Přejít na obsah


Fotka

Stará mapa kešek s vlastním klíčem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2019 - 17:10

Chtěl bych poprosit o radu, proč mi doma nefunguje ta stará mapa kešek - hlásí to tu chybu "Jejda něco se pokazilo", přitom v práci mi mapa normálně běží, jednou za měsíc mi přijde vyúčtování za několik málo přístupů s nulovou cenou, v práci mám kompletní kopii domácího GeoGetu, takže bych měl jinak ten klíč je nemožné a i jsem si to pro jistotu znovu kontroloval. Klíč mám nezabezpečený bez jakýchkoliv restrikcí, i jsem zkoušel mu jako restrikci dát mojí domácí veřejnou IP adresu a stejně to nepomohlo. Nenapadá někoho, kde by mohla být chyba?
  • 0

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2019 - 18:08

Spoustis neco jineho nez si myslis (napr. mapu, kde ten klic neni zadany)?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2019 - 20:40

Asi tomu vůbec nerozumím, ale když jsem si chtěl ověřit, že pouštím tu správnou, tak se mi ta mapa zobrazila. A pouštím to pořád stejně odkazem z pluginů, kde mám nainstalovaný plugin "Stará mapa kešek". Tak jsem zvědav jak to bude zítra...
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2019 - 23:01

Žasnu. Nejdřív mi všichni říkají, že tu Geogeti mapu nepoužívají, protože všechny ty geokuky a keskomapy jsou tisíckrát lepší... A pak se můžou někteří rozkrájet, aby tu starou mapu udrželi funkční. Proč?
  • 2

#5 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2019 - 8:06

Asi proto, že každému vyhovuje něco jiného.

Mimochodem, docela by se hodilo opravit Keškomapu, už několik let jde do háje. Tam by se taky hodil API klíč (na streetview), nebo to úplně předělat, bohužel mé znalosti nestačí ani na jedno z toho a autor už na tom evidentně nepracuje.


  • 0

#6 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2019 - 8:42

Žasnu. Nejdřív mi všichni říkají, že tu Geogeti mapu nepoužívají, protože všechny ty geokuky a keskomapy jsou tisíckrát lepší... A pak se můžou někteří rozkrájet, aby tu starou mapu udrželi funkční. Proč?

 

Keskomapu ani nic dalsiho nepouzvam, jen geogeti mapu a pak mapy.cz. Ovsem mam pluginy, kterymi jsem si zobrazoval na mape vlastni body, ktere nejsou z kesi. Spojuji tak na mapu body napr. ze dvou ruznych databazi. Protoze mapa ted nema zadny "externi vstup", je rychla, ale podobne funkce nepodporuje. Takze rozumim tomu, ne napr. na podobne veci se stara mapa hodi.

 

Kdysi, tak pred 4 roky, jsme se spolu bavili o predelavani mapy. Mluvili jsme o moznosti predavat http serveru prikazy pro praci s mapou. Je mi jasne, ze v tuto chvili, kdy mapa jeste neni ani z daleka hotova, takove funkce nejsou. Ale zajimalo by me, zda s tim je pocitano. Mam spoustu veci, kde by se mi to hodilo (kresleni prosle trasy, vlastnich bodu, ...)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama