Přejít na obsah


Fotka

Stator 2.1.2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
532 odpovědí na toto téma

#341 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2020 - 22:54

Locationless bude v nové verzi Statoru... prostě se musí pár věcí upravit v pracovní verzi už to máme...
Vyřazení keše ze statistik vzdálenosti se provádí v Hlavním nastavení - záložka Keše - Keše ignorované pro výpočet vzdálenosti... možná bude potřeba i nějaká další úprava třeba ignorování státu a další (Wahington, USA) - trochu nás ta keš potrápí ještě :)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#342 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2020 - 22:54

Asi to DrakMrak: Dnes vyšly dva suvenýry - a světe div se, oba mají stejný title "Leap Day 2020". Umí to nějak API odlišit? Nebo musím k jednomu s ních použít přímý HTML kód? Díky.


  • 0

#343 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2020 - 22:57

Asi to DrakMrak: Dnes vyšly dva suvenýry - a světe div se, oba mají stejný title "Leap Day 2020". Umí to nějak API odlišit? Nebo musím k jednomu s ních použít přímý HTML kód? Díky.

Neumí, vybírá se to podle názvu :) ať žije bordel ... zamyslím se nad tím.. uvažuji o kompletní předělávce Suvenýrů a něco mám v hlavě asi se to urychlí :D


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#344 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2020 - 7:41

Připomeňte mi prosím někdo, kde ve Statoru napsat, že nechci nějakou kešku uvádět s jejími původnímu souřadnicemi. Mám pocit, že jsem to někde ve Statoru četl (ale zapomněl :angry: ). Ovšemže mluvím o té dnešní locationless GC8FR0G  :P . Díkly za pomoc.

Já jsem jí změnil souřadnice a stát na souřadnice brněnského Megáče. Našel jsem jí v Brně tak co.


  • 0

#345 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2020 - 7:55

Připomeňte mi prosím někdo, kde ve Statoru napsat, že nechci nějakou kešku uvádět s jejími původnímu souřadnicemi. Mám pocit, že jsem to někde ve Statoru četl (ale zapomněl :angry: ). Ovšemže mluvím o té dnešní locationless GC8FR0G  :P . Díkly za pomoc.

Ve Statoru v "Hlavní nastavení" záložka "Keše" přidat do pole "Keše ignorované pro výpočet vzdáleností"


  • 0

#346 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2020 - 9:06

Asi to DrakMrak: Dnes vyšly dva suvenýry - a světe div se, oba mají stejný title "Leap Day 2020". Umí to nějak API odlišit? Nebo musím k jednomu s ních použít přímý HTML kód? Díky.

On v tom má zmatek i PGC. Ani jeden z těch dvou suvenýrů neumí zařadit do správných kategorií , takže je zařadil do Uncategorized 


  • 0

#347 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2020 - 9:34

On v tom má zmatek i PGC. Ani jeden z těch dvou suvenýrů neumí zařadit do správných kategorií , takže je zařadil do Uncategorized 

Tak protože tak :)
----------------------
1) Locationless keš, musí se vyhodit z plno statistik ale ne ze všech - prostě se to bude muset ledaskde upravit, mám ji odlovenou takže už si to testuju (měnění souřadnic a států a podobně je špatně protože to jednak všichni neumí a druhak to není koncepční takže třeba prozatím ok pokud vám to vadí.)
2) Souvenirs, uvažuji nad novým modulem kde si prostě naklikáte kde co a jak chcete mít a bude to, bez ohledu na název a kategorie si uděláte jak vám bude libo a velikosti taktéž :) od nápadu k realizaci to chvilku potrvá... teda ten nápad už je dříve ale nějak zatím nebyli lidi ale už je to potřeba...


  • 1

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#348 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2020 - 9:35

.. ať žije bordel ...

Chyba je bohužel na straně ownerů brněnského megáče. Minule to bylo v pořádku, protože jeho název byl s " - Brno", letos to nějak vypadlo, i když CWG a obrázek suvenýru jsou v pořádku. Tak snad příště to zase bude v ókeju.Leap Day souvenirs.jpg


  • 0

#349 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2020 - 9:38

Chyba je bohužel na straně ownerů brněnského megáče. Minule to bylo v pořádku, protože jeho název byl s " - Brno", letos to nějak vypadlo, i když CWG a obrázek suvenýru jsou v pořádku. Tak snad příště to zase bude v ókeju.attachicon.gifLeap Day souvenirs.jpg

Ale není... tohle se může stát prostě kdykoliv Suvenýry se prostě pojmenovávají a na jméně nefrčí... takže, že se na světě občas sejde pár názvů je normál, že do toho nacpou podivné znaky taktéž. Je to potřeba řešit jinak! Každý Suvenýr má svoje ID a další náležitosti takže je to řešitelné - ber to jako vývoj nikdo když se s tím začínalo netušil kam se to posune. Tak já to posunu o kus dál :) snad...

Jen to není na lusknutí prstu :)


  • 1

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#350 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2020 - 9:51

Tak protože tak :)
----------------------
2) Souvenirs, uvažuji nad novým modulem kde si prostě naklikáte kde co a jak chcete mít a bude to, bez ohledu na název a kategorie si uděláte jak vám bude libo a velikosti taktéž :) od nápadu k realizaci to chvilku potrvá... teda ten nápad už je dříve ale nějak zatím nebyli lidi ale už je to potřeba...

Dobrý nápad. Já si suvenýry do Statoru vkládám ručně v HTML (stejně jako ty), zas tolik jich není. Ale tohle by bylo fajn i pro ty, kdo si to html nedokážou naklepat.


  • 1

#351 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2020 - 10:44

BadgeGen už jsem od "Locationless (Reverse) Cache" vyčistil , žádná amerika ani vlajka ani kontinent, QTH lokátor a podobné, Vzdálenosti jsou řešeny centrálně takže ty jsou taky OK, Zbývají jednotlivé statistiky kde to je potřeba a mapy do kterých to taky leze do některých modulů

 

A pak si lidi musí vyčistit vlastní SQL Skripty kde to mají :) u mě jich je dost...
Ale stačí tam přidat do vhodného místa:

WHERE ..<něco>.. AND cachetype <> "Locationless (Reverse) Cache"

a je vyřešeno, většinou
 


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#352 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2020 - 10:50

 

BadgeGen už jsem od "Locationless (Reverse) Cache" vyčistil

 

Jak BadgeGen (a později asi celý Stator) pozná, že se jedná o Locationless keš? Jen podle jejího typu nebo je někde seznam těch, které by se za Locationless měly pokládat? Ptám se, protože na podzim se objevily (jen na krátko) i tři LABky, které byly de-facto Locationless, a u těch by se stejný princip, co vše u nich ignorovat, hodil (aniž by se měnil jejich typ z labek na typ Locationless).


  • 0

#353 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2020 - 10:57

Jak BadgeGen (a později asi celý Stator) pozná, že se jedná o Locationless keš? Jen podle jejího typu nebo je někde seznam těch, které by se za Locationless měly pokládat? Ptám se, protože na podzim se objevily (jen na krátko) i tři LABky, které byly de-facto Locationless, a u těch by se stejný princip, co vše u nich ignorovat, hodil (aniž by se měnil jejich typ z labek na typ Locationless).

Tak stačí ten typ, bohatě... locationless nemá lokaci tudíž všechno kde na lokaci záleží se dá ošéfovat dle typu... podle mě by to mělo stačit


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#354 Olson_vs

Olson_vs

    Olson_vs

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2020 - 18:56

to asi nebude problém to vyhodit zrovna z tohoto, holt budou mít OPTouti smolíka mrknu se na to... nebo to aspoň někam prdnu s tím, že nedefinovaní uživatelé... tahle statistika vznikala ještě když GDPR neřádilo... žádného nemám ve statistice tak jsem asi na to nenarazil...

Tak nevím. Mám ho v ownerech a nevím, jak v databázi filtrovat jeho keše


  • 0

#355 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2020 - 19:58

Tak nevím. Mám ho v ownerech a nevím, jak v databázi filtrovat jeho keše

taky ne :) podle mě se s píš na statistiky ownerů úplně vyprdnout...
prostě GDPR ...
o jednu statistiku míň

jinak v DB je to přímo v položce author = 'opted-out user' - prostě přes API aktualizovaná keš autora co má nastavené GDPR si autora nastaví na tohoto a šlus :) přes keš se na název autora dostaneš a dá se ověřit, že to má skutečně vyplé...

prostě nevyfiltruješ v DB podle autora nejde to !!! Jdou jen ti co se za sebe nestydí :)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#356 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2020 - 20:00

už mám keší s 'opted-out user' 19 kousků

statistiky jsem vyhodil, není co statistikovat :D


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#357 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2020 - 20:34

Nicmene takovi lide maji u toho logu porad svuj spravny gs_finderid, ne? Takze podle toho se da rozlisit, ze jde o rozdilne osoby. (nebo dokonce udelat webovy odkaz na radobyutajeneho cloveka...)

 

Obdobne je utajeny i text jeho logu, nicmene gs_logid stale existuje, takze se opet muzes na cely log podivat na webu...


  • 0

#358 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 784 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2020 - 21:37

To mi připomíná, jak Irové hledali nějakého řidiče, cizince, který udělal strašnou spoustu přestupků po celém Irsku. Jmenoval se Prawo Jazdy. Schválně, co je to polsky? Takže budeme mít nejlepšího ownera s nickem opt-user.


  • 2

#359 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2020 - 21:44

Nicmene takovi lide maji u toho logu porad svuj spravny gs_finderid, ne? Takze podle toho se da rozlisit, ze jde o rozdilne osoby. (nebo dokonce udelat webovy odkaz na radobyutajeneho cloveka...)

 

Obdobne je utajeny i text jeho logu, nicmene gs_logid stale existuje, takze se opet muzes na cely log podivat na webu...

jo gs_finder i u keše gs_ownerid ale méno z toho nevyrazíš :D
---------------------
opted-out user 1
opted-out user 2
opted-out user 3
opted-out user 4
....

velká invence :) ale tak prostě holt o moc víc toho člověk nevymyslí...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#360 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 784 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2020 - 16:39

Teď se mi nepovedlo spustit stator, skončil jsem na aktualizaci vlastních. Dělám to jen LITE (spuštěním pluginu Combine), ale píše mi to, že jsem překročil limit 3 denně. Přitom ručně spuštěno mi to aktualizovalo správně. Vyřeším to, ale neměnilo se něco ve Statoru? Včera mi ještě fungoval správně a verzi mám snad aktuální.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama