Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Nefunguje project GC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 gammamed

gammamed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2019 - 11:38

Aho,j přestal mi fungovat project GC, který jsem dlouho rád užíval. Chce to po mě provést autorizaci, tomu rozumím. Ale když ji chci provést, tak tlačítko "I Agree" zůstane nefunkční a tak se autorizace neprovede. Zkoušel jsem 3 různé prohlížeče a to mi nepomohlo. Groundspeak mě odkázal na provozovatele, protože to není jejich a na projektu GC položka support hlásí chybu. 

Nestalo se to také někomu a nemáte náhodou někdo nějaké řešení???? Díky za odpověď. 


  • 0

#2 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2019 - 11:56

U mě vše v pořádku, fungují statistiky i mapy.


  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#3 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2019 - 11:59

U mne vse bez problemu, artorizaci jsem provadel vcera a bez problemu.


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#4 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2019 - 12:05

Zrovna ted, to po mne chtelo novou autorizaci a OK, do supportu jsem se taky dostal. Tak to vypada na "chybu na tvem prijimaci".


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5 gammamed

gammamed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2019 - 12:07

No tak to je super. Všem to funguje a mě né. a to jsem to zkoušel doma na PC, v monebooku na telefonu v práci a pokaždé bez úspěchu??? Grrr...


  • 0

#6 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2019 - 12:28

Registruj novy nick a tak by si sa mal dostat do supportu (zlozitejsie, horsie kedze by si si nemal vytvarat zbytocne konta). Popros kamarata aby im napisal (jednoduchsie, lepsie)


  • 0

#7 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2019 - 12:46

Aho,j přestal mi fungovat project GC, který jsem dlouho rád užíval. Chce to po mě provést autorizaci, tomu rozumím. Ale když ji chci provést, tak tlačítko "I Agree" zůstane nefunkční a tak se autorizace neprovede. Zkoušel jsem 3 různé prohlížeče a to mi nepomohlo. Groundspeak mě odkázal na provozovatele, protože to není jejich a na projektu GC položka support hlásí chybu. 

Nestalo se to také někomu a nemáte náhodou někdo nějaké řešení???? Díky za odpověď. 

 

Ahoj, také se mi stalo něco podobné, Agree a ende. Zajímavé je, že když jsem se vzápětí pokusil přihlásit přes ověřovač nějaké challenge, tak tam agree prošlo a pak už jsem se i na svůj profil proklikal...


  • 0

brundi
 


#8 gammamed

gammamed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2019 - 12:19

Brundi, díky za info. Nakonec mi to pomohlo. Zkusil jsem si zkontrolovat několik mysterek a po jejich kontrolách jsem se najednou "nahodil" a vše proběhlo a nyní již Project GC frčí. Takže díky!!!


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama