Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 1 Hlasů

Labkeše, jak funguje appka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
183 odpovědí na toto téma

#141 Výletníci ČB

Výletníci ČB

    Výletníci ČB

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2021 - 13:23

Ahoj, vím (nebo se mi to alespoň zdá, že se tady již odpověď na mou otázku objevila, ale nemohu to při sebelepší vůli najít.. Chtěl bych si vymazat nálezy na Labkách.. Mám jich sice jen sedm, ale i tak bych je tuze rád dal pryč.. Na gc mi to nikde tuhle možnost nenabízí, v aplikaci se mi povedlo smazat log, ale nálezy mi stejně zůstaly.. Neví někdo jak na to?? Díky

https://labs.geocaching.com/   tady se přihlaš  jako na stránky geocaching.com, Je tam potom položka View finds  a tam můžeš nálezy labek vymazat.


  • 1

#142 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2021 - 13:26

Na labs.geocaching.com, přihlašovací údaje jako na geocaching.com (překvapivě). Jde se tam doklikat i přes veřejný profil na geocaching.com, Geocaches, Lab cache.

Edit: Pozdě, no.


Tento příspěvek byl upraven od Sven Gumby: 23 únor 2021 - 13:27

  • 0

#143 OZK

OZK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2021 - 14:03

Smazáno.. Věřil jsem vám a nezklamali jste mě.. Velké díky oběma..:-)


  • 0

#144 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2021 - 16:21

Dneska jsem odlovila serii labek a na konci mě to vyzvalo k logu. To jsem zavřela s tím, že se tím budu zabývat až doma, Ale teď už se nijak k tomu nemůžu dostat, serii mám jako dokončenou, když projedu zápisy v deníku, tak na konci taky nic...dá se ještě někde otevřít to logovací políčko?


  • 0

#145 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2021 - 16:50

Pod úvodním obrázkem je vpravo Dokončeno a vlevo Aktivita. Tak dej to Aktivita.


  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#146 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2021 - 17:09

Díky :-)


  • 0

#147 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 540 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2021 - 16:57

Ahoj, mám menší problém v aplikaci. Jedna série se na mapě tváří jako nesplněná, ačkoliv ji mám už dávno odlovenou. Když ji rozkliknu, je dokončená, ale nejde zalogovat. Neměl jste někdo stejný problém?
  • 0

#148 GTmajkl

GTmajkl

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2021 - 13:06

Ahoj, mám menší problém v aplikaci. Jedna série se na mapě tváří jako nesplněná, ačkoliv ji mám už dávno odlovenou. Když ji rozkliknu, je dokončená, ale nejde zalogovat. Neměl jste někdo stejný problém?


Měl jsem stejný problém, vyřešilo se to po čase samo. Párkrát jsem to zapnul a vypnul, sérii rozklikl a zase zavřel, ale netuším, jestli něco z toho mělo vliv. Appka si dost dělá, co se jí zrovna zachce.
  • 0

#149 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2021 - 13:57

Ahoj, mám menší problém v aplikaci. Jedna série se na mapě tváří jako nesplněná, ačkoliv ji mám už dávno odlovenou. Když ji rozkliknu, je dokončená, ale nejde zalogovat. Neměl jste někdo stejný problém?

Odhlasit a prihlasit jsi se zkousel???

Me to parkrat na podobne zalezitosti pomohlo.....


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#150 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 540 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2021 - 20:26

Odhlasit a prihlasit jsi se zkousel???

Me to parkrat na podobne zalezitosti pomohlo.....

Jo, to jsem zkusil několikrát, i odinstalovat aplikaci a znovu nainstalovat. I na jiném zařízení, ale prostě nic. Vzhledem k tomu, že tu sérii mám kousek, jsem ji zkusil i smazat, ovšem i tak appka hlásí, že je splněná, tudíž znovu to projít a odpovědět na otázky nelze... :/


  • 0

#151 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2021 - 21:42

Jo, to jsem zkusil několikrát, i odinstalovat aplikaci a znovu nainstalovat. I na jiném zařízení, ale prostě nic. Vzhledem k tomu, že tu sérii mám kousek, jsem ji zkusil i smazat, ovšem i tak appka hlásí, že je splněná, tudíž znovu to projít a odpovědět na otázky nelze... :/

Tak tady mě napadá jen, že se něco zásadního změnilo.

Nyní teorie nezaložená na ničem, co bych zkoušel:
1/ Prošel jsi sérii, když měla 5 zastávek A, B, C, D, a E. Ale log jsi nenapsala.
2/ Owner neupravil jednu zastávku, tak jak to návod od GC předepisuje (řekněme E) ale smazal ji a vytvořil novou (F), před čímž někde varovali (možná na fóru), neb jedinečné ID zastávky E bude jiné než jedinečné ID zastávky F.

3/ Appka na serveru vidí, že máš 5 z 5 odloveno, ale log ti nedovolí, neb tam zjišťuje aktuální zastávky a tam ti chybí F.

Jenže ty píšeš, že to bylo ráno vs. večer a to by byla celkem náhoda.


Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 05 březen 2021 - 21:43

  • 1

#152 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2021 - 9:42

Dnes jsem si všiml na Google Play zcela zásadní aktualizace - Adventure Lab ™ je nyní Adventure Lab ®... To je pokrok, to nezastavíš :D


  • 4

#153 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2021 - 13:45

Dne 9.3. přišlo v Newsletteru oznámení, že při vytváření Labek je nyní možný výběr z více odpovědí (tzv. radio button).
"Adventure creators can now ask questions with up to four multiple-choice answer options."
Takže mistři připravili nový level sbírání labek z gauče 1f641.png
 

  • 0

#154 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 586 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2021 - 14:14

"Up to four" ještě jde, taky tam mohlo být "Up to one", to by teprve byla gaučo jízda...  :D

Na druhou stranu, nikdo nás asi nebude nutit tuhle možnost využívat. Předpokládám, že pořád můžeme požadovat odpověď i původní formou.


  • 1

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#155 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2021 - 14:30

Abychom nebyli nakonec rádi, že můžeme požadovat odpověď...


  • 2

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#156 pavlikVB

pavlikVB

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2021 - 17:37

Mám dotaz;

vytvořil jsem LABku. Následně jsem si status LABky překlikl na "Private" s tím, že jsem si jednotlivé LABky zkušebně prošel - i jsem si na ně odpověděl. No a nyní figuruji ve statistikách (Leaderboard) jako FTFkař ;-) Na gc.com jsem si nálezy na své LABce smazal, ale na labs.geocaching to nejde?

Mám nějakou možnost své logy smazat?  :-)))


  • 1

#157 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 586 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2021 - 17:40

Bohužel, vymazat to nejde. Mám tam taky svoje FTFko.  :wacko:


  • 2

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#158 pavlikVB

pavlikVB

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2021 - 17:45

Super ;-)

Ještě mne napadlo, co se stane, když celou LABku smažu, takže se teoreticky smažou i mé logy. Půjde jí ale ještě "oživit" nebo už je nenávratně needitovatelná?


  • 0

#159 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 586 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2021 - 18:28

Smazat by to jít mělo. Už to někdo řešil, když celou labku stěhoval.
Snad se teda smažou i existující zápisy v Leaderboardu. Ale kdo ví?
  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#160 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2021 - 18:48

To je tak když se nečtou návody  ;)

 

private znamená, že labka je normálně lovitelná, jen jí nevidíš v aplikaci v seznamu/mapě, ale musíš od někoho dostat přímo její adresu

 

na pokusy před publikací slouží tlačítko test. Tím se vytvoří kopie labky (celé série). Ta také není vidět v aplikaci mezi ostatními a je potřeba se na ní dostat přes její adresu, ale owner (nebo někdo jiný kdo zná adresu) může udělat něco jako betatest a po odladění owner tuhle kolii smaže. A třeba vytvoří další a ladí to dál.


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama