Přejít na obsah


Fotka

Locationless in 2020

groundspeak

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
67 odpovědí na toto téma

#21 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2019 - 9:53

CCE bude přímo v areálu Žlutých lázní během GE.

Cannot be within 25 mi (40 km) to a Mega- or Giga-Event, on dates up to two days before the Mega-Event or one day after

 

To je jedna ze základních podmínek pro publikaci CCE. Jestli si vymohli výjimku, to nevím.


Tento příspěvek byl upraven od k-lord: 19 prosinec 2019 - 9:54

  • 0

#22 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2019 - 10:08

CCE bude přímo v areálu Žlutých lázní během GE.

 

Zajímavá informace. Jak se vypořádají s těmi 40ti kilometry - https://www.geocachi...id=23&pgid=938? Ale asi to bude lepší než hromadné stěhování národů do vesničky 40km daleko...


  • 0

#23 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2019 - 10:31

Obvykle se těchto honeb vůbec neúčastním, tentokrát poprvé chci nějakou takovou šílenost zkusit. Šetřil jsem si právě proto webku ve Svratce a teď nedávno koukám, že je fuč. Asi budu muset do Rakouska, bude to maso.

 

Mě bude stačit 10 různých typů keší na diamantový odznáček. A jak to tady tak čtu, tak to by mělo být v pohodě. :)


  • 0

#24 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2019 - 12:32

CCE bude, je to domluven. Ostatně, stačí se podívat do programu: https://www.geocachi...020.cz/program/
  • 1

#25 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2019 - 12:56

Kdyby nááhodou, tak od ledna se začnou CCE přidělovat a určitě ho v daném čase uspořádá i někdo další. Je to o domluvě  - docela jsem i zvědavá, kolik eventů k výročí jako stát dostaneme a jak budou rozhozené v mapě. Zajímavé by bylo také  znát počet o event žádajících/přidělených. Něco se rozebere pro pořadatele Mega, nejsem si jistá, jestli nemají možnost také rws...Čekám, kdo se v lednu první v radostném koutku přizná, že ikonku získal.


  • 0

#26 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2019 - 13:13

Webka ve Svratce je fuč ? Tak to je pech. Byl jsem tam v létě a kolega mi nahrál místo fotky jen odkaz, na kterém jsem pak samozřejmě nebyl :angry: ...


Jo díky jakýmusi pražákovi :wacko: , at si udelá pořádek vokolo baráku a nese.. se na Moravu, alias Vysočinu :angry:
Hlavně že von si ji zalogoval, holomek jeden.

Tento příspěvek byl upraven od N.o.e.: 19 prosinec 2019 - 13:17

  • -1

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#27 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2019 - 14:26

Jo díky jakýmusi pražákovi :wacko: , at si udelá pořádek vokolo baráku a nese.. se na Moravu, alias Vysočinu :angry:
Hlavně že von si ji zalogoval, holomek jeden.

Sice dotyčného kačera neznám, ale píšeš nesmysly. Ten, co ji poslal k archivaci ji zalogovanou nemá.


  • 4

#28 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2019 - 15:04

Mě bude stačit 10 různých typů keší na diamantový odznáček. A jak to tady tak čtu, tak to by mělo být v pohodě. :)

 

Očividně ano, jen v neděli půjde Giga + Maze + LocationLess + Celebration + Cito.


  • 0

#29 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2019 - 15:06

Když odlovím LocatinLess u nás, tak mi to dá kešku nalezenou v USA??? Tak to úplně nevím, jestli chci... A jestli chápu podmínku, tak stačí najít jakoukoli tu jejich žábu. Mám doma asi měsíc geocoin, který vypadá jako foťák a je tam ta žába. Takže můžu kešku logovat na Nový rok.


  • 0

#30 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2019 - 15:37

Když odlovím LocatinLess u nás, tak mi to dá kešku nalezenou v USA??? Tak to úplně nevím, jestli chci... A jestli chápu podmínku, tak stačí najít jakoukoli tu jejich žábu. Mám doma asi měsíc geocoin, který vypadá jako foťák a je tam ta žába. Takže můžu kešku logovat na Nový rok.

 

My máme doma tu malou plyšovou žábu :) Ale počkám na Giga v Praze.


  • 0

#31 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2019 - 15:39

Jo díky jakýmusi pražákovi :wacko: , at si udelá pořádek vokolo baráku a nese.. se na Moravu, alias Vysočinu :angry:
Hlavně že von si ji zalogoval, holomek jeden.

 

Přestože je webcam keše škoda, tak když je webkamera nefunkční, tak to už není webcam keš, ale selfie virtuálka. Takže původní keš je zcela správně v archivu.


  • 6

#32 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2019 - 15:42

.... A jestli chápu podmínku, tak stačí najít jakoukoli tu jejich žábu. Mám doma asi měsíc geocoin, který vypadá jako foťák a je tam ta žába. Takže můžu kešku logovat na Nový rok.

 

To nemůžeš. Přečti si ty podmínky pořádně.


  • 0

#33 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2019 - 15:46

Když odlovím LocatinLess u nás, tak mi to dá kešku nalezenou v USA??? Tak to úplně nevím, jestli chci... A jestli chápu podmínku, tak stačí najít jakoukoli tu jejich žábu. Mám doma asi měsíc geocoin, který vypadá jako foťák a je tam ta žába. Takže můžu kešku logovat na Nový rok.

Je potřeba se vyfotit s maskotem Signalem, nebo s oficiálním bannerem, který dostávají organizátoři giga/mega eventů. Takže tuto "2020 Locationless" je vlastně možné logovat jen na některém giga/mega eventu.


  • 2

Hoblíkovo geocoiny, nevelký geocaching blog a T5 geocaching


#34 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2019 - 16:33

Maskot Signal bude i na Mega v Táboře na podzim, takže kdo nestihne, šancí bude víc.  ;)


  • 0

#35 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2019 - 17:09

Když odlovím LocatinLess u nás, tak mi to dá kešku nalezenou v USA??? Tak to úplně nevím, jestli chci... A jestli chápu podmínku, tak stačí najít jakoukoli tu jejich žábu. Mám doma asi měsíc geocoin, který vypadá jako foťák a je tam ta žába. Takže můžu kešku logovat na Nový rok.


No jo. Ma souradky v usa. Takze budu mit vybarvenou mapu USA aniz bych tam byl? Tak to asi taky nechci. Asi napisu GS jak to bude.
  • 0

#36 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2019 - 18:38

No jo. Ma souradky v usa. Takze budu mit vybarvenou mapu USA aniz bych tam byl? Tak to asi taky nechci. Asi napisu GS jak to bude.


I když vlastně proč ne. Když ta keska za mnou přijede. :)
  • 0

#37 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 220 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2019 - 19:22

Předpokládám, že bude patřit do množiny "Caches Excluded from Souvenirs and Statistics".


  • 5

#38 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2019 - 22:54

Předpokládám, že bude patřit do množiny "Caches Excluded from Souvenirs and Statistics".

U locationless keše mi celkem přijde logické, aby nefigurovala v žádné statistice, která zavisí na lokaci. Tzn. žádný Washington, žádná nejzápadnější keš, žádná nejvzdálenější keš apod.


  • 2

#39 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2019 - 11:10

Díky za rady, nebudu tedy lovit 1. 1. 2020 ve 00:00:0001 FTF se signální žábou na geocoinu a počkám si na signální žábu na eventu. :-)


  • 0

#40 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2019 - 11:34

FTF už se tam pár tydýtů pokusilo dát...můžete hádat, ze které země byl ten první


  • 3





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:groundspeak

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama