Přejít na obsah


Fotka

Fenix 5 - je odlišná konstrukce jednotlivých tlačítek?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2019 - 19:22

Ahoj, mám prosbu na majitele Fenix 5. Máte to stejně jako já, že při stisku tlačítek START, BACK a DOWN se ozve postupně dvojí jemné cvaknutí a stisk je pocitově přesný a příjemný, zatímco při stisku LIGHT a UP to cvakne jen jednou a stisk je takový mělký? Nebo vám všechna tlačítka reagují na stisk mechanicky zhruba stejně? U LIGHT se mi navíc občas stává, že nereaguje na podržení a neobjeví se nabídka ovládání, tak si myslím, že tam mám nějaký hardwarový problém. Diky za případné otestování a zprávu…
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#2 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2019 - 9:18

Ahoj, mám prosbu na majitele Fenix 5. Máte to stejně jako já, že při stisku tlačítek START, BACK a DOWN se ozve postupně dvojí jemné cvaknutí a stisk je pocitově přesný a příjemný, zatímco při stisku LIGHT a UP to cvakne jen jednou a stisk je takový mělký? Nebo vám všechna tlačítka reagují na stisk mechanicky zhruba stejně? U LIGHT se mi navíc občas stává, že nereaguje na podržení a neobjeví se nabídka ovládání, tak si myslím, že tam mám nějaký hardwarový problém. Diky za případné otestování a zprávu…

Ahoj,

ja to mam tak, ze cervene, back, down a light maji jakoby 2 "cvaky" a up je "gumovejsi" a je bez "cvaku"

 

jinak pri podrzeni light naprosto bez problemu nabidka nabehne. Takze bych to videl na HW problem :-/

 

Mam ty prostredni Safirove Fenix 5 (ne S a X)


  • 1

#3 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2019 - 21:15

Ahoj, diky za prověření. Ještě jsem vznes dotaz na bike-fóru a tam se mi ozvali dva, že všechny tlačítka jim reagujou stejně. Asi co kus, to originál ;-)
Ja pak ještě zjistil, že z tlačítek, co necvakaj dvojitě, docela dlouho vyklepávám po plavání vodu a navíc mi rezne jeden z nabijecich pinů, tak jsem je poslal na reklamaci a uvidím, co na to odborníci....
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#4 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2019 - 15:17

Ahoj, koroze nabíjecího konektoru byla kamarádovi uznána jako výrobní vada a dostal nový kus hodinek. Já jsem chtěl ze svých trojek upgradovat a rozmyslel jsem si to, fungují pořád bezvadně a žádná koroze se nekoná a to dostávají denní nálož potu. No, jsem zvědavej, jak dlouho mi to vydrží ;).


  • 1

#5 Maca84

Maca84

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2019 - 21:42

Ahoj jak dopadla ta reklamace? Hodinky mám cca půl roku a teď jsem zjistil, že mám zkorodované všechny 4 kontaktní plošky. A to je čistím opravdu poctivě před každým nabitím.
  • 0

#6 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2019 - 22:54

Garmin nechal uplynout bez jakékoliv reakce 30 dnů a Alza vrátila peníze. Koupil jsem je znovu a tentokrát je mechanická odezva všech tlačítek zhruba stejná a koroze se zatím nekoná...
Když jsem na garmin předtím se závadou volal, tlačítka nekomentovali, ale reznout že by to prý nemělo...
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama