Přejít na obsah


Fotka

KEŠ ROKU 2019


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
14 odpovědí na toto téma

#1 SiMateam

SiMateam

    SiMateam

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 12:06

Ahoj, všem,
tento rok jsem se o GC začal zajímat více než předtím. Při svém pátrání jsem zjistil, že Slovenský tým GeoAwards pořádá už od roku 2014 jednou za dva roky event s názvem SLOVAK GEOAWARDS. Když jsem to zjistil, tak jsem si řekl, že je škoda, že něco takového nemáme i u nás v ČR. A tak mě napadlo, že bychom taky něco podobného mohli mít v ČR. Napadl mě název KEŠ ROKU 2019. Cílem ankety je "proslavit" keše, které jsou něčím zajímavé a které stojí za to lovit. A právě teď potřebuji vaši pomoc se "zjišťováním" těchto keší. Anketa je rozdělena na 3 části a těmi jsou: NOMINACE KEŠÍ&EVENTŮ, HLASOVÁNÍ PRO NOMINOVANÉ KEŠE&EVENTY A VYHODNOCENÍ.

 

Team KEŠ ROKU 2019

 

Budu rád, když se zúčastníte této ankety. Pokud máte nějaký dotaz, tak mě neváhejte kontaktovat (simonpetrak@seznam.cz)


  • 0

#2 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 12:15

Nevidím odkaz, kde hlasovat. Jinak nápady na ocenění by byly. Keše zejména na Táborsku, ovšem u eventů by bylo těžké rozhodnout - letos bylo hodně dobrých víc.


  • -1

#3 SiMateam

SiMateam

    SiMateam

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 12:17

Já, úplně zapomněl přidat, jak nominovat. Návod na nominaci je níže ...

 

 

Chcete nominovat nějaké keše a nevíte jak na to? Je to jednoduché ...

 

1. Rozmyslet si, které keše by jste rádi nominovali
2. Tyto keše stačí sepsat a poslat i s GC kódem na e-mailovou adresu kesroku@seznam.cz a do předmětu uvést Nominace
3. Do zprávy stačí uvést pouze GC kódy nominovaných keší a eventů. (např. GC1234, GC5678, GC910A, atd.). Pokud samozřejmě chcete do zprávy uvést i názvy keší, tak není problém  :)
4. Do cca. 10 minut od odeslání by vám měla přijít automatická zpráva z našeho systému. Na ni prosím neodpovídejte, slouží pouze jako potvrzení pro Vás, že e-mail byl úspěšně odeslán.

 

!!! MŮŽETE NOMINOVAT JAKOUKOLIV KEŠ ČI EVENT, KTERÁ JE PUBLIKOVÁNA NA STRÁNKÁCH GEOCACHING.COM !!!


  • 0

#4 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 12:23

Předpokládám, že se jedná o keše založené v roce 2019.

A bude záležet jen na počtu hlasů? Dobrá keš v centru Prahy bude mít víc hlasů než super keš tři kilometry od silnice.


  • 2

#5 SiMateam

SiMateam

    SiMateam

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 12:25

Keš nebo event může být založena v jakémkoliv roce. Jedinou podmínkou je aby byla publikována stránkách geocaching.com. Nebude záležet jen na počtu hlasů.


  • 0

#6 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 12:33

...

A bude záležet jen na počtu hlasů? Dobrá keš v centru Prahy bude mít víc hlasů než super keš tři kilometry od silnice.

Přesně.

 

Keš nebo event může být založena v jakémkoliv roce. Jedinou podmínkou je aby byla publikována stránkách geocaching.com. Nebude záležet jen na počtu hlasů.

Ne, tohle není dobrý nápad (neomezit to na na rok 2019).

A na čem by mělo záviset, když ne na počtu hlasů? Na svévolném rozhodnutí vyhlašovatele? Na úplatku?

Ono vůbec se zdá, že to nemá moc smysl.

 

P.S. teď vidím, že nevidím ani omezení na Česko...takže i keš japonskou, australskou... ? ne fakt ne


  • 1

#7 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 12:34

Špičková obtížná keš, která má deset nálezů za půl roku, bude mít logicky vždy méně hlasů, než třeba nadprůměrná, ale dostupná keš se stovkami nálezů za stejné období.

Tedy je to spíš anketa popularity, než co jiného. Takový Zlatý kačer.

 

Na Plzeňsku měli Tradičku/Multinu/Mysterku měsíce, ale šlo vždy o keše založené v tom měsíci. A pak se z toho dělala Tradička/Multina/Mysterka roku, ale zase jen pro založené v tom kterém roce.

 

Podle mne o kvalitě keše nejlíp vypovídá procento přidělených favoritních bodů k počtu nálezů PM kačery, tedy to, co je už nějakou chvíli dostupné na webu hry.


  • 9

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#8 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 12:46

Jestli se někdo chce proslavit v komunitě kačerů, mohl by si vzít na svá bedra obnovení geopuzzle.


  • 2

#9 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 12:50

Geocaching je hra, která se hraje, nikoli hra, ve které se vyhrává.

Chápu, že pro spoustu lidí je takováto hra nepochopitelná. Proto je spousta jiných her.


  • 5

#10 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 12:59

To nemůže být objektivní. O akci se dozví omezený počet kačerů, takže kešky, které budou nominovány budou jen od těch, kteří se to dozví. A při vlastním hlasování bude každý vybírat jen z kešek, které sám odlovil, protože o těch ostatních neví, jak vypadají. Takže když bude nominovaných 100 kešek a já jsem odlovil z nich jen jednu, budu hlasovat pro ni, protože o ostatních nic nevím.


  • 4
Zastavte zeměkouli, chci vystoupit

#11 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 13:05

Když si vzpomenu, jak dopadla soutěž o nejaktivnějšího kačera 2011 v Nebílovech...tak jsem k takovým "soutěžím" hodně skeptický, má to spíš negativa...

 

http://www.geocachin...mia-2011/page-3

 

http://www.geocachin...lemonicz/page-1

 

 

Existoval zlatý fond...je to už dávno

http://www.geocachin...ých-keší/page-1


  • 0

#12 pavlisp

pavlisp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 13:13

Nechcu répat, ale už několik let to dělaj (v rajónu) GeoOlomouc
  • 0

#13 OZK

OZK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 13:21

Pokud si dobře pamatuji, tak to samé tady bylo již v loňském roce.. Nějaká kvalifikace, semifinále, finále, pak vyhrála keš od poradatele ankety a po několika zdejších dotazech to bylo celé smazane.. Tak snad to bude mít letos lepší průběh..
  • 0

#14 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 13:46

Nechcu répat, ale už několik let to dělaj (v rajónu) GeoOlomouc

To mají na různých místech, regionálně, diamanty Vysočiny, Rychnovská kedlubna...


  • 0

#15 SiMateam

SiMateam

    SiMateam

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2019 - 14:00

Podle vašich reakcích jsem zjistil, že to nejspíš nebyl dobrý nápad. Tato anketa se pro rok 2019 ruší.

 

Omlouvám se za špatný nápad.


  • 6




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka