Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Vložení travelbugu do nepublikované keše

travelbug

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2019 - 16:40

Pokud si někdo dá do nepublikované keše své TB nebo coin, je to vcelku jeho věc. Pokud to udělá s cizím cestovatelem, řadí se mezi stejná hovada jako ti, co cestovatele kradou. .


Já bych tak ostře nesoudil. Většina lidí netuší, že se lze u nepublikované keše oklikou dostat k TB.
  • 0

#22 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2019 - 20:37

Pokud si někdo dá do nepublikované keše své TB nebo coin, je to vcelku jeho věc. Pokud to udělá s cizím cestovatelem, řadí se mezi stejná hovada jako ti, co cestovatele kradou. Bohužel znám několik kačerů, kteří se nespokojili jedním cizím kouskem. ale hned několika a tím na několik měsíců zablokovali jejich cestování. Jaké ohleduplné že? Mě samotnému se stalo, že při hledání místa pro keš jsem narazil na keš německého ownera. Ta byla půblikována při nějakém jeho eventu a jediní nálezci byli lidi z toho eventu. Někdo z nich tam dal geocoin a já byl po letech první "nálezce" a tak jsem ho osvobodil.

Tak to jsi ponekud prehnal. Za normalnich okolnosti je kes publikovana v radu dnu a je to uplne jedno. Pokud neni publikovana, a vazne to, a mam kes nekde v dosahu, neni problem TB zas vysvobodit, totez kdyz mi ji reviewer zamitne. Prusvih je to jen kdyz by to owner dal do kese kterou publikuje nekde kam se hned tak nedostane (v cizine atd). Jinak neni sebemensi duvod to neudelat. Mozna by neskodilo se trochu krotit ve vyrazivu.

 

Samozrejme vlozeni zalogovat az po publikaci, to je jasny.


  • 4

#23 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 586 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2019 - 21:29

Je otázka zda je to chyba nebo vlastnost (GS nikde neeviduje a neorganizuje FTF). Podívej se na TB jak ho máš daleko od tvých Home Coordinate a pak je posuň a podívej se znova...

 

A že ses neozval dřív?!  Jsme to FTFko mohli dát.  ;)

Ale díval jsem se a u TB vzdálenost od HC nikde nevidím... kde ji najdu?

 

Zaujala mě ale ještě jedna věc:

Když u TB stáhnu *.kml soubor s jeho cestou (přes View in Google Earth), jsou souřadnice jednotlivých zastávek i stávajícího umístěný záměrně (a při každým stažení trochu jinak) posunutý. Když se ale pro daný TB podívám do mapy na jeho cestu (přes Tracking History () View Map), zdá se aspoň od oka, že pozice zastávek i současnýho umístění sedí přesně. Samozřejmě nevím, jak by to vypadalo v případě umístění do nepublikované keše.

Stejně by tahle metoda byla použitelná jen tradiček, protože jinde mě to vždycky vede jen na původní souřadnice...


  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#24 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 586 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2019 - 19:54

Podívej se na TB jak ho máš daleko od tvých Home Coordinate a pak je posuň a podívej se znova...

 

 

Ale díval jsem se a u TB vzdálenost od HC nikde nevidím... kde ji najdu?

 

Aha!


  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:travelbug

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama