Přejít na obsah


Fotka

Nemožnost zadat startovací souřadnice na wherigo.com

wherigo

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2019 - 15:19

Na stránce wherigo.com, tam kde se editují detaily cartridge nemůžu zadat startovací souřadnice (Starting Location Coordinates). Žádné pole pro souřadnice se po odkliknutí checkboxu neobjeví... 

Nutné ty souřadnice tam nejsou, ale potom to v přehrávači wheriga ukazuje nesmyslnou vzdálenost k výchozím souřadnicím.

Vyzkoušel jsem Chrome, IE 11, Firefox, Edge. 

 

Kdyby měl někdo radu jak to vyřešit, tak sem s tím  :)

 

 

wherigo_error.jpg

 

Screenshot_Kan.jpg


Tento příspěvek byl upraven od georabbits.cz: 16 listopad 2019 - 15:19

  • 0

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#2 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2019 - 22:31

Tak jsem to "vyřešil", tak, že jsem cartridge nahrál znovu a vytvořil "nové" wigo. Pole pro souřadnice se už potom objevilo. Bohužel jakékoliv již dříve vytvořené wigo nejde ze stránek smazat.

Takže je tam mám teď dvě se stejným názvem.  :angry: . Proč ? Protože Groundspeak.


  • 0

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#3 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2019 - 8:46

GS wigo hodil přes palubu už před lety a od té doby je bez podpory. Nic bych za to nedal, že vypnou i server (časem). Nefunkční wiga přepisuju prázdným obsahem. 


  • 0

#4 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2019 - 9:30

Nerouhej se, wigo je dobrá platforma, jen kdyby mu GS neházel klacky pod nohy.


  • 0

#5 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2019 - 10:32

Já strávil tři roky učením urwiga a když jsem se dostal do stavu, že jsem schopen napsat skoro cokoliv, tak z jedné strany tu jsou od GS adventure cache a z druhé strany různé simulátory a dekompilátory a další udělátka. A místo abych trávil čas laděním příběhu, tak vymejšlím ochrany na podvodníky. Mh-Mail už geocachingové wigo snažení ukončil a tím jsme přišli o jednoho z nejlepších odborníků.


  • 0

#6 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2019 - 19:02

No, já jsem na tom podobně. Přes 2 roky učení, zkoušení, vymýšlení příběhu, který bude bavit zejména děti... Nechci pustit do světa paskvil, přestože by to mělo být mé první whigo chci, aby bylo hezké. A zatím to vypadá, že ho nevypustím, hodně by mi vadily logy typu Dík, odloveno jako jedna ze 170 keší dnešního huntu. Protože by ho skutečně odehrálo jen pár slušných, ti ostatní by si prostě došli pro krabičku
  • 0

#7 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2019 - 19:07

No, já jsem na tom podobně. Přes 2 roky učení, zkoušení, vymýšlení příběhu, který bude bavit zejména děti... Nechci pustit do světa paskvil, přestože by to mělo být mé první whigo chci, aby bylo hezké. A zatím to vypadá, že ho nevypustím, hodně by mi vadily logy typu Dík, odloveno jako jedna ze 170 keší dnešního huntu. Protože by ho skutečně odehrálo jen pár slušných, ti ostatní by si prostě došli pro krabičku

 

To není specifikum wherigo keší.


  • 0

#8 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2019 - 6:53

To není specifikum wherigo keší.


Jenomže příprava wheriga s příběhem jsou desítky hodin práce v terénu i u počítače a logicky nechceš, aby přišla na zmar. Doba navíc podobným keším moc nepřeje. Je to škoda. Tvůrci evidentně jsou, ale...
  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:wherigo

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama