Přejít na obsah


Fotka

Stator 2.1.2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
532 odpovědí na toto téma

#481 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2020 - 13:03

mimochodem, budou se rozsirovat moznosti GC.API ohledne trackables. Treba tam bude neco sikovneho pro statistiky.


  • 1

#482 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2020 - 13:06

mimochodem, budou se rozsirovat moznosti GC.API ohledne trackables. Treba tam bude neco sikovneho pro statistiky.

To by bylo fajn... jednak pro statistiky a druhak pro různé závody trackables :) už jsem to kdysi dělal a byla to strašlivost největší... s novým API by to mohlo jít ráz naráz ... doufejme ;)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#483 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2020 - 13:27

jo ve staré verzi ano já už to mám upravené(čeká to na novou verzi statoru), takže se počítají.. vůbec jsou BadgeGeny hodně upravené... něco se přiblížilo PGC a na něco jim peču ale co se dalo jsem sjednotil... ty jejich pidiodznaky ale dělat nehodlám... náhled viz moje statistika.

https://www.geocachi...397/stator.html

super, pokud je to jen o čekání na vydání nové verze (kde je to zapracované), tak si rád počkám. Díky moc.


  • 0

#484 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2020 - 13:36

super, pokud je to jen o čekání na vydání nové verze (kde je to zapracované), tak si rád počkám. Díky moc.

Odznaky asi jo... ještě se mrknu co vypotili na PGC někdy... jestli zase něco nepřenastavili jsou na to kabrňáci... jinak by to mělo být OK


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#485 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2020 - 18:50

možná to v minulosti někde padlo, ale nevím jak to hledat.

 

pokud bych chtěl filtrovat s Milestones/Customized table podle ikony, tak to jde? resp asi jo, ale nějak jsem nepřišel na to, co tam zadat. zkoušel jsem

= https://www.geocachi...pes/sm/labs.png

= labs.png

= labs

= lab

 

LIKE lab% funguje, ale to není asi úplně čistý, ne? :)


Tento příspěvek byl upraven od mikrom: 01 listopad 2020 - 18:50

  • 0

#486 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2020 - 20:15

Nejak ti nerozumim. Proc testovat ikonu a ne typ kese? Ikona se meni (GS nekdy pouziva cislo, nekdy ne, nekdy to zmeni, ...).


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#487 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2020 - 20:23

protože typ keše tam jako sloupec nemám, jen ikonu. viz poslední záložka: https://www.geocachi...956/stator.html


  • 0

#488 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2020 - 21:57

labky_stator.jpg

Nastav si CustomizedTable s touto konfigurací. Ikona labky je v tomto případě asi zbytečná, když jde jen o jeden typ keše, ale naklikal jsem to přesně podle tvých statistik, na které jsi se odkazoval.


  • 1

#489 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2020 - 8:47

Navic u CustomizedTable si muzes udelat sloupec, ktery neni zobrazeny.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#490 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2020 - 12:00

díky všem, nejsem žádný velký statistikář, tak mi úplně uniklo, že lze skrýt sloupec a tím vše vyřešit.

překopal jsem to do obyčejné CustomizedTable (na milníky to třeba předělám až toho bude více).


  • 0

#491 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2020 - 19:35

Mám dotaz na statistiku přes Geoget a ještě k tomu se to týká LABek.

 

Dají se LABky dostat do svých založených kešek? Založit jsem je založil, tak proč je nemít ve statistice?

Chápu, že tam asi nikdy nebudou logy, ale co.

 

Děkuji za odpověď.


  • 0

#492 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2020 - 19:51

GS neposkytuje zadny nastroj, jak potrebne informace ziskat (je nutne prihlaseni k serveru s labkami a to neumime). Muzes je ziskat jedine ty sam, necemu je poskytnout a to neco to pak muze zpracovat. Takto to dela nastroj zmineny v sousednim vlakne o labkach. Zadny modul do Statoru, ktery by neco takoveho delal, zatim neni. Jestli bude, to v tuto chvili rict neumim.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#493 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2020 - 1:21

GS neposkytuje zadny nastroj, jak potrebne informace ziskat (je nutne prihlaseni k serveru s labkami a to neumime). Muzes je ziskat jedine ty sam, necemu je poskytnout a to neco to pak muze zpracovat. Takto to dela nastroj zmineny v sousednim vlakne o labkach. Zadny modul do Statoru, ktery by neco takoveho delal, zatim neni. Jestli bude, to v tuto chvili rict neumim.

To chápu a využívám.
Asi měl znít dotaz jinak.
U odlovených LABek si zadávám nález.
Jak si přiřadit, aby Geoget bral u LABek, že jsem jejich owner?
  • 0

#494 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2020 - 7:56

Máš v Geogetu u tvých LABek sebe jako ownera? Mělo by tam být automaticky přiřazené z gpx. Ale nevím, jestli Stator potom je schopný LABky zpracovat, poněvadž mají GC kód delší. No, nevím jak to vidí třeba @Gord, ale já bych zkusil, pokud používáš Combine, přidat do dávky i zpracování přesně definovaných keší - tvých LABek (vypsat jejich GC kódy do parametru ke zpracování).

Neumím to vysvětlit, sice to v dávce mám u svých keší (stáhnout jejich listingy, nálezy atd.) ale nedokážu ti to popsat srozumitelně.


  • 0

#495 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2020 - 8:08

Máš v Geogetu u tvých LABek sebe jako ownera? Mělo by tam být automaticky přiřazené z gpx. Ale nevím, jestli Stator potom je schopný LABky zpracovat, poněvadž mají GC kód delší. No, nevím jak to vidí třeba @Gord, ale já bych zkusil, pokud používáš Combine, přidat do dávky i zpracování přesně definovaných keší - tvých LABek (vypsat jejich GC kódy do parametru ke zpracování).
Neumím to vysvětlit, sice to v dávce mám u svých keší (stáhnout jejich listingy, nálezy atd.) ale nedokážu ti to popsat srozumitelně.

No fialově označené (jako svoje normální kešky či eventy je nemám).
Mrknu se do Combine co a jak.
  • 0

#496 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2020 - 8:23

Pokud je nemas fialove, pak je neco spatne v datech. Ja je fialove podbarvene mam.

 

EDIT: co s tim ma spolecneho davka pro Combine? GG Zadne informace o labkach stahnout nemuze, nema jak. Stejne tak nema davka pro Combine nic spolecneho se zpracovanim ve Statoru.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 22 listopad 2020 - 8:25

  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#497 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2020 - 9:58

Tak chyba byla v tom, že nebyly označeny jako moje LABky.

Teď jsem je stáhnul přes nový plugin a označily se fialově a ve statistice mých kešek jsou teď taky.

Jen tam ještě musím dostat datum založení.

 

Díky všem kteří nějak pomohli.

 

EDIT: Datum publikace u LABek je stejně jako u normálních keší, ale ve statistice se nezobrazuje.


Tento příspěvek byl upraven od davidb11: 22 listopad 2020 - 10:06

  • 0

#498 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2020 - 10:30

Ahoj,

mám dva dotazy k počítání statistik.

- nový: špatně to začalo vykreslovat mapu Prahy. Ještě nedávno jsem měl Prahu celou vybarvenou, na mapě ČR mám počet keší v Praze správně, ale na mapě Prahy teď polovinu městských částí mám prázdné.

- přetrvávající: vůbec nemám odznáček za velikost Other. Na tohle téma tady už bylo nějaké vlákno, ale z něj jsem žádné moudro nevyčetl

Moje statistiky http://www.geocachin...339/stator.html, verze Combine 2.0.11.24, StatorCombine 1.0.5, BadgeGenII 4.3.11

co dělám špatně?

Dík


  • 0

#499 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2020 - 11:21

Ahoj,

mám dva dotazy k počítání statistik.

- nový: špatně to začalo vykreslovat mapu Prahy. Ještě nedávno jsem měl Prahu celou vybarvenou, na mapě ČR mám počet keší v Praze správně, ale na mapě Prahy teď polovinu městských částí mám prázdné.

- přetrvávající: vůbec nemám odznáček za velikost Other. Na tohle téma tady už bylo nějaké vlákno, ale z něj jsem žádné moudro nevyčetl

Moje statistiky http://www.geocachin...339/stator.html, verze Combine 2.0.11.24, StatorCombine 1.0.5, BadgeGenII 4.3.11

co dělám špatně?

Dík

K bodu BadgeGen
------------------------
No odznáček velikosti Other prostě budeš mít až s novým Statorem, navíc BadgeGen II už není podporovaný dávno a NEBUDE!  - celé je to přepracované. Koukám, že máš verzi 1.2.0 a já verzi 1.3.0
Viz moje statistiky: https://www.geocachi...397/stator.html

A vzhledem k tomu, že to dělám tak to vím :) Předělávky jsou velké.. hodně věcí se sjednocovalo s Projectem hodně věcí taky ne, protože už z toho udělali úplný maglajz ;) takže zachovávám klasičtější přístup k BadgeGenu... přemýšlím samozřejmě o dalším vývoji...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#500 Toulavej Hypnos

Toulavej Hypnos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2020 - 11:59

Ahoj Zdeňku,
Tak jsem koukal na ty tvoje statistiky a mám problém. V mých statistikách se mi nezobrazuje správně Community celebration event a tobě jo. Nevíš, co je špatně?

Tento příspěvek byl upraven od Toulavej Hypnos: 22 listopad 2020 - 12:00

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama