Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.10.3 - Pedro

geoget

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
163 odpovědí na toto téma

#141 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2019 - 9:38

Já v tom problém mám... (že je to na BM účtu jsem v dotazu psal)

 

Ja mel za to, ze Anglicky trochu umis... vzdyt ti to pise, ze ti ty logy nevrati, protoze je to PMO kes.


  • 0

#142 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2019 - 9:42

Nešel by zvětšit kontrast "sponky" indikující přílohu ke kešce - já v práci na monitoru DELL jí vůbec nevidím, viz přiložená fotka, kde u každé kešky zobrazené v tom seznamu příloha je a tudíž by měla být vidět ta sponka.

 

Tak si ten sloupecek s ikonkami roztahni o trochu vic, aby se tam ta ikonka sponky vubec vesla.


  • 0

#143 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2019 - 9:49

Nešel by zvětšit kontrast "sponky" indikující přílohu ke kešce - já v práci na monitoru DELL jí vůbec nevidím, viz přiložená fotka, kde u každé kešky zobrazené v tom seznamu příloha je a tudíž by měla být vidět ta sponka.

+1 Ta sponka je nenápadná. Nicméně u tebe je nějaký jiný problém, ty ji vůbec nemáš na monitoru, jak se zdá. Musela by být aspoň trochu vidět buď v bílých řádcích nebo těch tmavých.


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 02 září 2019 - 9:53

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#144 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2019 - 10:48

V dřívějším API to stahovalo logy bez omezení, bez limitů a i BM mohl stahovat logy z PMO keší. Zřejmě to opravili, byla to chyba, o které ale všichni věděli.


  • 0

#145 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2019 - 11:11

Teď je tam nová chyba, která ale ničemu nevadí. Pokud dám Aktualizovat nálezy, tak se mi stáhne i můj založený nepublikovaný listing.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#146 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2019 - 15:13

Tak si ten sloupecek s ikonkami roztahni o trochu vic, aby se tam ta ikonka sponky vubec vesla.

Díky za radu, mě se nějak ty sloupečky zbláznily a tady jsem žil v domnění, že sponka je nalevo, zatímco ona se schovává napravo.
  • 0

#147 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2019 - 0:05

Teď je tam nová chyba, která ale ničemu nevadí. Pokud dám Aktualizovat nálezy, tak se mi stáhne i můj založený nepublikovaný listing.

Myslíš "Aktualizovat vaše logy" ? To je přece omezené na určitou dobu zpětně. A k tomu - dotaz na HaLuMu - není tam náhodou nějaké další omezení? Třebas na maximální počet ?

A s tím souvisí stažení všech logů - tj. "Stáhnout vaše logy" - je tam nějaké omezení počtu nebo to stáhne opravdu vše ?


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#148 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2019 - 5:56

Nevim, jak je to u logu, ale u kesi je to tak, ze zadnym dotazem nelze vratit vic nez 10000 kesi. Pokud by jich melo byt vraceno vic, je treba dotaz rozdelit na vice dotazu tak, aby na kazdoy z nich nebyl ten pocet prekrocen.

 

Vyzkousel jsem to na eventu na podzim, kdyz jsem nechaval nacist seznam kesi ve stredoceskem kraji. To vraci jen GC kody a neni to omezeno zadnym limitem, jen tim poctem vracenych kesi.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#149 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2019 - 8:20

Pro Arne: stáhne se založený _nepublikovaný_ listing. Co to má společného s nějakou dobou zpětně? Kromě toho se stáhne i přes kód.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#150 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2019 - 8:48

Pro Arne: stáhne se založený _nepublikovaný_ listing. Co to má společného s nějakou dobou zpětně? Kromě toho se stáhne i přes kód.

 

To se tu uz resilo davno, kdyz se spouystelo nove API. Je to vlastnost. Pro tebe samotneho jsou proste viditelne i tve vlastni nepublikovane listingy vcetne logu, ktere jsi k nim napsal. Pri tahani vlatsnich logu taham jen nektere typy logu, ale "write note" pochopitelne ano. Takze pokud jsi k nejake nepublikovane kesi napsal "write note", tak se ti stahne taky.


  • 0

#151 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2019 - 9:02

Ne. Stáhne to i listing, který je úplně prázdný, není v něm ani jeden log žádného typu.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#152 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2019 - 9:13

Na to jsem přišel taky, že se mi stáhly i pokusy, které jsem archivoval bez publikování. Lze je v databázi nechat, odfiltrovat, nebo smazat natvrdo, s tím, že po dalším stažení VŠECH logů se vrátí.


  • 0

#153 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2019 - 10:08

Aha, takže tam byl write note, ale už je smazaný?
  • 0

#154 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2019 - 10:37

Nikdy tam nebyl žádný log.

- založím listing

- spustím GG a dám Aktualizovat nálezy

- stáhne se mi právě založený listing


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#155 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2019 - 11:02

Nejaky log tam byt musi, jinak bych se o te kesi nemel jak dozvedet - beru GC kod ze seznamu tvych logu. Odtatne, zapni si GClivedebug, a podivej se do zachycene API odpovedi, neco k te kesi tam urcite najdes.


  • 0

#156 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2019 - 12:02

Právě založený listing u sebe nemá žádný viditelný log. Přesto se stáhne.

 

Stejně tak se stáhne tím dávkovým způsobem, pokud jdu podle kódů. A tam se není proč koukat na logy. Cizí nepublikované listingy to samozřejmě nestáhne, můj ano.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#157 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2019 - 14:30

Taxoft posunul diskusi někam úplně jinam.

Můj problém byl, jak si má BM dotáhnout logy z keše kde to původně z nějakého důvodu neudělal.

Dále jsem dotaz rozvinul  na to, kolik vlastně se dá dotáhnout svých nálezů (dejme tomu za situace když keše už v databázi jsou). A teď ještě doplním - jak staré logy se aktualizací dotáhnou - právě jsem řešil případ, že dotyčný logoval po několika měsích a dohledal jsem, že vše asi více jak dva měsíce se nedotáhlo.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#158 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2019 - 14:31

...proto jsem se ptal, jeslti nejde o smazany log.


  • 0

#159 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2019 - 14:32

Aktualizace kouka mesic dozadu od posledni aktualizace. (pokud si to pamatuji dobre.)


  • 0

#160 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2019 - 14:39

Aha, tak podle toho jsem to pohnojil tím, že jsem to občas pustil abych otestoval jestli dotyčný náhodou už nezalogoval ? To by dávalo smysl.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama