respektovalo formát nastavený v Geogetu? Tam já mám aktuálně nastaveno "d.M.yyyy".

 

mala_bublinka.png

 

velka_bublinka.png


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama