Přejít na obsah


Fotka

Co se nevešlo do nepoctivců


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
208 odpovědí na toto téma

#41 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 12:45

Tak to snad není takový problém ne?  ;)  

Většina owneru Earthek už tam mívá jako dobrovolný úkol udělat foto, tak stačí jen smazat to "dobrovolný"...  :rolleyes:

Dal jsem tam tuto větu a uvidím!
 

Od 17.07.2019 je vyžadována fotka- logy bez fotky budou smazány!!!


  • 1

#42 DvaPlusJedno

DvaPlusJedno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 13:01

Dal jsem tam tuto větu a uvidím!
 

Od 17.07.2019 je vyžadována fotka- logy bez fotky budou smazány!!!

No já bych možná specifikoval jakou fotku, čeho...

 

Já mám třeba jako poslední úkol tohle:

 

Přidej k logu fotku sebe, nebo vašeho osobního předmětu spolu s infotabulí týkající se vystavených exponátů. 

 

Jinak by si taky mohli fotit co se jim zachce...


  • 0

#43 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 13:03

No já bych možná specifikoval jakou fotku, čeho...

 

Já mám třeba jako poslední úkol tohle:

 

Přidej k logu fotku sebe, nebo vašeho osobního předmětu spolu s infotabulí týkající se vystavených exponátů. 

 

Jinak by si taky mohli fotit co se jim zachce...

Dík to mne nenapadlo :-)


  • 0

#44 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2019 - 13:25

Dal jsem tam tuto větu a uvidím!
 

Od 17.07.2019 je vyžadována fotka- logy bez fotky budou smazány!!!

 

Budou se logovat s datem 16.7.


  • 1

#45 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2019 - 22:33

Budou se logovat s datem 16.7.

 

To se samozřejmě nedá dělat věčně. Možná ti mezi prvními by toto využili a prošlo by jim to, ale těžko si lze představit, že by všechny další logy zůstaly se stejným datem. Navíc opožděné logování ti nedává možnost obcházet změnu pravidel. Je to fakticky něčí hloupost, že mu logování tak dlouho trvalo.


  • 0

#46 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2019 - 7:20

To se samozřejmě nedá dělat věčně. Možná ti mezi prvními by toto využili a prošlo by jim to, ale těžko si lze představit, že by všechny další logy zůstaly se stejným datem. Navíc opožděné logování ti nedává možnost obcházet změnu pravidel. Je to fakticky něčí hloupost, že mu logování tak dlouho trvalo.

Poršel jsem si posledních 20 logů a z nich 10 logovalo s fotkou- ještě nepovinně.

 

Já třeba fotku přikládám ke každému logu, a k EC hned několik.


  • 0

#47 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2019 - 7:48

Poršel jsem si posledních 20 logů a z nich 10 logovalo s fotkou- ještě nepovinně.

 

Já třeba fotku přikládám ke každému logu, a k EC hned několik.

 

Tak samozřejmě, že je plno kačerů, co logovali s fotkou, i když nemuseli. Já to dělám taky. Ne kvůli nějaké dobrovolné podmínce, ale protože si rád to místo po pár letech třeba fotkou znova vybavím. Můj příspěvek se týkal hlavně těch, co fotku nechtějí přikládat, protože místo nenavštivili a odpovědi získali "alternativně". Navíc, fotka dost často pomůže kačerovi, když navštíví EC v cizině a není schopen si přeložit buď listing nebo nějakou infotabuli. Pomohlo to párkrát už i mně jako hledači a akceptoval jsem takto FI log některým hledačům jako owner EC.


  • 3

#48 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2019 - 13:59

EC keška je sama o sobě taková zvláštní. Byť mnohdy člověk přijde na nádherné místo, udělat z toho zeměkeš je prostě hoňka. Musí tam být spousta té "geoomáčky" a množina otázek a odpovědí je tím pádem taky poměrně omezená. Pokud se použije nějaká informační cedule, tak ze zákona schválnosti ji někdo zničí, ukradne a nebo předělá. :-( Krom toho, pro alternativistu není problém si 99,99 procent info cedulí najít na netu. Když si k tomu přidáš ještě web příslušné lokality a případně obce v blízkosti máš vše, co potřebuješ. Myslím si, že ani fotka podvodníka neumravní. Já sám sice fotky k logům nedávám, ale mám kolekce fotek za mnoho let dozadu a je to hezké vzpomínání. EC keše moc nemusím, přesněji neloguju, protože mě nebaví vyhledávat odpovědi. Na druhou stranu mám minimálně 20 kompletních fotodokumentací k EC keškám kde jsem byl a mohl bych je prakticky okamžitě logovat.


  • 2

#49 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2019 - 16:31

None: Co mě nebaví/přijde mi divné, obejdu bez povšimnutí, respektuju ale lidi, kterým naopak dělá radost. Proti gustu žádnej dišputát, každej jsme jinej, tohle je zde OT. Mimochodem každou EC lze postavit kvalitně bez cedule, to záleží na tvůrci....Fotka je skvělá věc na unterwassermany a pro ownery EC obrovská pomoc, aby s nimi konečně vymetli tak, jak si zasloužej. Dosud si mezi sebou prostě posílali odpovědi na EC, kde nikdy nebyli a owner s tím nic dělat nemohl. Máš pravdu v tom, že kdo je křivej, těžko ho fotka napraví...to ale není problém pravidel k EC.
  • 1

#50 DvaPlusJedno

DvaPlusJedno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2019 - 7:17

Příjde vám normální, když si někdo zaloguje jako třetí kešku ze série zrovna tu bonusovou?

 

I za předpokladlu, že by je nelogoval posloupně podle času, ale třeba náhodně podle mapy z jedné strany na druhou, pořád by chyběl jeden bonus kde logoval DNF, bez kterého se nedá k bonusových souřadnicím dopočítat... 


  • 0

#51 Toulavej Hypnos

Toulavej Hypnos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2019 - 7:36

A jsi si jistý, že se nedá dopočítat?
  • 0

#52 DvaPlusJedno

DvaPlusJedno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2019 - 7:44

A jsi si jistý, že se nedá dopočítat?

No vzhledem k tomu, že se nejedná o bonusová čísla, ale symboly, kterých je více jak 60 a v listingu není ověřovač, tak si tím jsem celkem jistý...


  • 0

#53 Toulavej Hypnos

Toulavej Hypnos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2019 - 7:55

Jde mi o že jsem se dostal k finálce letterboxu i když mi chyběla dvě čísla souřadnic. Takže pokud ty symboly nejsou ve vzorci, ale klasicky ABC a DEF dá se chybějící číslo obejít procházkou když chybí např A. Ale nevím co je to za sérii, jen předkládám názor, že to automaticky nemusí být finálkář.
  • 0

#54 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2019 - 8:00

Už někdo dřív tam v logách psal, že mu chyběla jedna indicie a že to dal polobrutus dovymyšlením jinak.

Někdy to jde i s pomocí střípků informací z logů a dobré mapy.


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 22 červenec 2019 - 8:03

  • 0

#55 DvaPlusJedno

DvaPlusJedno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2019 - 8:16

Jde mi o že jsem se dostal k finálce letterboxu i když mi chyběla dvě čísla souřadnic. Takže pokud ty symboly nejsou ve vzorci, ale klasicky ABC a DEF dá se chybějící číslo obejít procházkou když chybí např A. Ale nevím co je to za sérii, jen předkládám názor, že to automaticky nemusí být finálkář.

Je to vzorec s +, - a * 

Jasně, finálkář to být nemusí, stačí když si od někoho jiného zjistí souřadnice...


  • 0

#56 DvaPlusJedno

DvaPlusJedno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2019 - 8:23

Už někdo dřív tam v logách psal, že mu chyběla jedna indicie a že to dal polobrutus dovymyšlením jinak.

Někdy to jde i s pomocí střípků informací z logů a dobré mapy.

I za chodu v terénu?


  • 0

#57 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2019 - 8:23

Jednociferné číslo se většinou dá dozkoušet a dotipovat.


  • 0

#58 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2019 - 8:59

I za chodu v terénu?

Jasně. Akorát to chce data. Prohlídneš logy, fotky logujících, koukneš do mapy, na kterou stranu by co mohlo vyhovovat. Napoví hint, pohledy z kopců, informace o sjízdnosti/schůdnosti přístupové cesty apod.


  • 0

#59 DvaPlusJedno

DvaPlusJedno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2019 - 9:05

Jasně. Akorát to chce data. Prohlídneš logy, fotky logujících, koukneš do mapy, na kterou stranu by co mohlo vyhovovat. Napoví hint, pohledy z kopců, informace o sjízdnosti/schůdnosti přístupové cesty apod.

OK  ;)


  • 0

#60 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2019 - 11:26

Taky jsem už několikrát našel bonusovku bez všech indícií. Pokud není owner úplný OJD, tak se to dá domyslet.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama