Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Kdo je adminem skupiny gmailových účtů xyz@geocaching.cz?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 467 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2019 - 20:06

Ahoj, od pradávných dob, co to kdysi někdo vymyslel, jsem uživatelem mailového účtu venca68@geocaching.cz a nerad bych o něj přišel. Dnes mi strejda Google ten účet deaktivoval (asi nějaký mnou nezaviněný spamový incident) a k reaktivaci požaduje zásah administrátora skupiny gmailových účtů @geocaching.cz. Poradí mi někdo, kdo je tím adminem? Moc díky. :)


  • 0

#2 Turysta10

Turysta10

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2019 - 20:09

Ahoj, od pradávných dob, co to kdysi někdo vymyslel, jsem uživatelem mailového účtu venca68@geocaching.cz a nerad bych o něj přišel. Dnes mi strejda Google ten účet deaktivoval (asi nějaký mnou nezaviněný spamový incident) a k reaktivaci požaduje zásah administrátora skupiny gmailových účtů @geocaching.cz. Poradí mi někdo, kdo je tím adminem? Moc díky. :)


Jak ses k té koncovce(@geocaching.cz)prosim te dostala?
  • 0

#3 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2019 - 20:22

aktivováno. Změň si heslo.

 

Jak ses k té koncovce(@geocaching.cz)prosim te dostala?

 

kdysi se to z nějakého pomatení uživatelům rozdávalo


  • 1

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#4 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 467 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2019 - 20:25

Před mnoha lety (2006–7 cca?) s tím přišel někdo z adminů serveru www.geocaching.cz. Jedná se o googlovskou službu, pro svou doménu je možné si zaregistrovat nějaké množství gmailových adres, které se tváří, že jsou z té domény. Dnes je to tuším něco jako G Suite. Admini tehdy nabídli, my se přihlásili a bylo.


  • 0

#5 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 467 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2019 - 20:31

aktivováno. Změň si heslo.

 

 

kdysi se to z nějakého pomatení uživatelům rozdávalo

Díky moc! :)


  • 0

#6 Turysta10

Turysta10

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2019 - 20:48

Před mnoha lety (2006–7 cca?) s tím přišel někdo z adminů serveru www.geocaching.cz. Jedná se o googlovskou službu, pro svou doménu je možné si zaregistrovat nějaké množství gmailových adres, které se tváří, že jsou z té domény. Dnes je to tuším něco jako G Suite. Admini tehdy nabídli, my se přihlásili a bylo.

Aha
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka