Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Zmena obrazku v geocheck


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 prfo_cz

prfo_cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2019 - 12:27

Zdravím,

u své keše mám ověření finálky přes geocheck.org. Musel jsem svou kešku trochu posunout a rád bych dal do ověření nový fotohint, ale narazil jsem na problém, že nemůžu ten původní obrázek změnit. Mohu ho smazat, takže se nezobrazuje nic, ale když tam zkusím nahrát nový, tak se tam vrátí zase ten starý fotohint.

Neřešil jste tohle někdy někdo? 

Pozn: můžu založit nové ověření, ale to se zapomenou staré statistiky, které bych tam rád ponechal.


  • 0

#2 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2019 - 23:49

Jenom klid. Zítra tam nový obrázek už určitě bude, já už to znám. Ale pro jistotu se zítra pořádně podívej, člověk někdy dělá zoufalé věci a nahraje tam omylem bůhví co. Hlavně si to hned nekontroluj Náhledem, protože tím Geocheck zmateš a zase ti zobrazuje původní obrázek. A ta jeho čeština je taky k popukání...

Mimochodem, s Geocheckem se dají dělat hezké věci. Luštitelé si tam mohou ověřovat nejen souřadnice, ale i nějaký výsledek. Třeba dosadit výsledek za hvězdičky v souřadnicích (např.) N 50° 33.***  E 13° 33.333. a když je to správně, tak se luštícímu ukážou správné souřadnice. 0° 00.001' je cca 1,85 metru, takže lze povolit i trochu nepřesný výsledek. A hlavně se nemusí vymýšlet program v nějakém jazyku. V Excelu radši ne, protože zkušený IT umí v Excelu (i v Calcu z OpenOffice) snadno prolomit heslo.


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 21 listopad 2019 - 23:50

  • 1
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#3 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2019 - 9:05

Nemůže být příčinou jen cache prohlížeče? Zkus třeba v novém anonymním okně, případně vyprázdnit cache pomocí ctrl + shift + delete


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama