Přejít na obsah


Fotka

CwgList2 a spoluprace s gcm


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
Žádné odpovědi

#1 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2019 - 8:46

Protoze se opakuji podobne dotazy na nefuncnost te ci one funkce spolupracujici se serverem gcm, rozhodl jsem se vytvorit pro tuto problematiku nove vlakno.

 

Pro vsechny prispevatele shrnu problemy a stav tak, jak se jevi mne, vesmes jiz vicekrat popsane ve vlakne pluginu. Pozor, jsou zde i trochu podrobnejsi technicke informace ;) .

 

  • spolupraci s gcm jsem delal jako experiment, v te dobe byly 4 ruzne katalogy, bohuzel kazdy obsahoval jine informace a plugin mel brat a kombinovat informace ze vsech 4
  • nyni uz je jediny oficialni katalog. Data mi poskytuje v XML formatu v souboru http://cwg.geog.cz/cwg.xml (je otazka jak bude dlouho, pry uvazuji o vlastni mobilni aplikaci a prestanou toto podporovat)
  • popis, ktery jsem od autora tehdy obdrzel je zastaraly a neodpovida stavu. Neco bylo v popisu aktualizovano, ale spousta veci tam neni
  • autor gcm pouzva vlastni ID a vlastni kategorie, ktere neodpovidaji (ani ID ani kategorie!) oficialnimu katalogu a ani hodnotam, ktere vytvoril JPaGeo jako autor CWG. Abych byl korektni, tak oficialni ID je v databazi gcm uvedeno take, ale na druhou stranu rada CWG ma tuto hodnotu nastavena na stejnou hodnotu -1, a by toho nebylo malo, tak casto ani ID uvedene v oficialnim katalogu neni shodne s tim, ktere ma jako oficialni ve sve databazi gcm. K tomu se autor vyjadril verejne, ale na mou vytku (pripadne jeste toto) jiz nereagoval
  • mam dlouhodobe problemy v komunikaci s autorem gcm. Casto odpovida po velmi dlouhe dobe, obcas neodpovi vubec. Domlouvat timto zpusobem neco, mne docela otravovalo. Mam sice kacera, ktery mi prislibil nejakou pomoc (autora zna osobne a pry zkusi ziskat nejake informace), ale zatim (cca 2 roky) pokrok zadny. Proto dalsi podporu tohoto serveru zatim nezvazuju
  • s ohledem na predchozi bod je mozne, ze vyse popsane potize byly nekdy v minulosti vyreseny, ale nevim o tom, pripadne ani nemam jak se o tom dozvedet

 

Z vyse popsanych duvodu mam k serveru tak trochu nechut, nechce se mi metodou pokus-omyl aplikovat nove API a udrzovat neco, co vlastne ani nevim, jak funguje nebo ma fungovat.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama