Přejít na obsah


Fotka

Co se nevešlo do nepoctivců


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
208 odpovědí na toto téma

#181 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2022 - 13:40

K tým LABKÁM see.bee a aj celkove - ja používam aplikáciu gcutils(.de) ktorá vám nahádže do locusu jednotlivé ikonky labiek pekne všetky a tak keď idem po meste tak si len na ne klikám a ono mi to automaticky otvorí prislúchajúcu ´´hlavnú´´ labku v Adventure lab. Tak nemusím v aplikácii preklikávať a žiadnu nevynechám a nemusím sa vracať (jedine, ak by bola nastavená sekvenčnosť). nechápem, aký má zmysel mať kompletnú labku, keď mám napríklad 20 labiek (100 bodov) a odlovím 19 kompletných a z tejto jednej len jeden bod, tak budem mať proste 96 bodov a v locuse budem mať ten zvyšok tisíce kilometrov ďaleko. V okolí budem mať okrem toho tisíce iných labiek na lovenie. Veď len v Prahe sme sa prešli na pár hodín a okrem kešiek sme odlovili nejakých 60 labiek a na Karlovom moste sme šli štýlom jeden krok = jedna labka :-)


  • 0

#182 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2022 - 13:42

K tým LABKÁM see.bee a aj celkove - ja používam aplikáciu gcutils(.de) ktorá vám nahádže do locusu jednotlivé ikonky labiek pekne všetky a tak keď idem po meste tak si len na ne klikám a ono mi to automaticky otvorí prislúchajúcu ´´hlavnú´´ labku v Adventure lab. Tak nemusím v aplikácii preklikávať a žiadnu nevynechám a nemusím sa vracať (jedine, ak by bola nastavená sekvenčnosť). nechápem, aký má zmysel mať kompletnú labku, keď mám napríklad 20 labiek (100 bodov) a odlovím 19 kompletných a z tejto jednej len jeden bod, tak budem mať proste 96 bodov a v locuse budem mať ten zvyšok tisíce kilometrov ďaleko. V okolí budem mať okrem toho tisíce iných labiek na lovenie. Veď len v Prahe sme sa prešli na pár hodín a okrem kešiek sme odlovili nejakých 60 labiek a na Karlovom moste sme šli štýlom jeden krok = jedna labka :-)

Tomu se říká inflace


  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#183 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2022 - 16:53

K tým LABKÁM see.bee a aj celkove - ja používam aplikáciu gcutils(.de) ktorá vám nahádže do locusu jednotlivé ikonky labiek pekne všetky a tak keď idem po meste tak si len na ne klikám a ono mi to automaticky otvorí prislúchajúcu ´´hlavnú´´ labku v Adventure lab. Tak nemusím v aplikácii preklikávať a žiadnu nevynechám a nemusím sa vracať (jedine, ak by bola nastavená sekvenčnosť). nechápem, aký má zmysel mať kompletnú labku, keď mám napríklad 20 labiek (100 bodov) a odlovím 19 kompletných a z tejto jednej len jeden bod, tak budem mať proste 96 bodov a v locuse budem mať ten zvyšok tisíce kilometrov ďaleko. V okolí budem mať okrem toho tisíce iných labiek na lovenie. Veď len v Prahe sme sa prešli na pár hodín a okrem kešiek sme odlovili nejakých 60 labiek a na Karlovom moste sme šli štýlom jeden krok = jedna labka :-)

LABky už mám v archivu. Bral jsem to jako test i na své okolí. Našlo se pár honibodů, co je dali během pár minut od stolu. Co však jsem nekousnul, bylo pár fake profilů, pod kterými určití jedinci měli potřebu si vylejvat svojí frustraci proti mé osobě a akorát mne uráželi.......


  • 0

#184 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 540 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2022 - 12:48

K tým LABKÁM see.bee a aj celkove - ja používam aplikáciu gcutils(.de) ktorá vám nahádže do locusu jednotlivé ikonky labiek pekne všetky a tak keď idem po meste tak si len na ne klikám a ono mi to automaticky otvorí prislúchajúcu ´´hlavnú´´ labku v Adventure lab. Tak nemusím v aplikácii preklikávať a žiadnu nevynechám a nemusím sa vracať (jedine, ak by bola nastavená sekvenčnosť). nechápem, aký má zmysel mať kompletnú labku, keď mám napríklad 20 labiek (100 bodov) a odlovím 19 kompletných a z tejto jednej len jeden bod, tak budem mať proste 96 bodov a v locuse budem mať ten zvyšok tisíce kilometrov ďaleko. V okolí budem mať okrem toho tisíce iných labiek na lovenie. Veď len v Prahe sme sa prešli na pár hodín a okrem kešiek sme odlovili nejakých 60 labiek a na Karlovom moste sme šli štýlom jeden krok = jedna labka :-)

Prosím, poslal bys odkaz na google play, kde ji najdu? Podle názvu nenalezeno, díky.


  • 0

#185 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2022 - 13:36

https://gcutils.de/lab2gpx/

https://www.saarfuch...portieren.html#


  • 1

#186 nicknema

nicknema

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2022 - 13:59

LABky už mám v archivu. Bral jsem to jako test i na své okolí. Našlo se pár honibodů, co je dali během pár minut od stolu. Co však jsem nekousnul, bylo pár fake profilů, pod kterými určití jedinci měli potřebu si vylejvat svojí frustraci proti mé osobě a akorát mne uráželi.......

Jak chceš prosímtě přesvědčit mou GPS v telefonu, který mám před sebou doma na stole, že se nachází v okruhu, ve kterém se odemyká možnost odpovědět na otázku kladenou LABkou a ta je třeba vzdálená 20 km? To je přece nemožné!

 

Zkřížení cest LABek v Praze je docela dost a odpovědět na ně křížem krážem přez jednotlivé LABky mi připadá jako neškodná zábava, protože jsem ta místa pravdu navštívil a odemknul.


  • 0

#187 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2022 - 20:16

Prosím, poslal bys odkaz na google play, kde ji najdu? Podle názvu nenalezeno, díky.

Sory asi som to zle napisal. Nie je to aplikacia, ale stranka, ktoru uz ti napisal Mikihamza. Na tej stranke je nejaky program cez ktory si stiahnes GPX labiek...Ale to uz si si asi skusil medzi tym :-) Je to super, kedze predtym som po Kosiciach behal hore dole a musel doma planovat na ktoru labku kedy kliknut :-)


  • 1

#188 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2022 - 20:18

Jak chceš prosímtě přesvědčit mou GPS v telefonu, který mám před sebou doma na stole, že se nachází v okruhu, ve kterém se odemyká možnost odpovědět na otázku kladenou LABkou a ta je třeba vzdálená 20 km? To je přece nemožné!

 

Zkřížení cest LABek v Praze je docela dost a odpovědět na ně křížem krážem přez jednotlivé LABky mi připadá jako neškodná zábava, protože jsem ta místa pravdu navštívil a odemknul.

fake GPS...Neviem ako sa to robi, nemam za potrebu to ani skusat, vsetky mam odlovene poctivo, ale je na to aplikacia ktora oklame aplikaciu Adventure lab, ze sa nachadzas pri tej labke. Mozno k tomu povie niekto iny viac


  • 2

#189 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 540 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2022 - 21:08

fake GPS...Neviem ako sa to robi, nemam za potrebu to ani skusat, vsetky mam odlovene poctivo, ale je na to aplikacia ktora oklame aplikaciu Adventure lab, ze sa nachadzas pri tej labke. Mozno k tomu povie niekto iny viac

Moc děkuju za info k té vychytávce, již jsem si vygeneroval soubor na širší centrum Prahy a hned začal lovit. :D Je to fakt super, cgeo to vzalo v pohodě.

FakeGPS je aplikace, která zmate celý mobil a nastavíš si v ní jaké souřadnice chceš, akorát mi pak nefungovalo cgeo, mapy, nic, protože to oklame pochopitelně i to... Použil jsem to kdysi jedno jedinkrát na ty hrozné labky megáče Praga Astronomica, které byly všechny lineární a člověk by se stále musel vracet na místa, kde už ten den jednou byl... Kažopádně hned potom jsem ji odinstaloval, protože je uživatelsky nepřívětivá a lovit takovým způsobem labky postrádá jakýkoliv smysl...


  • 1

#190 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2022 - 6:55

fake GPS...Neviem ako sa to robi, nemam za potrebu to ani skusat, vsetky mam odlovene poctivo, ale je na to aplikacia ktora oklame aplikaciu Adventure lab, ze sa nachadzas pri tej labke. Mozno k tomu povie niekto iny viac


Aplikace simuluje polohu a podvrhne gps souřadnice. Funguje pouze na Androidu, na Apple zařízeních tohle udělat nejde. Jde tím podvádět, ale třeba při ladění wheriga je to užitečná pomůcka. Zkusíš hru v cílové aplikaci a ne jen v simulátoru.
  • 0

#191 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2022 - 9:22

Zkusil jsem vygenerovat, ale mapy.cz píšou, že GPX je nevalidní. Zkusím to ještě do Geogetu, ale tam to vlastně nepotřebuju, tam je na to plugin. Přímo do navigace to nechci, už používám skoro vždy telefon a tam mi nakonec stačí aplikace, stejně se jinak logovat nedá. Hodilo by se mi to nejvíc na prohlížení v mapě, škoda že to nejde.


  • 0

#192 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2022 - 10:14

Já to vyzkoušel v aplikaci L4C a tam mi to šlape skvěle.
Chvilku jsem laboroval s tím, jak tam nemít svoje nálezy a podařilo se.
Jediné, co mě pořád mrzí. A asi to neumí aplikace, je rozlišení lineární série.


  • 0

#193 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2022 - 16:47

Zkusil jsem vygenerovat, ale mapy.cz píšou, že GPX je nevalidní. Zkusím to ještě do Geogetu, ale tam to vlastně nepotřebuju, tam je na to plugin. Přímo do navigace to nechci, už používám skoro vždy telefon a tam mi nakonec stačí aplikace, stejně se jinak logovat nedá. Hodilo by se mi to nejvíc na prohlížení v mapě, škoda že to nejde.

 

Mě mapy.cz fungují bez problémů.


  • 0

#194 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2022 - 20:14

K tem LABkam a GPX si ohreju polivcicku - https://labgpx.cz Jsou tam pripravene GPX soubory vsech labek v CR a SR, neco z okoli a muzete si vyvorit GPX v podstate libovolnych serii.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 31 květen 2022 - 20:15

  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#195 nicknema

nicknema

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2022 - 21:38

 

 

K tem LABkam a GPX si ohreju polivcicku - https://labgpx.cz Jsou tam pripravene GPX soubory vsech labek v CR a SR, neco z okoli a muzete si vyvorit GPX v podstate libovolnych serii.

Obě varianty tvorby seznamů jsou přímo určené k tomu, aby bylo možno ihned po jejich aplikaci vyrazit na LABky.

Super

Veliké díky

A ještě dovětek- když už nám z HQ seslali naprosto volné a nikým jiným než námi kontrolované LABky, které si můžeme vytvářet k obrazu svému, byla by škoda, aby je kvůli několika honibodům zrušili. Anebo abychom se kvůli nim mezi sebou škorpili.

Je to jejich boj a připravují se o krásné procházky a zážitky.

V Praze se nedá skoro nikde umístit hezká serie, nebo i samostatná tradička, aby nebyla vzápětí nějakým blbcem vymudlena.


Tento příspěvek byl upraven od nicknema: 31 květen 2022 - 21:40

  • 0

#196 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2022 - 5:35

Teď mi to na mapách.cz jde, asi jsem dělal něco blbě. Ale jak jsem už psal, plugin do GG a labgpx.cz dělají skoro totéž. Alespoň v oblasti kde se pohybuju. V zahraničí bych asi použil lab2gpx. Ale když se na to gpx podívám, je toho ve městě tolik, že bych si asi taky radši vybral nějakou konkrétní sérii a neskákal z jedné na druhou.


  • 0

#197 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2022 - 7:34

A byl jsi do map přihlášený, když ti to nešlo? Dřív to nutné nebylo, nějakou dobu už jo.


  • 0

#198 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2022 - 12:54

Přihlášený jsem furt, mám trvalé přihlášení do Seznamu kvůli personalizaci. Ale tohle byla nějaká jiná chyba, kdoví v jakém formátu jsem to poprvé stáhnul.


  • 0

#199 jidis

jidis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 328 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2022 - 20:05

To je jeho boj, nemá na logbooku šetřit.  :rolleyes:


  • 0

#200 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2022 - 8:12

Jak je možné, že mi nějaký německý cacher discoveroval coin, který se v roce 2008 ztratil v Texasu? 


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama