Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 1 Hlasů

Labkeše, jak funguje appka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
183 odpovědí na toto téma

#101 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2020 - 14:51

Já tam třeba mám jednoho, co první dvě lokace odhrál jeden den a zbytek až druhý den.

Ty první dvě jdou odehrát z gauče, zbytek vygůglit nejde... Samozřejmě, taky ho to možná jeden den přestalo bavit, jel domů a druhý den to přijel dohrát.  :D

Tak mně se stalo na Kozlu, že jsem odehrál dvě labky a na zbytku jsem měl smůlu, protože tam probíhala jakási komerční akce, chtěli po mně asi dvě stovky za vstup, tak jsem to vzdal. Dodnes to nemám dolovené,dokonale mě to otrávilo.


  • 0

#102 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2020 - 14:52

Safra GDPR, v tech statistikach LABek jsem mel i logy kaceru, ted tam uz nejsou :wacko: , to museli zariznout behem rijna. Asi by to meli zariznout i na obcankach a ridicacich, to by tam pak misto fotky byl sedy ctverecek a misto jmena jen radka xxxxx :D .

 

Taky jsem se divil, jak jsi to tam dostal, když já tam mám jen průměrné hvězdičkové hodnocení a logy nikde....


  • 0

#103 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2020 - 17:43

To je prece naprosto zasadni nebezpeci - aby si clovek mohl precist hodnoceni sveho vlastniho vytvoru ostatnimi, kdo to kdy videl?

 

Co u GS vsechno nevymzsli ...  :o


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#104 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2020 - 18:20

Tak mně se stalo na Kozlu, že jsem odehrál dvě labky a na zbytku jsem měl smůlu, protože tam probíhala jakási komerční akce, chtěli po mně asi dvě stovky za vstup, tak jsem to vzdal. Dodnes to nemám dolovené,dokonale mě to otrávilo.

Tak já mám několik rozehraných LABkových sérií.

Řešil jsem jimi počty logů v určitých dnech.

A pak jsem s nimi dělal streak. 
Takže každý den jednu :-)

EDIT: A pokud jsou LABky dál od sebe, tak se k některé prostě ten den nedostanu.


Tento příspěvek byl upraven od davidb11: 02 listopad 2020 - 18:21

  • 0

#105 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2020 - 18:26

Tak mně se stalo na Kozlu, že jsem odehrál dvě labky a na zbytku jsem měl smůlu, protože tam probíhala jakási komerční akce, chtěli po mně asi dvě stovky za vstup, tak jsem to vzdal. Dodnes to nemám dolovené,dokonale mě to otrávilo.


V Praze je něco podobného na Pražském hradě.
Owner pustil Labky z gauče, sám si je odlovil a přitom jedna stage z těchto lineárních labek je na místě, kam je již dlouho zakázán vstup.
Na emaily bohužel nereaguje.

Labky nemají revírníka, takže i takové přešlapy vesele žijí dál...
  • 2

#106 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2020 - 18:59

Kouknul jsem na logy na pražském hradě. Zajímavé je, že většina hráčů o žádném zakazu vstupu nepíše. Tak jak to dokážou hrát? Z gauče?
  • 0

#107 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2020 - 21:04

V Praze je něco podobného na Pražském hradě.
Owner pustil Labky z gauče, sám si je odlovil a přitom jedna stage z těchto lineárních labek je na místě, kam je již dlouho zakázán vstup.
Na emaily bohužel nereaguje.

Labky nemají revírníka, takže i takové přešlapy vesele žijí dál...

 

 

Prostě, labky ignorovat.


  • 0

#108 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2020 - 7:37

Já už začínám brát labky jako normální body. Mám jednu blízko, zajdu si na ni, dvě jsou ve městě, tak tam půjdu po home office, až zase budu chodit do centra. A dvě jsou na okrajích, tak někdy. Nemusím mít celou sérii a už vůbec ne najednou.


  • 0

#109 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2020 - 8:41

Já už začínám brát labky jako normální body. Mám jednu blízko, zajdu si na ni, dvě jsou ve městě, tak tam půjdu po home office, až zase budu chodit do centra. A dvě jsou na okrajích, tak někdy. Nemusím mít celou sérii a už vůbec ne najednou.

Přesně.
  • 0

#110 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2020 - 9:22

Pokud je s labky nějaký problém a owner nereaguje, je možnost labky přes oficiální aplikaci jednoduše nahlásit ke kontrole.

Screenshot_2020-11-03-09-20-36-946_com.groundspeak.react.adventures.jpg


  • 4

#111 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2020 - 12:37

Já už začínám brát labky jako normální body. Mám jednu blízko, zajdu si na ni, dvě jsou ve městě, tak tam půjdu po home office, až zase budu chodit do centra. A dvě jsou na okrajích, tak někdy. Nemusím mít celou sérii a už vůbec ne najednou.

Já v podstatě taky. Demotivující je hlavně úroveň té aplikace. A stačí, když jsem chvilku přepnutý v a:Drake (nebo nedejbože přepnu mezitím třeba do browseru) a když se vrátím do Adventure Lab, natahuje se znovu jako při startu (to by nevadilo) a musím znovu v tom marastu nových i nalezených sérií hledat a zvolit labkovou sérii, kterou jsem měl předtím otevřenou (to už logicky vadí).

 

Myslíte, že od nás PM dostávají málo peněz, aby měli na použitelné vývojáře?


  • 6

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#112 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 808 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2020 - 12:44

Myslíte, že od nás PM dostávají málo peněz, aby měli na použitelné vývojáře?

 

A nejhorsi je, ze se nebavime o nejakych silenych upravach nebo predelani aplikace. Minimalne moznost skryt absolvovane serie by nemela byt slozita!


  • 5

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#113 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2020 - 15:10

Tak dnes se mi podruhé stalo, že po zadání správné odpovědi se mi nenačetl obrázek s bonusovým číslem, ale jen prázdný modrý rámeček. Už se mi to stalo minulý týden, kdy se mi objevil jen rámeček, tenkrát i s textem, ale bez obrázku. To jsem přičítala tomu, že jsem byla na minimu dat ke konci měsíce, protože doma na wifi se to pak načetlo v pohodě. Ale dnes mám data plná a stalo se mi to znovu. Nevíte, v čem by mohl být problém. V appce nebo v nějakém nastavení v mobilu?


  • 0

#114 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2020 - 15:59

Pokud je s labky nějaký problém a owner nereaguje, je možnost labky přes oficiální aplikaci jednoduše nahlásit ke kontrole.


Vím, ale ani když dáš jiný, tak tam není políčko pro popis problému.
A co vybrat, když stage je dočasně (rok až dva) nedostupná pro stavební práce a zákaz vstupu?

Edit: Tak po kliku na další už je možno popsat problém.


Pobavilo to políčko s emailem. Jakožto přihlášený uživatel mám přece v systému svůj email uveden, tak proč ho tu znovu vypisovat?

Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 03 listopad 2020 - 19:13

  • 0

#115 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2020 - 18:49

Tak dnes se mi podruhé stalo, že po zadání správné odpovědi se mi nenačetl obrázek s bonusovým číslem, ale jen prázdný modrý rámeček. Už se mi to stalo minulý týden, kdy se mi objevil jen rámeček, tenkrát i s textem, ale bez obrázku. To jsem přičítala tomu, že jsem byla na minimu dat ke konci měsíce, protože doma na wifi se to pak načetlo v pohodě. Ale dnes mám data plná a stalo se mi to znovu. Nevíte, v čem by mohl být problém. V appce nebo v nějakém nastavení v mobilu?

Musíš chvíli počkat, asi máš pomalejší data a owner obrázek nezmenšil, aby se načetl rychleji.


  • 0

#116 TARATARATA

TARATARATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 263 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 21:32

Prosím o radu: zatím se v labkách moc nevyznám a nepodařilo se mi objevit, jaká je jejich obtížnost. Mají nějaké D/T nebo by to měl autor jen napsat v listingu? Možná jsem něco přehlédla.


  • 0

#117 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 21:34

Že bys chystala biltemové LABky? ;-) Ne, nic jako D/T nemají a pravděpodobně většina čte jen otázku, na kterou se má odpovědět...


  • 2

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#118 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 22:21

Prosím o radu: zatím se v labkách moc nevyznám a nepodařilo se mi objevit, jaká je jejich obtížnost. Mají nějaké D/T nebo by to měl autor jen napsat v listingu? Možná jsem něco přehlédla.

 

 

Že bys chystala biltemové LABky? ;-) Ne, nic jako D/T nemají a pravděpdobně většina čte jen otázku, na kterou se má odpovědět...

 

Pokud chceš fyzické schránky, tak s těmi se u labek nepočítá, nebo jsou spíše zakázané. I když jsou i labky, kde se opisují informace z fyzického štítku. Ale T5 labky, proč ne  :)


  • 0

#119 TARATARATA

TARATARATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 263 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 22:44

taxoft: Ne, já se nechystám vytvářet žádné labky :). Jen jsem dneska nějakou na Kokořínsku navštívila a byla na místě u tradičky s terénem 4,5 (pravda trochu nadhodnoceným), tak jsem si říkala, jak člověk přijde na to, co ho čeká, když to není běžné "pobíhání po náměstí".


  • 0

#120 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2021 - 23:08

jedině z textu - 1500 znaků max :(


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama