Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

EC - Co mám dělat s bl... nepoctivcem?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
65 odpovědí na toto téma

#1 carodejka_s.r.o.

carodejka_s.r.o.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 10:25

Ahoj, nevím si rady s jedním kačerem. Jsem ownerkou EC, kterou mi zalogoval kačer, který ani na jednu z 5 otázek neodpověděl správně. Dokonce ani přibližně správně. Jeho odpovědi jsou totální nesmysl. Napsala jsem mu, že děkuji za jeho návštěvu, ale že má všechny odpovědi špatně. Ať se nad nimi ještě zkusí zamyslet, že odpovědi nenajde v listingu, kde je to psáno obecně, že mě zajímá konkrétní místo. Jinak že se ani nepřiblížil splnění podmínek a nemůžu mu nález uznat. Byla jsem vážně připravená mu pomoct. Odpověděl mi vysoce arogantně, že jestli mu smažu log, nahlásí to na GS, protože má fotky, čímž dokládá, že na místě byl a že není geolog, že listing je úplně špatně a kdesi cosi a dalších milion výmluv bez sebemenší snahy zamyslet se nad vlastními odpověďmi. Napsala jsem mu, že pokud tvrdí, že třímetrový vodopád vytvořil třináctimetrový nános usazenin, pak není problém v tom, že není geolog, ať zkusí změnit svůj přístup. Už se neozval. Log jsem mu po týdnu smazala. Nicméně teď je to takový ten boj - já to smažu, on si to znovu zaloguje. Co mám s takovým blbcem dělat? Uznat mu to nechci, protože on se ani nepokusil splnit podmínky. Přijde mi to, jakoby si logoval krabičku, kterou zahlédl z autobusu, protože přece byl kousek od ní. A samozřejmě tvrdí, že poslal stížnost na GS.


  • 4

#2 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 10:59

Buď v klidu, postupovala jsi správně. On to na GS nejspíš vůbec nenapsal. A i kdyby, tak neuspěje, protože podmínkou k zalogování EC je správné zodpovězení otázek. On hřešil nejspíš na to, že owneři EC když už něco kontrolují, tak jestli mail s odpověďmi dorazil, ale málokdo kontroluje odpovědi samotné.
  • 6
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#3 modry adept & Peggy

modry adept & Peggy

    Modry adept & Peggy

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 11:00

Já osobně tento typ kešek oblíbený nemám ale když se mi nějaká připlete do cesty a má úkoly které zaujmou, jdu do toho a plním. Takže radím vydržet a ten ,,poctivěc,, to časem vzdá.
  • 3

#4 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 11:01

Myslel jsem, že jde po suvenýru, ale asi logoval už dřív. Není to dítě?
  • 0

#5 carodejka_s.r.o.

carodejka_s.r.o.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 11:08

Já mám osobně EC docela ráda, protože mě zavádějí na úžasná místa. Samozřejmě taky vždycky všechno nevím, ale alespoň se pokusím tu odpověď nějak zjistit. Uvítám, pokud mě owner nějak opraví či nasměruje, protože se alespoň dozvím něco nového. Občas to tam i sama napíšu, že si nejsem jistá a že uvítám, pokud mi owner pošle třeba nějaký odkaz, který mi řekne víc, že ho sama nemůžu dohledat. Nebo tak. Bohužel na to dost často nereagují. Asi jen kontrolují ty emaily, jak píšeš. Stejně jsem postupovala i u dalších nálezců. Neměly některé odpovědi úplně přesně, ale bylo vidět, že se nad tím zamysleli, a tak jsem jim odpověděla, že log uznávám a doplnila drobné nedostatky. Ještě mi poděkovali, že se dozvěděli něco nového.


  • 6

#6 carodejka_s.r.o.

carodejka_s.r.o.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 11:09

Dítě to není. Logoval s asi 6 týdenním zpožděním. Log je ze začátku června.


  • 0

#7 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 11:16

Dítě to není.


Ale chová se tak.
  • 1

#8 DvaPlusJedno

DvaPlusJedno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 11:32

Myslím si, že děláš dobře. Pokud jsou jeho odpovědi úplně mimo mísu, tak mazat, mazat a mazat. Třeba jen doufá, že když se zaloguje 10x, tak už to vzdáš a necháš mu tam ten log.

 

Já už taky u své EC mazal několik logů a nevidím důvod, proč tam nechávat lidi, kteří ani nejsou schopní poslat odpověď (mám D 1,5). Pokud mají třeba jen nějakou odpověď špatně, nebo ne přesně, tak můžu přimhouřit oko, ale odpovědi typu: Byl jsem tam, mám v logu foto z místa... To opravdu uznávat nebudu.

 

Takže jen vydrž a statečně mu je maž.  ;)


Tento příspěvek byl upraven od DvaPlusJedno: 17 červenec 2019 - 11:33

  • 2

#9 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 11:53

Bude-li si svůj neoprávněný log neustále obnovovat, tak pak doporučuji tobě se rovnou obrátit na GS. Oni si s takovými kačery rychle poradí. A jestli nedá ani na jejich varování, tak může následovat i ban a pak si nezaloguje nic.

 

Rozhodně nemá cenu neustále mazat jeho logy. To může být dlouhá a hlavně zbytečná práce.


Tento příspěvek byl upraven od k-lord: 17 červenec 2019 - 11:55

  • 2

#10 carodejka_s.r.o.

carodejka_s.r.o.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 12:29

Tak to fakt na ten GS odeslal. Poslal mi i číslo stížnosti. Otázkou je, co jim tam napsal. Přemýšlím, jestli neodeslat proti-stížnost na něj s jeho odpověďmi a kopií naší diskuze, protože to vše hraje zcela jednoznačně proti němu. Nevím, jestli se mě bude GS ptát nebo to bude řešit jenom s ním.


  • 0

#11 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 12:44

Pochybuju, že v Seattlu umí česky a v překladu se toho hodně ztratí. A že se budou chtít zabývat našimi žabomyšinami. Ale pokud si opravdu stěžoval, asi by stálo za to ozvat se taky. Oni dost často řeší problémy metodou nejmenšího odporu, např. zrušili keš, kde si majitel stěžoval, že mu lidi fotí jeho sýpku, i když právní důvod proti tomu neměl.


  • 0

#12 carodejka_s.r.o.

carodejka_s.r.o.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 12:50

EC není tady v ČR, mám ji v Řecku, on je Rakušan a komunikujeme anglicky, takže překládat to nebude třeba. O to, aby keš byla vůbec schválená, jsme s přítelem bojovali několik týdnů, než se to revírnici z Aljašky líbilo. Byla fakt tvrdá, takže jsem si jistá, že ji máme dobře. Jsou na ni 3 nálezy + tenhle blbec :(


  • 0

#13 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 12:56

Ahoj já teda kontroluji všechny odpovědi co mi přicházejí.

Mám 4 jednoduché otázky a uznám pokud je jedna špatně (většinou je ta s počítáním).

 

Dneska jsem tam přidal i požadavek na fotku a taky budu důsledně mazat.

Od 18.07.2019 je vyžadována fotka- logy bez fotky budou smazány!!!


  • 0

#14 carodejka_s.r.o.

carodejka_s.r.o.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 13:07

My jsme chtěli udělat jednoduché otázky, ale neprošlo to u revírnice, takže nejsou tak jednoduché, jak jsme si představovali, ale taky nejsou nijak složité. Například u první je, že máš odhadnout výšku sedimentu vytvořenou vodopádem. Lze si vedle ní i stoupnout a sahá ti cca do půlky stehen. On mi odpověděl, že má 13 metrů. Stejně tak mi tvrdí, že samotný vodopád vytvořený uměle z betonu je starý 2500 let.


  • 0

#15 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 540 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 14:00

Ahoj já teda kontroluji všechny odpovědi co mi přicházejí.
Mám 4 jednoduché otázky a uznám pokud je jedna špatně (většinou je ta s počítáním).

Dneska jsem tam přidal i požadavek na fotku a taky budu důsledně mazat.
Od 18.07.2019 je vyžadována fotka- logy bez fotky budou smazány!!!

Nejsou náhodou fotky u EC pouze dobrovolné? Nebo se něco změnilo a nevím o tom? :)
  • 1

#16 DvaPlusJedno

DvaPlusJedno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 14:16

Nejsou náhodou fotky u EC pouze dobrovolné? Nebo se něco změnilo a nevím o tom? :)

Změnilo, už opět mohou být povinné...

 

https://www.geocachi...&id=51&pgid=296


  • 2

#17 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 17:26

Carodejko, asi bych se na HQ ozvala. Poslete tu komunikaci a jak maji vypadat spravne odpovedi. At se chlapec chytne ta nos.
  • 0

#18 honzak123456

honzak123456

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 17:40

nahlásí to na GS, protože má fotky, čímž dokládá, že na místě byl

Chlapec si z eartky udělal virtuálku :P


  • 0

#19 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 18:18

Napsal bych tu protistížnost. Jinak od tebe perfektní přístup, držím palce a budu rád, když sem pak napíšeš, jak to dopadlo.
  • 1

#20 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 18:31

Mazat, mazat tu havěť a žádnou nešetřit!!!


  • 1

Co nevidím, nahmatám . . .





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama