Přejít na obsah


Fotka

Pomoc s krabičkami


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
18 odpovědí na toto téma

#1 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2019 - 19:18

Ahoj,
předně jsem nevěděl, kam přesně tohle zařadit, tak mě, prosím, kdyžtak omluvte.
Přicházím s prosbou. V Tescu se daly koupit naprosto skvělé pseudolock&lock, na kterých jsem si vybudoval určitou závislost :D Hodně kvality za relativně málo peněz. Zejména pak set čtyř 140ml krabiček, který stál 70, v akci 50 korun. Jenže jak se proslýchá, že Tesco jde nějak do háje, tak i ruší sortiment. V Praze, jak jsem si ověřil, už nejsou k sehnání. O víkendu jsem byl v Rakovníku, tak jsem to zkusil a pod velkou cedulí výprodej jsem našel poslední 3 sety. Teď jsem projel internet - bez šance je sehnat (mimo nabídky jednoho setu za 16$ - nejsem ani magor ani milionář). O co mi jde. Jestli někdy někdo z vás občas zavítá do Tesca, podívali byste se, jestli tam ještě nemají zbytky těchto krabek? Pokud by jich bylo víc, tak si klidně zaplatím poštovné a nechám si je balíkem nebo nějak jinak poslat, protože jsou fakt praktické a 12 krabiček spotřebuji jak nic. Přidávám i jejich fotku. Předem díky za pomoc. Výzva je časově neomezená (pokud je zase nezačnou zázračně vyrábět).

Přiložené miniatury

  • IMG_20190918_200840.jpg

Tento příspěvek byl upraven od MiroslavRouta: 18 září 2019 - 19:19

  • 0

#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2019 - 21:36

V Tesco normálně nakupuju, ale teď jsem v Tunisku. Nicméně, máme mezi kačery dvě účetní z Tesca, třeba by mohly něco zjistit. Hoď to na Ksichoknihu, třeba si toko Kaamo všimne


  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#3 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2019 - 23:07

Podobné krabičky mají i v prodejnách PEPCO. Jenže ty mívají špatné těsnění (asi tvrdé) a často se do nich dostane voda, nebo aspoň vlhkost. To se ale pozná až podle logů...


  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#4 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2019 - 4:37

Ano, v Pepcu je kupuji také, i když ne na kešky ale na potraviny do mrazáku. Stačí těsnění pomáznout glycerolem a je po problému.

Edit: glycerol koupíš v lékárně, 100g stojí kolem 70 Kč. Léta s ním na zimu mažu těsnění na dveřích v autě aby zvláčnělo a nepřimrzalo

Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 19 září 2019 - 4:41

  • 0

#5 DanielKotmel

DanielKotmel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2019 - 9:24

Zkusil bych domácí potřeby v oc My na Národní třídě. Nedávno jsem je tam viděl.
  • 0

#6 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2019 - 10:58

Hlásím že Čerčany nemají. Škoda, minulý týden jsem byl v Tá a ČB v Tescu, do ČB pojedu až za týden o víkendu, kouknu. Tento víkend jedu keškovat přes UL a DC, kdybych cestou jel kolem Tesca, juknu tam


  • 0

#7 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2019 - 14:27

Podívám se dneska v Písku. Sama jednu sadu mám, ale nedám, jsou fakt šikovné - používám je na bonbony, hořčice a dresinky sebou na cesty.

 

PS: V Táboře budu v neděli - pokud by se tam někdo dostal dřív, ať to sem napíše.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 19 září 2019 - 14:29

  • 0

#8 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2019 - 15:03

Mirku, děkuji za upozornění na krabičkou nouzi. Mám jich sice pár doma, ale zašel jsem do Tesca a koupil si další balení do zásoby (a nedám, promiň, sám je využívám). Bohužel, aktuálně poslední, které bylo v regálu v obchodě v Žatci. Kdyby ses ozval dříve, mohl jsem jich vzít více, už asi tři týdny je u nás na tyhle krabičky akce a jsou za polovinu, tj. 35 Kč. Jestli se ještě objeví, můžu ti je vzít, předání v Praze by pak nebyl problém. :)
  • 0

#9 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2019 - 16:12

Also, Pixelstand im Klattauer Tesco heute um sechszehn Uhr :) :

 

- 450 ml 39,90 Kč (bezbarvá, zelená, fialová víčka)

- 670 ml 49,90 Kč

- 1l         32,40 Kč v akci, hned jsem dvě koupil, formát je ale spíš do kuchyně než do lesa

- 1,1l      nehorázných 72,90 Kč

- sada tří různě velkých ještě nehoráznějších 199,90 Kč.

 

Ještě nějaké mají, poptávaná sada čtyř malých ale bohužel není. Kromě Pepco je mívá i Kik.

 

Jinak v Tecu pozoruju problémy už několik týdnů, zdá se, že opravdu zužují sortiment.


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 19 září 2019 - 16:12

  • 0

#10 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2019 - 16:41

U nás v tescu je v posledních týdnech výprodej skoro na všechno, myslela jsem, že to je problém tady našeho supermarketu, že to nedává v konkurenci s ostatními. Jsem teď čerstvě na neschopence, ale zaúkoluju dceru ať tam mrkne až se vrátí z Prahy.


  • 0

#11 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2019 - 18:58

V Písku polovina regálů prázdná, krabičky ani náhodou.
Ale mám díky Mírovi černobílé šmrncovní triko za neuvěřitelných 69 Kč! :-) Původně něco ke třem stovkám.;-)
  • 0

#12 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2019 - 19:30

Podobné krabičky mají i v prodejnách PEPCO. Jenže ty mívají špatné těsnění (asi tvrdé) a často se do nich dostane voda, nebo aspoň vlhkost. To se ale pozná až podle logů...

Zatím nemám špatnou zkušenost, ale mám jich v terénu mimimum. A jak píšeš, jsou jen podobné - totiž dvakrát větší (možná víc).

 

Zkusil bych domácí potřeby v oc My na Národní třídě. Nedávno jsem je tam viděl.

Tak to kouknu, tam jsem každou chvíli.

 

Podívám se dneska v Písku. Sama jednu sadu mám, ale nedám, jsou fakt šikovné - používám je na bonbony, hořčice a dresinky sebou na cesty.

 

PS: V Táboře budu v neděli - pokud by se tam někdo dostal dřív, ať to sem napíše.

Plně chápu, taky bych nedal :D

 

Mirku, děkuji za upozornění na krabičkou nouzi. Mám jich sice pár doma, ale zašel jsem do Tesca a koupil si další balení do zásoby (a nedám, promiň, sám je využívám). Bohužel, aktuálně poslední, které bylo v regálu v obchodě v Žatci. Kdyby ses ozval dříve, mohl jsem jich vzít více, už asi tři týdny je u nás na tyhle krabičky akce a jsou za polovinu, tj. 35 Kč. Jestli se ještě objeví, můžu ti je vzít, předání v Praze by pak nebyl problém. :)

Viz výše :D V Rakovníku totéž, 35kč/balení, to bude celorepublikové. I proto se jich asi teď už všude zbaví dost rychle, protože 8 korun za naprosto bezvadnou krabičku - no nekup to. 

 

Also, Pixelstand im Klattauer Tesco heute um sechszehn Uhr :) :

 

- 450 ml 39,90 Kč (bezbarvá, zelená, fialová víčka)

- 670 ml 49,90 Kč

- 1l         32,40 Kč v akci, hned jsem dvě koupil, formát je ale spíš do kuchyně než do lesa

- 1,1l      nehorázných 72,90 Kč

- sada tří různě velkých ještě nehoráznějších 199,90 Kč.

 

Ještě nějaké mají, poptávaná sada čtyř malých ale bohužel není. Kromě Pepco je mívá i Kik.

 

Jinak v Tecu pozoruju problémy už několik týdnů, zdá se, že opravdu zužují sortiment.

Kik taky není špatný nápad, kouknu se. Jinak o tom, co píšeš, vím, to je zatím ještě k dostání i v kamenných obchodech (mimo OC Nový Smíchov). Ty větší se ale tak nějak dají sehnat za podobnou cenu i jinde, často to mívají Vietnamci, v Sapě je toho spousta. Ale tyhle konkrétní, na to mělo snad Tesco monopol.

 

V Písku polovina regálů prázdná, krabičky ani náhodou.
Ale mám díky Mírovi černobílé šmrncovní triko za neuvěřitelných 69 Kč! :-) Původně něco ke třem stovkám.;-)

Fotka...?  :P  :ph34r:

 

Díky všem za pomoc a ochotu! :)


Tento příspěvek byl upraven od MiroslavRouta: 19 září 2019 - 23:08

  • 0

#13 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2019 - 21:16

Tak Kaamo prý nemá přístup k informacím o sortimentu.

Já se do Česka vracím v sobotu, ale hned jedu do Znojma, takže Brno až asi úterý...


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#14 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2019 - 21:36

 

Fotka...?  :P  :ph34r:

 

Ale no tak, ty máš lovit v úplně jiných vodách :D .


  • 2

#15 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2019 - 9:16

Brno - KrPole a Avion - nenašel jsem ani ty cedulky
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#16 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2019 - 12:00

Díval se někdo v Táboře? Odpoledne tam budu, ale ať nejdu do Tesca zbytečně.

Phrkt: My se s Mírou z nějakých eventů známe.;-) On ví, že jsem archiválie - jen jsem váhala, jestli mu případně krabky poslat přes dceru.:-) Stačí, že se snaží jejímu příteli lézt do zelí kluci z MatFyzu.:-)
Fotku trika (samotného) klidně pošlu, jen bylo jako vše nové nejdřív v pračce.
  • 0

#17 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2019 - 14:48

O tom nepochybuju, že se znáte, já už ho taky potkal. Ale proč si nerýpnout :) ?


  • 0

#18 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2019 - 16:18

Fotku trika (samotného) klidně pošlu, jen bylo jako vše nové nejdřív v pračce.

Triko bez obsahu je o ničem


  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#19 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2019 - 20:19

Na eventu jsem se dozvěděla, že táborské Tesco už je po přestavbě a výprodejích, takže už jsem ho vynechala.
Ale mám fotku ze zkoušení úzké lososové sukně.;-) Místo trika bych napsala parametry, jenže to by mohlo být na BAN!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama