Přejít na obsah


Fotka

Stator 2.1.2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
532 odpovědí na toto téma

#261 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 14:10

Nevím co zvládneš :)

Je potřeba upravit soubor CalcMain.Stator.pas nějakým textovým editorem

 

Takto od řádku 59: (...)

 

Bylo-li to pro mně, děkuji, to bych zvládl :) NIcméně - jak jsem psal v editu mého předchozího příspěvku ... sem pako.
 

Veelmi neprekvapive chyba mezi zidli a klavesnici. Problem byl v tom, ze jsem ve Statoru v rezimu Expert k modulu BadGen zapomnel pridat i BgCalc ... Velmi se stydim a dekuji vsem Dekuji vsem za cas, trpelivost  a ochotu pomoci.

 

 


  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#262 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 14:15

Vpohodě to ani mě nenapadlo... se na to zeptat a tohle jsem měl rozepsané tak jsem mezitím přehlédl příspěvek...

No bylo mi to divné, že by to nefungovalo... :D ok

Zadaří se.

 

B) :ph34r:


Takže už nic editovat nemusíš ;)


  • 1

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#263 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 17:51

Takze v modulu chybi zavislost na tom BgCalc? To by se melo doplnit.

 

EDIT: Zavislost tam nechybi. Tak to prodiskutujeme soukrome.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 03 leden 2020 - 17:53

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#264 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 17:57

Tak teď tomu nerozumím zase já. BGCalc se má při použití modulu Badges spustit sám automatizky. Nemá být nutné ho zařazovat ručně...!

Neměl's ho čirou náhodou zařazený ručně, ale až za umístěním modulu Badges...? To jediné by mi věc vysvětlovalo.

 

P.S.

Navíc proměnou Calc_CacheTraditionalCount počítá modul CalcMain. Takže to chápu ještě o něco méně...


  • 0

#265 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 19:02

Tak teď tomu nerozumím zase já. BGCalc se má při použití modulu Badges spustit sám automatizky. Nemá být nutné ho zařazovat ručně...!

Neměl's ho čirou náhodou zařazený ručně, ale až za umístěním modulu Badges...? To jediné by mi věc vysvětlovalo.

 

P.S.

Navíc proměnou Calc_CacheTraditionalCount počítá modul CalcMain. Takže to chápu ještě o něco méně...

No CalcBG by se měl pustit sám ale s defaultními parametry !!
Pokud chceš měnit něco (je to jediný výpočtový modul co má nastavení) tak to musíš zařadit ručně před BADGES ?!

Jinak CalcMain tu proměnnou skutečně počítá ale CalcBG pak to vypočtené používá... takže prvně musí proběhnout CalcMain a pak CalcBG

Vůbec netuším jak to tam bylo použito ?! prostě nevím


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#266 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 19:07

CalcBG má ochranu proti dvojímu spuštění a Badges si hlídá jestli bylo CalcBG puštěno takže taky nerozumím proč to vlastně dělalo problém...


https://www.geoget.c...s:stator-calcbg


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#267 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2020 - 14:36

 

I ty čárky asi vadí bohužel... Prostě některé ázvy jsou trochu mimoň

zkus dát místo toho: %CalcGSAPI_GetSouvenirsData(Title:3, 2, 1 Go!)%...

 

 

Tento problem tady uz byl resen, bohuzel zustava jen reseni pouzit plny HTLM kod (jak DrakMrak ukazuje). Koukal jsem se, zda by to neslo resit jednoduchou opravou kodu, ale jednoduse to asi nejde. Problem je v tom, ze funkce GlobalVarReplaceFunction (v souboru Stator.lib.pas) vezme titulek suvenyru jen k prvni carce (tedy vezme v tomto pripade jen znak 3, ale takovy suvenyr neexituje, takze se nic nepritahne a nic se Statorem nezobrazi). Ta funkce ale uplne na vine neni, protoze nahrazovane funkce skutecne pouzivaji carku jako oddelovac parametru te nahrazovane funkce (napr. nahrazovana funkce %CalcGSAPI_GetSouvenirsData% muze mit nejen parametr TITLE ale i parametr OPTION). Jednim z reseni (obdobne jak se to casto resi jinde) je rozsirit syntax nahrazovanych funkci, aby se rozlisilo, zda carka oddeluje parametry funkce nebo je jen normalnim znakem carky, treba uzavrenim celeho parametru do uvozovek (pr. %CalcGSAPI_GetSouvenirsData("Title:3, 2, 1 Go!")%) nebo vsechny normalni carky oznacit nejakym escape znakem (pr. %CalcGSAPI_GetSouvenirsData(Title:3\, 2\, 1 Go!)%). Takova reseni ale musi brat zretel na to, ze se nahrazovani funkci pouziva vsemi moduly Statoru, takze kazda zmena by mohla mit nezadouci (ci neocekavany) vliv na jine moduly, nejen na suvenyry. Proto asi autori Statoru trochu vahaji...

 

No, treba jsem se nekoukal dobre a neco jsem prehledl...


  • 0

#268 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2020 - 14:41

Mozna by se dalo pred volanim vsechny carky ve jmenu nahradit nejakou unikatni kombinaci znaku a po nahrade ji vratit zpet (ona ta esccape sekvence je tomu dost podobna). Ale nevim, jak to Drak pouziva, tak je to jen takova strelba naslepo. Delat to primo v te funkci mi pripada nebezpecne vzhledem k moznym nasledkum kdekoli jinde. To by bylo dost slozite testovani.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 05 leden 2020 - 14:41

  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#269 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2020 - 17:02

Mozna by se dalo pred volanim vsechny carky ve jmenu nahradit nejakou unikatni kombinaci znaku a po nahrade ji vratit zpet (ona ta esccape sekvence je tomu dost podobna). Ale nevim, jak to Drak pouziva, tak je to jen takova strelba naslepo. Delat to primo v te funkci mi pripada nebezpecne vzhledem k moznym nasledkum kdekoli jinde. To by bylo dost slozite testovani.

mrknu na to už jsem něco podobného někde řešil a nahrazoval jsem to symbolem '~' tak zkusím jestli by to tady taky nešlo... tenhle znak snad v názvu běžně nebude :) ikdyž možné je dneska všechno... nicméně přeci jen to není úplně nejběžnější znak narozdíl od čárek...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#270 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2020 - 18:05

GC3J3XF


  • 0

#271 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2020 - 18:07

Názvy keší mě netíží :) tady jde o suvenýry tak snad to tak zlý nebude a nebudou moc šaškovat na groundspeaku s názvy... ale ještě to neberu jako finál řešení...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#272 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2020 - 18:10

Jo, snad budou názvy suvenýrů umírněnější. Snad...


  • 0

#273 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2020 - 22:57

Oprava tady:
https://www.dropbox....Stator.pas?dl=0

 

stáhnout soubor a nahradit tím soubor v adresáři ....\Stator\Modules\

Předtím smazat ten soubor co předtím v TMP adresáři v něm je chyba vytvoří se znovu
(.....\Stator\tmp smazat soubor GetYourImages<tvůj nick>.txt)

 

mělo by to zabrat... nemám to jak vyzkoušet...

Tak se mi taky zaseklo generovaní statistik na počtu obrázků 4100, přesně jak to popisují jiní. Tak jsem provedl výše uvedenou úpravu a je zas vše OK.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#274 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2020 - 11:46

nejak mám teraz problém s pridaním vlastných kešiek

chcem pridať vlastné keše

https://ctrlv.cz/6VoG

ale neskopíruje sa

vlastné keše v GG mám

ako to tam dostanem?

 


  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#275 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2020 - 12:25

Jestli tomu dobre rozumim, snazis se prokopirovat celkou skupinu modulu (Vlastni kese). To nemuze jit. Musis tu skupinu rozbalit a zaradit kazdy modul samostatne.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#276 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2020 - 12:30

dík

za tú dobu som aj zabudol ako sa to tam dáva


  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#277 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2020 - 18:46

Dotaz na @DrakMrak:

Na Project GC jsou ve statistikách nové odznaky (Badges). No a zjistil jsem při tom prohlížení, že se některé trošku jinak počítají. Takže jsem si otevřel soubor CalcBG.Stator.pas a hodnoty opravil. Všechny, které jsem takto opravil, se následně ve vygenerované statistice zobrazují správně, kromě The Diverse Cacher, kde mám 11 typů, ale odznáček Diamant, který by ale měl být až za 12 typů.

Je pro něj ještě nastavení někde jinde?

Mám v řádku 220 tento upravený zápis:

BG_IniArray('Uniq','The Diverse Cacher','3,4,6,7,9,10,11,12,','','','+','Z','Calc_CacheMaxUniqueDailyType','*');

  • 0

#278 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2020 - 18:54

 

Dotaz na @DrakMrak:

Na Project GC jsou ve statistikách nové odznaky (Badges). No a zjistil jsem při tom prohlížení, že se některé trošku jinak počítají. Takže jsem si otevřel soubor CalcBG.Stator.pas a hodnoty opravil. Všechny, které jsem takto opravil, se následně ve vygenerované statistice zobrazují správně, kromě The Diverse Cacher, kde mám 11 typů, ale odznáček Diamant, který by ale měl být až za 12 typů.

Je pro něj ještě nastavení někde jinde?

Mám v řádku 220 tento upravený zápis:

BG_IniArray('Uniq','The Diverse Cacher','3,4,6,7,9,10,11,12,','','','+','Z','Calc_CacheMaxUniqueDailyType','*');

Ne je to tam kde jsi to změnil a já už tohle mám pro budoucnost upravené a funguje mi to :)
 

BG_IniArray('Uniq','The Diverse Cacher','3,4,6,7,9,10,11,12,','','','+','','Calc_CacheMaxUniqueDailyType','*');

ale vyhoď si odtud to 'Z' to počítalo, že některé položky jsou NULA a když nejsou tak to dělá binec...
mimojiné smysluplné odznaky upravím ale ne všechno vidím jako smysluplné a vždycky když si updatneš Stator tak ti to vrátím na Stator verzi :)
a proč neupravím všechno no já mám taky plno věcí co nikdy Project-GC neměl a mám na něco svůj názor protože odznaky s těmi si hraju když tu ještě Project-GC nebyl
Pár věcí jsem jim psal do fóra uvidíme jestli to vemou vážně... :)


  • 1

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#279 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2020 - 19:42

No paráda. Ano, stačilo vypustit to Z a je to v pořádku.

Já jsem koukal na tvoje statistiky a viděl jsem, že to máš upravené, proto jsem psal ten dotaz.

Aktualizace Statoru mi vadit nebude, není problém porovnat starý a případný nový soubor a uložit si jen změny. PSPad je mocný :-) dělám takto úpravy pluginů pro svůj web.

 

Mě osobně se ty jejich nové odznaky nelíběj, co se mi tam teď líbí, že konečně přidali některé odznaky, které ty už máš (challenge, 360...), uznale jsem mručel za přidání MAZE a docela i rozdělení MEGA a GIGA...

 

Díky za pomoc


  • 0

#280 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2020 - 20:10

Tak grafika je věc názoru :) tohle co mám je 10 let staré minimálně... a doba pokročila navíc tam to urychlilo to, že GSAK je takový nějaký nedomrlý a s tím souvisí původní odznaky a taky chvilku se neozýval původní autor ale ten už teď pilně diskutuje a není ani proti použití původních odznaků ale to už je asi pasé Project-GC se rozhodl to podle mě změnit...

Co se týče novinek:
Ty eventové GIGA a MAZE no asi to taky udělám ikdyž je to takové jo a ne
Už jsem si přidal odznak za velikost keše Ostatní + Unknow (The Odd-sized Cacher) těch je celkem dost (mám hotovo)

Nevím jestli dělat ten JASMER odznak to je takové nevím  ?! už jsem nad tím taky přemýšlel naprosto nechápu proč by měl být diamant 237 ;) 240 by bylo lepší = 20 let

Navrhl jsem jim upravit odznak The Author na polovinu protože ten je prostě přepálený (je úvaha, že to nakonec bude úplně jinak, protože se testuje lajkování LOGů už delší dobu takže možná se něco z toho vyvrbí), diskutuje se i The Busy odznaku který je taky dost přešvihlý

Uvažuje se změna odznaku pro keše s mínus hodnotama nadmořské výšky -400 zůstane za diamant ale ty nižší se změní aby se dalo dostat k vyšším odznakům :) prostě pravda je taková že od -200 to nejde udělat jinde než v Jordánsku :) a musím to potvrdit - změnil jsem tomu odznaku trochu grafiku... a změním i jméno jak toho nahoru tak toho dolů mají podivná jména. (Bronze -1, Silver -5, Gold -10, Platinum -25, Ruby -50, Sapphire -100, Emerald -150, Diamond -400.)

Změnili The Veterán odznak na polovinu - to fakt nevím ?! Diamant za 10 let to už jsem těžký veterán :D

Spojili TB a Geocoiny do jednoho tak s tím souhlasím a udělám taky, ono totiž říct co je TB a co je GC = kde je hranice fakt nejde takže za mě souhlas
 

u Multi Cache a Traditional změnili Emerald a Diamant  dolů no nevím... kosmetika

LAB cache zase přidali s tím souhlas protože teď už je LABEK milión (mám hotovo)

The Diverse Cacher na 12 (mám hotovo) a OK ikdyž bude to těžké, protože ti co dosáhli předchozích si některé raritní keše vyzobali a budou prskat :D (Webcam)

z Odznaku The Favorite Cacher udělali odznak The Favorite Owner no název proč ne
Nově zavedli The Favorite Cacher jako keše s FP ale to je teda podle mě podivnost - nevím jak to přesně mysleli protože FP se u keší mění takže to poroste a i samo ? nebo si budou pamatovat stav v okamžiku odlovu nebo nevím - prostě tohle asi zatím NE

The Attribute Cacher teda fakt taky NE to už mi přijde jako vymejšlení hovadin

Asi zatím souhrn :D


  • 2

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka