Přejít na obsah


Fotka

Community Celebration Event

event

Nejlepší odpověď KulisekW , 25 únor 2020 - 20:36

Jelikož je trochu problém najít jednoduše publikované CC eventy, připínám ve vláknu pár způsobů pro jejich nalezení.

Vyhledání CC eventů pomocí filtrů přímo na GC.com

Přestože neexistuje samostatná kategorie na aktivní mapě nebo ve filtrech, je možné to trochu obejít prostřednictvím přepsání url vyhledávání. Typ/druh eventu CC má kód 3653, takže při drobné úpravě v adresním řádku si můžete vyhledat všechny publikované CC eventy a nechat si je třeba zobrazit na mapě.

Vyhledání CC eventů pomocí Project-GC

Samozřejmě je možné vyhledat si publikované CC eventy prostřednictvím nastavení filtrů v porovnání mapy, jen je potřeba myslet na to, že ve výběru je stále původní název tohoto typu eventů, tedy Lost and Found Event.

Další možností jsou pak různé bookmarky. Pravidelně aktualizovaný bookmark CC eventů v ČR udržuje například SiMateam: https://www.geocachi...n/lists/BM7K52G

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
78 odpovědí na toto téma

#21 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 10:29

Ano, CCE eventy budou přidělovány od ledna do října (každý měsíc cca 2020 CCE).

Podmínky pro organizátory jsou následující:

1) Must take place between May 2, 2020 and December 31, 2020.
Event se musí konat mezi 2. květnem a 31. prosincem 2020.

2) Must last at least 2 hours.
Musí trvat minimálně 2 hodiny.

3) Cannot be within 25 mi (40 km) to a Mega- or Giga-Event, on dates up to two days before the Mega-Event or one day after.
Nemůže být v okruhu 40 km od ME nebo GE v době konání akce v rozmezí dva dny předem až den poté (platí pro nás, pořadatele mimo organizaci ME či GE).

4) Geocachers can host only one event.
Můžeš pořádat jen jeden event (víc stejně jednomu člověku nepřidělí, ale když se budeš podílet na eventu někoho jiného, nevidím v tom nic proti pravidlům).


Jinak platí běžná eventová pravidla.


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 03 leden 2020 - 12:03

  • 0

#22 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 11:07

Pridelovano ma byt od ledna do rijna kazdy mesic 2020 listingu. Otazkou je, jestli naraz, nebo treba po stovce kazdy pracovni den - tedy zda my nevybrani mame jeste sanci treba v pulce ledna, nebo az v unoru. Sice zatim vime jen o jednom cloveku, ale spise se priklanim k tomu, ze lednovych 2020 uz je rozdano.
Pravidla tam jsou pro neanglictinare i v nemcine a francouzstine, ale myslim, ze se da vse pochopit i s Google prekladacem - publikovat je mozno az 6 mesicu pred konanim, konat se musi od kraje kvetna do konce prosince, minimalne dve hodiny, nesmi byt dva dny pred mega az jeden den po mega tusim ze ve vzdalenosti blizsi nez 40km (ale vyjimka je mozna, nebot organizatori mega si mohou zvolit jeden event, ktery muze byt ve stejny den jako mega na stejnem miste).
No, uvidime jak to dopadne. Ikonka by nami pripravovanemu osmemu rocniku GeoOhynku slusela, ale pokud do unora nebude, radeji budeme 20 let gc slavit s normalni ikonkou, nez to posilat k publikaci dva tydny pred konanim. A i kdyz dost lidi davalo zadost jen co kdyby, mam tuseni ze ani adopce listingu nebude mozna.

Edit: Kulisek me predbehl, spravne jsou ty km v jeho prispevku, ja to lovil v hlave. Upraveno.

Tento příspěvek byl upraven od KRON family: 03 leden 2020 - 11:39

  • 0

#23 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 11:33

Obávám se, že pak se ti to bude prát s normálním řetězením eventů na jednom místě (nevím teď přesně odkaz ani přesné znění, ale co si pamatuji, tak od jisté doby taky nesmí být 2 blízko u sebe).


  • 0

#24 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 11:36

Pravdu mas. Radeji jsem to odmazal, at to nikoho neplete.
  • 0

#25 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 11:45

Já jsem pochopila, že tyhle eventy budou přidělovány průběžně během celého roku, tak nevím, jestli koordinování bude možné...

Šlo nám o to, aby nebyly eventy v sousedních okresech ve stejný termín, to by podle mě byla škoda. Kolikrát je něco zajímavého na více místech a nejde stihnout dvě věci, které bych ráda. Navíc se s řadou lidí známe a do května se určitě dozvíme, kdo event dostal - potom je možné termíny rozhodit. ;-)

Kulíšku, takže jsi event dostal?
Je fajn, že můžeze být publikovaný 6 měsíců dopředu. To usnadní rezervaci místa a termínu před jinými eventy.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 03 leden 2020 - 11:48

  • 0

#26 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 12:05

Já zatím nic nedostal. Vzhledem k mé úspěšnosti ve výběrech či soutěžích ani raději neočekávám, že bych nějaký dostal. :)


  • 0

#27 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 14:54

První je venku! :)
GC8HMX9 Community Celebration Event Prague 2020
  • 0

#28 moucha71

moucha71

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 15:38

Taky jsem dostal event, chce to pořádně rozmyslet... Nevím jestli ho udělám v Praze nebo na chatě na Plzeňsku... tak uvidíme


  • 2

#29 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 16:23

Se mi libi jak si v logu stezuje Seedcorp.
  • 0

#30 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 16:32

Nemůže být v okruhu 40 km od ME nebo GE v době konání akce v rozmezí dva dny předem až den poté (platí pro nás, pořadatele mimo organizaci ME či GE).

A neni to hned pri prvnim uventu kolize s pravidlama?
  • 0

#31 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 16:34

Njn. Ale aspoň, že se to bude hodit na tohle datum pro sber ikonek. Ještě Megáč a bude to super! Spíš mně štve že jako obvykle mysleli prdelí a ikonka nejde na gcmapě skrýt... nebo jsem to nenašel? Jak jich bude přibývat, bude to potřeba.


  • 0

#32 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 16:42

Nemůže být v okruhu 40 km od ME nebo GE v době konání akce v rozmezí dva dny předem až den poté (platí pro nás, pořadatele mimo organizaci ME či GE).

A neni to hned pri prvnim uventu kolize s pravidlama?


Omezení vzdálenosti platí pro "vylosované" CC eventy. Organizátoři mega/giga mohou uspořádat CC event jako doprovodný event.
  • 1

Hoblíkovo geocoiny, nevelký geocaching blog a T5 geocaching


#33 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 16:50

Šlo nám o to, aby nebyly eventy v sousedních okresech ve stejný termín, to by podle mě byla škoda. Kolikrát je něco zajímavého na více místech a nejde stihnout dvě věci, které bych ráda. Navíc se s řadou lidí známe a do května se určitě dozvíme, kdo event dostal - potom je možné termíny rozhodit. ;-)
Kulíšku, takže jsi event dostal?
Je fajn, že můžeze být publikovaný 6 měsíců dopředu. To usnadní rezervaci místa a termínu před jinými eventy.


Nevsim jsem si, ze se neco koordinuje....

BTW minimalne 2 CC eventy v CB budou....
  • 0

#34 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 16:52

Omezení vzdálenosti platí pro "vylosované" CC eventy. Organizátoři mega/giga mohou uspořádat CC event jako doprovodný event.

Slavku, diky za upresneni.
Ja si to tak nejak myslel :)
  • 0

#35 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 17:21

První je venku! :)
GC8HMX9 Community Celebration Event Prague 2020


Zas v tom ma Zememluv lehky bordel. Ikona eventu je nova, ale na mape je stara. Nebo mam nekde něco blbe?
  • 0

#36 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 18:08

Jojo, nevyměnili malou ikonku.
  • 0

#37 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2020 - 18:38

Všimla jsem si už u nastavování notifikací. Takže to zatím neopravili.

Angrod66: O příspěvek dřív jsem psala " budeme chtít koordinovat". Nejdřív budeme muset vědět, kdo event získal - přidělování začalo, takže se snad mezi sebou domluvíme. Pokud víš minimálně o dvou v ČB, budu ráda, když se owneři ozvou
Předpokládám, že minimálně jeden CC bude pořádat tým hvězdárny?

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 03 leden 2020 - 18:39

  • 0

#38 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2020 - 20:38

Zas v tom ma Zememluv lehky bordel. Ikona eventu je nova, ale na mape je stara. Nebo mam nekde něco blbe?

 

Tak asi se musím Zeměmluvu omluvit. Všiml jsem si, že ta ikona vypadá jako ta stará s desítkou, ale vlastně nová s čepičkou. :)


  • 0

#39 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2020 - 23:35

Pravdu díš. Ale je to matoucí, když je velká ikonka červená a malá postaru žlutá.


  • 0

#40 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2020 - 7:01

Tak on je to pořád ve skutečnosti Lost And Found Event, jen trochu změnili ikonku, a přejmenovali typ keše. Si schválně najdete nějaký starý Lost And Found Event....
  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:event

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama