Přejít na obsah


Fotka

Community Celebration Event

event

Nejlepší odpověď KulisekW , 25 únor 2020 - 20:36

Jelikož je trochu problém najít jednoduše publikované CC eventy, připínám ve vláknu pár způsobů pro jejich nalezení.

Vyhledání CC eventů pomocí filtrů přímo na GC.com

Přestože neexistuje samostatná kategorie na aktivní mapě nebo ve filtrech, je možné to trochu obejít prostřednictvím přepsání url vyhledávání. Typ/druh eventu CC má kód 3653, takže při drobné úpravě v adresním řádku si můžete vyhledat všechny publikované CC eventy a nechat si je třeba zobrazit na mapě.

Vyhledání CC eventů pomocí Project-GC

Samozřejmě je možné vyhledat si publikované CC eventy prostřednictvím nastavení filtrů v porovnání mapy, jen je potřeba myslet na to, že ve výběru je stále původní název tohoto typu eventů, tedy Lost and Found Event.

Další možností jsou pak různé bookmarky. Pravidelně aktualizovaný bookmark CC eventů v ČR udržuje například SiMateam: https://www.geocachi...n/lists/BM7K52G

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
78 odpovědí na toto téma

#1 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2019 - 19:41

Po přidělování virtuálek nebo labek tu máme Community Celebration Event. GS se rozhodl přidělit 2020 listingů s touto ikonkou na základě náhodného výběru z přihlášených každý měsíc od ledna do října 2020. Plus k tomu obdrží možnost uspořádat celebration event například RV (celkově by se mělo jednat o víc než 20 200 eventů). Pro bližší info navštivte již odkazovaný blog (anglicky) nebo třeba tento článek (česky).


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 05 prosinec 2019 - 19:44

  • 2

#2 Turysta10

Turysta10

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2019 - 20:33

Po přidělování virtuálek nebo labek tu máme Community Celebration Event. GS se rozhodl přidělit 2020 listingů s touto ikonkou na základě náhodného výběru z přihlášených každý měsíc od ledna do října 2020. Plus k tomu obdrží možnost uspořádat celebration event například RV (celkově by se mělo jednat o víc než 20 200 eventů). Pro bližší info navštivte již odkazovaný blog (anglicky) nebo třeba tento článek (česky).


Jo to je super.Ale chybí mi JEDEN event...:'( :-[
  • 0

#3 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2019 - 1:01

Záleží na tom. Osobně si totiž myslím, že podmínky pro přihlášení se jsou více než mírné.

Nicméně, zkusil jsem se přihlásit a uvidím, jestli z toho tentokrát něco bude.


  • 2

#4 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2019 - 6:22

Nějak nechápu o co jde. To nikdo jiný nemůže udělat event k oslavě 20 let? Nebo jde o to, že to bude jiný typ eventu? A čím se bude lišit? Jen ikonkou na mapě? Možná neumím moc americky a nedočetl jsem to do konce.


  • 0

#5 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2019 - 6:39

Jj, specialni ikonka do statistik, to je oc tu bezi :)
  • 0

#6 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2019 - 7:08

Tak to mohou oživit i APE cache a benchmarky. To jsou taky vzácné ikonky. Nebo zavést další, ať jich tu máme několik tisíc jako ve waymarkingu.


  • 0

#7 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2019 - 9:29

mpik: Mi to skoro zní, jako kdybys byl proti jednorázovému oživení ikonky ke druhému desetiletému výročí GC. Proč? :)

Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 06 prosinec 2019 - 9:29

  • 2

#8 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2019 - 9:58

Nejsem proti. Jen nevím, k čemu to je. Na eventy moc nechodím, ale pokud bude nějaký tematicky pro mě zajímavý a budu mít čas, půjdu na něj ať je ikonka jakákoli, případně i žádná, když je to mudloakce a ne event.

 

A k ikonkám - vidím kam to došlo ve waymarkingu. Tam už ikonky nikdo nesleduje, tedy ten, kdo to hraje. Tam má ikonku každá kategorie a je jich tolik, že se v tom už nikdo nevyzná. Před tím to byly virtuálky, (asi) s jednou ikonou, to jsem ještě nehrál. Teď virtuálky obnovili, což hodně hráčů přivítalo a hodně to znechutilo, protože si hýčkali číslo ulovených historických virtuálek. Ale přidělování možnosti zakládat jen omezenému počtu hráčů zamezí vyloženým kravinám, ale taky není všemocné. Pokud budou pokračovat, bude nakonec taky virtuálka všude. Nejsem proti nim, zaloguju si ji, ale není to geocaching, tj. hledání krabiček. Event taky ne. Obojí beru jako zpestření. A mimochodem, CITO dělám pravidelně už desítky let, jen tomu tak neříkáme a není to za body.


  • 0

#9 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2019 - 13:12

Kulíšku díky - přihlásila jsem se, i když jsem si chtěla dát s pořádáním eventů pauzu a letos fungovala jen jako spoluautor, hlavně jsem si eventy užívala.

Nějakou kulišárnu bych určitě připravila.  :wub:  Nejspíš bych kačerstvo opět vyhnala na vodu a možná zkusila přizvat i někoho z výrobců plavidel, aby si "bezplavidloví" měli co vyzkoušet. ;)  Ale neslibuji, zatím jde jen o prvotní nápad. Navíc je riziko, že se člověk trefí do "období dešťů" a bylo by škoda rušit event se vzácnou ikonkou....No v každém případě mám nápadů dost, ostatní ještě neprofláknuté si nechám pro sebe. 

( soulodění bude po loňském ohlasu pokračovat s jakoukoliv ikonkou, občas možná i bez eventu )

 

 

Jen jsem četla podmínky přihlášení v češtině a přijdou mi neskutečně měkké. Nemělo jít místo účasti na eventech o jejich pořádání? Jdu si přečíst originál, tohle mi fakt přijde, že splňuje téměř každý.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 06 prosinec 2019 - 13:15

  • 0

#10 GTmajkl

GTmajkl

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2019 - 14:53

Četl jsem v angličtině a opravdu je to Attendance, tj. účast na dvou eventech (včetně CITO) za poslední tři roky a jedna logovaná cache za poslední půlrok. Ano, splňuje to skoro každý. Jak budou vybírat z přihlášených, jestli losem nebo váženě, to už je záhada.
  • 0

#11 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2019 - 21:28

Záleží na tom. Osobně si totiž myslím, že podmínky pro přihlášení se jsou více než mírné.

Nicméně, zkusil jsem se přihlásit a uvidím, jestli z toho tentokrát něco bude.

Já si myslím, že ty podmínky jsou zbytečné. I kdyby byly požadavky vyšší, stále jde pouze o nic nevypovídající čísla. Několikrát jsem se už přesvědčil, že i člověk s patnácti nálezy (z toho poslední před půl rokem) dokáže vytvořit parádní keš. Ale samozřejmě pokud by HQ měl vybírat podle kvality, musel by procházet ty požadavky "ručně" a nedělal by nic jiného.

V tento moment mám pocit, že někteří žádají  jen "schválně jestli mě vyberou" a kvůli "ikonce založených do statistik". Dočkáme se tedy eventu typu "Zveme vás na event do pivnice Na růžku, přijďte si pro spešl ikonu, sedět budeme 19:00-21:00 u stolu č.3, CWG nebudou", zatímco promyšlené nápady mohou skončit s ikonkou klasickou. To mi příjde škoda, ale takovéto podmínky to prostě neovlivní.


  • 3

#12 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2019 - 22:06

Jo to je super.Ale chybí mi JEDEN event...:'( :-[

Ty podmínky jsou tak minimální, že ten, kdo je nesplňuje, by asi fakt ještě nic zakládat neměl.


  • 2

#13 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2019 - 0:23

Tak to mohou oživit i APE cache a benchmarky. To jsou taky vzácné ikonky. Nebo zavést další, ať jich tu máme několik tisíc jako ve waymarkingu.

 

Benchmarky normálně fungují. Jen na ně musíš do USA, nikde jinde nikdy nebyly (jsou to jejich geodetické body)

 

APE je speciální druh keše a fungují už jenom dvě (v Brazílii a USA). Pochybuji, že by ty zbylé někdy obnovili...

 

A Locationless a Block Party jsou už asi taky zrušené natrvalo...


  • 0

#14 Turysta10

Turysta10

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2019 - 7:17

Ty podmínky jsou tak minimální, že ten, kdo je nesplňuje, by asi fakt ještě nic zakládat neměl.


Jo jasně.Ale blbé je že když navštívím event ještě během prosince,že se už nezapočítává.
  • 0

#15 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2019 - 9:34

Community Celebration event se bude konat v rámci gigaeventového programu v květnu v Praze GC7WWWW. Listing C.C. eventu bude publikován na začátku roku.

 

Sobota 2/5 bude vůbec zajímavá - v Praze Giga + GPS Maze + Community Celebration, v Prostějově se rýsuje Mega GC8FR2F... to budou padat rekordy všeho druhu.


  • 2

Hoblíkovo geocoiny, nevelký geocaching blog a T5 geocaching


#16 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2019 - 12:38

Ikonky všem zájemcům přeji, ať se vydovádí. ;-)
Co ale nechápu je GS - když změnil pravidla tak, že při MEGA, GIGA na jednu stranu nechce mít jakékoli eventy v poměrně velké vzdálenosti včetně doprovodných jako bylo CITO nebo CWG šmelení a najednou může být zároveň event k oslavám. Původně jsem si podle textu v originále myslela, že pořadatelům dá možnost uspořádat tento event jako poděkování za jejich práci, ale že event proběhne v jiném termínu.
  • 0

#17 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2020 - 20:23

Nezapomeňte si nastavit notifikace na CC eventy. :)


  • 3

#18 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2020 - 21:21

Nezapomeňte si nastavit notifikace na CC eventy. :)

Díky. To mne nenapadlo. Nastaveno.
  • 0

#19 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 8:19

Také děkuji za upozornění.
Trochu škoda, že i u méně častých eventů jde nastavit upozornění jen na 80 km.

Kulíšku, jsou už někde pravidla k CC eventům v češtině nebo musím louskat z angličtiny? Kolega konstatoval, že když jsem ho přesvědčila se o event přihlásit, tak budu na přípravě pracovat s ním.

Jinak by bylo fajn vědět, které okresy už event mají. My budeme určitě chtít termín koordinovat s Táborem, ČB a Příbramí, to je vzdálenost cca 45-50 km.
  • 0

#20 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 9:31

Já jsem pochopila, že tyhle eventy budou přidělovány průběžně během celého roku, tak nevím, jestli koordinování bude možné...
  • 1





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:event

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama