Přejít na obsah


Fotka

stahování vlastního hodnocení z GCVote


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 nily

nily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2019 - 16:27

Ahoj,

 

již delší dobu mi nefunguje stahování vlastního hodnocení z GCVote do GeoGetu to tagu Vote. Když spustím plugin "Načíst vaše GCvote hodnocení", tak GeoGet pouze pípne a nic se nestane. Jsem sám nebo se to děje ještě někomu? Lze to nějak opravit?

 

 


  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2019 - 17:16

On to ještě vůbec někdo používá?

Každopádně na webu mají červený ramecek, že mají nějaké problémy... A nevím, jak dlouho jim to tam visí.
  • 0

#3 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2019 - 8:30

Já GCVote používám. Problémy s hodnocením byly, ale teď to zase jde. Bohužel hvězdičkování z GG (přes některý z pluginů) mi nějak nešlo, tak jsem musel dělat přes GC.com a skript.

Stahovat jsem to ani nezkoušel.


  • 0

#4 nily

nily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2019 - 8:31

Ano, stále jsou lidé, co tam hlasují. Já jsem jeden z nich :-)

 

Ten červený rámeček na jejich webu visí již velmi dlouho, ale celý systém funguje bez problémů. Rozšíření do Chromu je stále aktualizované a funkční. Jediný problém, o kterém vím, je to nefunkční stahování vlastního hodnocení do GeoGetu. 


  • 0

#5 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2019 - 9:41

Aha, ta varovná hláška na jejich webu pořád je. :) Ale funguje to. Já to taky používám. Na jiné hodnocení jsem zatím nenarazil.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#6 nily

nily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2019 - 17:46

Bude možné ten plugin opravit? Hodně by mi to zpříjemnilo práci s GeoGetem ;-)


  • 0

#7 nily

nily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2020 - 10:53

Vypadá to, že k opravě pluginu nedojde, že? V tom případě se tedy zeptám jinak: Z GCVote dokážu stáhnout tabulku svých hodnocení. Ta tabulka má dva sloupce (GC kód keše a moje hodnocení). Existuje nějaký způsob, jak tuto tabulku importovat do GeoGetu, aby to hodnocení bylo v nějakém mnou definovaném tagu?


  • 0

#8 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2020 - 11:31

Napst si svuj plugin a kdyz uz to budes mit funkcni, tak ho nabidnout i ostatnim, kteri o to maji zajem?


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#9 nily

nily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2020 - 16:56

Zkusil jsem se na tu možnost kouknout a asi by to šlo. Rovnou jeden začátečnický dotaz: Když mám string s GUID keše, jak získám objekt typu TGeo. Nějak v dokumentaci nevidím tu správnou funkci.


  • 0

#10 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2020 - 17:50

var gc:TGeo;
...
begin
  ..
  gc:=TGeo.Create();
  try
    ...
  finally
    gc.Free();
  end;
  ...
end;

(Staci kouknout do kdejakeho pluginu.)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#11 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2020 - 17:51

uprimne, nejak se mi zatim nechtelo se koukat, proc ten stary plugin vlastne nechodi, kdyz to zajima celkem asi tri lidi. On to fakt jeste vubec nekdo realne pouziva? I podle gcvote webu je to spis projekt jedouci setrvacnosti...

 

Co ze tam vlastne konkretne v tech pluginech nefunguje?


  • 0

#12 nily

nily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2020 - 12:11

Gord:

To sice ano, ale když mám string s GUID, jak dohledám jemu odpovídající keš a dostanu ji do objektu TGeo? Z GC kódu jsem to našel, ale v mém GeoGetu jsem nenašel žádný plugin, který by to dělal z GUID. V dokumentaci takovou funkci taky nevidím.

HaLuMa:

Ten projekt jede setrvačností už roky, ale stále funguje bez problémů přes web i přes Locus. Zlobí jen to načítání hodnocení do GeoGetu. Nic lepšího jsem na hodnocení keší zatím nenašel a stále nás hlasuje dostatek na to, aby se podle toho dalo v Geogetu pěkně filtrovat a hledat zajímavé keše.

 

Problém s pluginem je poměrně jednoduchý a je v souboru gcvoteread.ggp.pas. Z webu plugin stáhne CSV a očekává, že bude obsahovat GC kód a hodnocení. Ve skutečnosti ale obsahuje GUID a hodnocení. Stačí tu keš tedy dohledávat podle GUID místo GC kódu a upravit pár podmínek s kontrolami a zase vše poběží.

 

Jo a nová adresa pro stahování hodnocení je https://ssl.webpack....stUserVotes.php , ale zdá se, že stále funguje i ta stará.


  • 0

#13 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2020 - 18:38

To ti teda nestaci, protoze GUID groundspeak postupne odstranuje, a v soucasne dobe se pres GC.API ani zjistit neda. Takze se ti snadno stane, ze budes mit v databazi kes, od ktere GUID nevis. Ziskas jej jen impoprtem PQ a to jeste jen nekdy. (neni to datova polozka... ziskava se jen tak mimochodem.)

 

Muze mi nkedo rictm proc presli z GC kodu na GUID? Zešíleli?


  • 1

#14 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2020 - 22:05


 Nic lepšího jsem na hodnocení keší zatím nenašel a stále nás hlasuje dostatek na to, aby se podle toho dalo v Geogetu pěkně filtrovat a hledat zajímavé keše.

Taky to používám, alternativy jsem si zatím nevšiml. A taky mám dojem té "setrvačnosti", což ale v podstatě znamená, že něco funguje a nikdo do toho nedrbe. :)


  • 2

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#15 nily

nily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2020 - 13:57

To ti teda nestaci, protoze GUID groundspeak postupne odstranuje

 

V top případě lze z GCvote získat i GC kód. Když z toho URL s dotazem odstraníš parametr 

format=csv

tak dostaneš odpověď v HTML tabulce. V každé řádce tabulky si můžeš přečíst GC kód a hodnocení. Jen to bude trochu těžší parsovat. Začátek té tabulky v mém případě vypadá takto:

<table>
<tr><th>waypoint</th><th>your vote</th></tr>
<tr><td><a href="http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=27e7fbbf-ac27-47ec-90db-c6f7bf120e5c">GC1JJQP</a></td><td style='text-align:center'>3.0</td></tr>
<tr><td><a href="http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=16744321-e5fb-44a2-b670-69d3d4be0614">GC1J22C</a></td><td style='text-align:center'>4.0</td></tr>

  • 0

#16 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2020 - 14:11

Taky to používám, alternativy jsem si zatím nevšiml. A taky mám dojem té "setrvačnosti", což ale v podstatě znamená, že něco funguje a nikdo do toho nedrbe. :)

Tak tady to zjevne nejdriv dodrbali (nahradili GC GUIDem), a pak to zacalo bezet samospadem. Dokonce bych i rekl, ze je tam ten GUID nechtěně, a už není síla, co by to opravila.

 

A já se bojím, že raději budu věnovat energii něčemu perspektivnímu, než mrtvole, která si ještě neuvědomila, že je mrtvá.


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama