Přejít na obsah


Fotka

Oregon 700

garmin návod

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
85 odpovědí na toto téma

#81 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2020 - 11:53

Jelikož mi odešel do věčných lovišť O450, tak jsem si pořídil před třemi dny O700 i přes všechna negativa o kterých se tady na Fóru psalo. S ovládáním jsem se jakž-takž skamarádil i když není uživatelsky příliš příjemné. Jediné co se mi nepodařilo zjistit, kam a v jakém formátu uložit obrázky, abych je mohl zobrazit. Po dotazu na Garmin podporu mi odpověděli toto "Pokud zařízení připojíte k PC a otevřete jeho paměť, zde vytvořte složku DCIM a v ní pak podsložku 10GRMN a do této složky pak lze kopírovat forografie, které půjde otevřít v aplikaci pro prohlížení fotografií v přístroji.", ale nefunguje to. Po kliknutí na „Fotografie“ v základním menu to stále jen napíše „Nebyly nalezeny žádné výsledky“ a „Zkuste upravit parametry pro vyhledávání.“ Nevíte někdo jak na to.

 


  • 0

#82 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2020 - 12:23

Na kartě nebo ve vnitřní paměti "Garmin\JPEG".


  • 0

#83 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2020 - 15:07

Jelikož mi odešel do věčných lovišť O450, tak jsem si pořídil před třemi dny O700 i přes všechna negativa o kterých se tady na Fóru psalo. S ovládáním jsem se jakž-takž skamarádil i když není uživatelsky příliš příjemné. Jediné co se mi nepodařilo zjistit, kam a v jakém formátu uložit obrázky, abych je mohl zobrazit. Po dotazu na Garmin podporu mi odpověděli toto "Pokud zařízení připojíte k PC a otevřete jeho paměť, zde vytvořte složku DCIM a v ní pak podsložku 10GRMN a do této složky pak lze kopírovat forografie, které půjde otevřít v aplikaci pro prohlížení fotografií v přístroji.", ale nefunguje to. Po kliknutí na „Fotografie“ v základním menu to stále jen napíše „Nebyly nalezeny žádné výsledky“ a „Zkuste upravit parametry pro vyhledávání.“ Nevíte někdo jak na to.

Tak mě to tedy funguje.

Dala jsem zkusmo jednu složku podle popisu přímo do přístroje a jednu na kartu a zobrazují se mi obrázky z obou.

 

Postup --- připojím přístroj k PC --- vidím ikonu s modrým trojúhelníkem (Garmin Oregon 700) --- nová složka (nazvu jí DCIM) --- otevřu jí a sem dám další složku (nazvu jí 10GRMN) a do této dám fotku.

To samé lze udělat do adresáře na kartě, která je v přístroji.

Mě fungují obě varianty.

 

Nicméně díky, netušila jsem, že bych mohla mít takto fotky v GPS


  • 0

#84 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2020 - 15:08

Díky za reakci, ale nakonec již vyřešeno. "Tlačítko" "Fotografie" je totiž ve třech menu a na dohrané obrázky funguje jen jedno z nich. Takže již nalezeno to správné, ale hold se k němu zase musím proklikat jinam, nebo si jej naprogramuji na boční tlačítko.


  • 0

#85 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2020 - 15:13

.......

 

Nicméně díky, netušila jsem, že bych mohla mít takto fotky v GPS

 

Já tam mám totiž pomůcky, morseovku, braillovo písmo, semafor a podobně pro luštění v terénu.


  • 0

#86 Blackp

Blackp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2020 - 15:24

Díky za inspiraci, funguje to i na mém Oregonu 600. :) 


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:garmin, návod

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama