Přejít na obsah


Fotka

TB, GC na cestách


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 24cenda

24cenda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2019 - 11:19

Ahoj, dnes mi přišel log z mého TB. Prý ho někdo vezme z Budapešti do Kanady. To mě celkem potěšilo a mám z toho radost. Tak mě napadlo zeptat se jak jsou na tom vaše TB, GC? Jak cestují, kolik již mají naměřených kilometrů a kolik navštívili zemí?

Já jsem vypustil do světa asi 10 cestovatelů. Z nich je teď aktivních asi polovina. Samozřejmě že se mi již stalo, že TB zmizelo již v první keši. Ale také mám TB co cestuje od roku 2013 a nacestoval již 43 000 km. To je můj oblíbenec Asterix.

https://www.geocachi...aspx?id=3674509

Teď se sice zasekl v jedné keši v Belgii, ale snad se zase pohne. Již procestoval Evropu, byl v Thaisku, Americe. Mým tajným snem je se s ním ještě setkat. Ale to bude asi dost těžký úkol.

Pak mám také GC co mám u sebe a protahuji ho každou keší co navštívím. Ten má již 52000km.

Tak se pochlubte jak jste na tom vy.


  • 0

#2 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2019 - 11:23

Všechno se ztratilo a ztratí...:)

Tento příspěvek byl upraven od lukabike.com: 20 září 2019 - 11:23

  • 2

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#3 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2019 - 12:59

Já mám rekordmana 176 380 km, ale ten cestuje se mnou přes hranice.  :)

Jinak, ze sedmi vypustenych se mi jeden vratil po splneni ukolu a jeden cestuje. 5 pravdepodobne fuc.


  • 0

#4 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2019 - 17:24

No tak jsem si udělal dost skličující statistiku: 43 vypuštěných, 11 ještě jakž-takž putuje a zbytek 32 ks zmizelo jak ve ztracených keších, tak i rukama kačerů.


  • 0

#5 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2019 - 19:04

Z osmi vypuštěných se postupně pět ztratilo.

 

Hezky splnil úkol Sněhulák poté, co zamrznul v keši v Mauretánii na 4 roky a já ho samozřejmě už odepsal. Shrnul jsem jeho cesty v tomto logu. Po splnění úkolu jsem si ho už nechal u sebe.

 

5 let dobře fungovala putovní CWG smenarna, kačeři měnili poctivě. Po více jak roce se mi dokonce znova dostala do ruky, nakonec ale byla ukradena v ještě nepublikované keši (i s tou keší).

 

Zatím putuje Kost, které někdo ukradl po 4 letech přívěšek, ale díky pomoci kačera monty_czpe se mi dostala zpět do ruky, abych mohl přívěšek nahradit. Kost žije, ale pejsci, kterým byla věnována, už ne..


  • 0

#6 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2019 - 20:06

Ze šesti cestovatelů se mi ztratila polovina. Z těch dalších první splnil úkol, vrátil se zpět a je u našich doma. Druhým je naše auto, které máme jen k zjištění, kdo nás kde viděl. A ten poslední je v oběhu, ale vždy mu dost trvá, než se někam přesune. 

 

V šuplíku mi leží ještě jeden nevypuštěný, tak uvidíme, jak dopadne. 


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#7 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2019 - 20:29

Mam 38 geocoinu a tb. Ztratila se jich vetsina. Behaji asi tak 2.
Snazim se ale davat geocoiny na pevno do kesi jako odmenu pro nalezce. I kdyz jej nemuzou odvezt potesi vic nez ty ztracene.

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 20 září 2019 - 20:31

  • 0

#8 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2019 - 8:47

Z mých 140 vypuštěných TB/GC jich žije odhadem 30-40. Některé se ztratily rychle, ale mám v oběhu i geocoiny vypuštěné v roce 2008 nebo 2009. Stává se, že i na několik let coiny zmizí, ale pak je někdo vyštrachá v šuplíku (v batohu, pod koberečkem auta) a dají se znovu do pohybu.
  • 0

#9 astr443

astr443

    Peter

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2019 - 9:14

Na budúci týždeň odlietam na 2 týždne do Chile (služobne). Ak by mal niekto záujem, môžem tam odviezť nejaké TB/GC (vlastné alebo cudzie). Radšej menšie ako väčšie :-) Na kešky sa dostanem asi len v Santiagu a neviem aké veľkosti sa mi tam podarí odloviť. Prípadná predávka ideálne v oblasti Benešov - Říčany - Kostelec, max. okraj Prahy a najneskôr do 14.10. (odlet 15.10.)


  • 0

#10 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2019 - 10:41

Na budúci týždeň odlietam na 2 týždne do Chile (služobne). Ak by mal niekto záujem, môžem tam odviezť nejaké TB/GC (vlastné alebo cudzie). Radšej menšie ako väčšie :-) Na kešky sa dostanem asi len v Santiagu a neviem aké veľkosti sa mi tam podarí odloviť. Prípadná predávka ideálne v oblasti Benešov - Říčany - Kostelec, max. okraj Prahy a najneskôr do 14.10. (odlet 15.10.)

 

La Silla? Paranal? ;-)


  • 0

#11 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2019 - 11:08

Z těch mých pár coinů už cestuje jenom jeden, a to díky tomu, že ho s sebou vozím po cachích. Ten jediný nacestoval přes 10000km. Ostatní zmizely dřív, jediný vydržel cestovat dva roky, ostatní tak s bídou rok. Když vidím, jak mizí ze světa trackables, tak nemám moc chuť pouštět do světa další (cca 20-25% zůstane natrvalo v ruce u někoho, kdo si geocaching zkusí, najde pár desítek cachí a pak toho nechá).

 

Stává se, že i na několik let coiny zmizí, ale pak je někdo vyštrachá v šuplíku (v batohu, pod koberečkem auta) a dají se znovu do pohybu.

Tohle jsem už párkrát viděl, dokonce jsem už dvakrát našel TB, který kdosi dal po delší době do cache, aniž by ho zalogoval. Extrémem bylo, když jsem letos ve Slovinsku našel TB, který se asi před 4 roky ztratil z jedné cache na Mauritiu :blink:


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#12 astr443

astr443

    Peter

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2019 - 11:48

La Silla? Paranal? ;-)

La Silla :-) Ale tá jediná cache, ktorá sa tam nachádza, je filmovka s návštevnosťou 1x ročne (občas ani to nie) a už ju mám odlovenú, tak neviem, či k nej pôjdem aj tento rok. Predsa len je to 7,5 km tam a 7,5 km naspäť púšťou, takže okrem dostatku času treba aj vhodné počasie a vyrážať hneď ráno, aby bol človek doobeda naspäť "v tieni". No, a keď sa v noci pozoruje, tak to býva o to náročnejšie.


  • 0

#13 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2019 - 12:17

Krásně rozběhnutý TB putoval přes Ohňovou zemi (Chile) a v Ekvádoru ho někdo ukradl... :(  :angry:  :(  :angry:


  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama