Přejít na obsah


Fotka

Locus Map - doplněk GeoGet4Locus

android geoget

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
593 odpovědí na toto téma

#241 raddino

raddino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2021 - 13:01

Já to jako mrzení nevidím. Kdo si koupil PRO verzi, tak mu zůstane, jen nebude mít všechny novinky. 

Kdo chce mít Locus vždy se všemi novinkami, tak přejde na model platby měsíčně. Ač z toho radost nemám (kdo by chtěl utrácet více :D ), tak to naprosto chápu. Zvykli jsme si to u Office a jiných programů, zvykneme si i tady :)

 

Pokud chapu dobre, v unoru to bude pro nektere velke mrzeni!


  • 0

#242 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2021 - 13:03

Me to taky  nevadi... Taky v tom nevidim nic divnyho  ;)


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#243 Toulavej Hypnos

Toulavej Hypnos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2021 - 15:22

Nevím v čem je problém, nicméně když jsem teď vypnul Locus 4 klasicky přes 2x zpět, živá mapa v Locusu Pro naskočila tak jak má. Takže asi vadí, pokud doplněk využívají dvě aplikace.
  • 0

#244 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2021 - 18:58

Tak teď už to chápu. Jsem deformovaný a aplikace vypínám (když to umožňují), takže proto mi to fungovalo. Když nechám Free s živou mapou běžet a pustím Pro, tak to nefunguje.

Když nad tím přemýšlím, tak bych řekl, že teoreticky by to mělo fungovat, ale praxe ukazuje, že ne. Nicméně promiň, tohle ladit nebudu, to je velmi velmi specifická situace a prostě když jeden Locus vypneš, tak to fungovat bude.


  • 0

#245 Toulavej Hypnos

Toulavej Hypnos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2021 - 19:52

V pohodě, důležité je že není chyba v doplňku. Doteď jsem měl taky puštěné jen Pro, jen jsem zkoušel čtyřku a nechal ji běžet. Nenapadlo mne, že to bude dělat zle.
  • 0

#246 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2021 - 13:02

Tak jsem presel na novy mobil Pixel 4a 5G s Android 11.

Doplnek si zazada po instalaci o opravneni a hned pote spadne.

Nemuze to byt novym Androide, ktery zatim moc nikde neni???

SLo by nejak opravit?


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#247 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2021 - 13:17

Jdu si nainstalovat Android 11, dám pak vědět


  • 1

#248 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2021 - 13:19

Jdu si nainstalovat Android 11, dám pak vědět

 

Jedna se o cisty Android, takze snad by mohlo byt vyhodou.....


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#249 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2021 - 14:04

Je možné, že jsi v době spuštění neměl nainstalovaný Locus? Pak by to bylo jasné, protože GG4L při spuštění kontroluje, jeslti je povolené propojení s doplňky, a když není v systému Locus, tak to padalo.


  • 0

#250 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2021 - 14:09

Je možné, že jsi v době spuštění neměl nainstalovaný Locus? Pak by to bylo jasné, protože GG4L při spuštění kontroluje, jeslti je povolené propojení s doplňky, a když není v systému Locus, tak to padalo.

 

Locus jsem mel a propojeni s doplnky taky. Ted jsem zkusil dat pryc a znovu nainstalovat, ale chova se furt stejne :-(


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#251 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2021 - 15:12

Funguje ti třeba doplněk Geocaching4Locus?

 

Je to podivné, GG4L mi taky v A11 nefunguje. I po instalaci Locusu to s ním nedokáže komunikovat, nevidí ho, proto to padá.


  • 0

#252 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2021 - 15:17

Geocaching4Locus mi funguje. Zkusil jsem stahnout kese z okruhu 20 km a i Pocket Queries pro stazeni to ukazalo.


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#253 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2021 - 9:49

Tak vím, že nic nevím. V emulátoru na A10 bez problémů, na A11 nefunguje. Vyzkoušel jsem vše možné a nic. Problém je v tom, že doplněk komunikuje s Locusem přes Locus API a veškeré hodnoty jsou null.

 

Napsal jsem menionovi, tak uvidíme, jestli nebude mít nějakou radu.


  • 1

#254 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2021 - 10:14

Tak zatim resim exportem GPX z Geogetu, ale je to takove pracne.... 

Nu coz, musim vydrzet. ;)

 

Ale diky za rychlou investigaci!


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#255 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2021 - 21:31

Tak jo, v Play už je verze 1.01, která řeší funkčnost na Android 11. Menion mě nasměroval a za to mu patří díky.

 

Budoucí problém se kterým se budeme muset všichni popasovat:
Nebude možné přistupovat ke složkám ať už v rámci interní paměti, nebo SD karty, kde byste chtěli mít db. Prostě appka bude moct sáhnout do své složky a nazdar. Je to princip jako na IOSu.

Takže se připravte na to, že v některé další verzi doplňku budete muset db přesunout do složky doplňku /Android/data/cz.geoget.locusaddon

V podstatě to stejné čeká i Locus.

Asi pak budeme muset vymyslet nějakou synchronizaci, aby se tam ta db dala nahrát, ale to má zatím ještě čas.


  • 1

#256 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2021 - 23:21

Tak, aspon u me, polovicni vitezstvi :-(

 

Doplnek uz nepada a jde evidentne nastavit. Pouzivam Import kesi do Locusu.

V Locusu po kliknuti na ikonu doplnku -> Zpracovavam bod -> Data odeslana do Locusu a NIC!

Vratim se zpet na mapu.

Driv me Locus vyzval, kam naimportovane body ulozit, ale ted ne. Chova se to, jako jsem driv prekrocil maximalni pocet importovanych bodu! Ale ted to dela, ikdyz vyrazne zmensim radius!

 

Podle mam vse nastaveno dobre, tak nevim.....

 

EDIT: Kdyz prepnu na Ziva mapa, tak ta funguje a kese zobrazi! Kazdopadne Import kesi do LOcusu nefunguje a ten bych moc rad :-)


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#257 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2021 - 10:58

Jo, tak to je přesně to, o čem jsem psal. Použival jsem totiž místo pro ukládání pracovního souboru špatné místo a Android 11 už mě tam nepustil a navíc ani nehodil chybu.

V Play je verze 1.02 co to opravuje.


  • 1

#258 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2021 - 12:46

Tak hlasim, ze vse opet funguje jak ma!

Diky moc za takhle rychlou odezvu!!!!!


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#259 Vacerman

Vacerman

    Vacerman

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2021 - 11:16

Nevím, jestli to je chyba nebo vlastnost, ale všiml jsem si, že u keší importovaných do Locusu z Geogetu přes doplněk Geoget4Locus nejsou vyplněné atributy. Ty se stáhnou, až když dám keš aktualizovat přes web. Mám něco nastaveno špatně v Geogetu, doplňku nebo v Locusu, anebo to je vlastnost a atributy tímto způsobem z nějakého důvodu importovat nejde?

Přiložené miniatury

  • Screenshot_20210118-110712.png
  • Screenshot_20210118-110800.png

  • 0

#260 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2021 - 11:20

Nevím, jestli to je chyba nebo vlastnost, ale všiml jsem si, že u keší importovaných do Locusu z Geogetu přes doplněk Geoget4Locus nejsou vyplněné atributy. Ty se stáhnou, až když dám keš aktualizovat přes web. Mám něco nastaveno špatně v Geogetu, doplňku nebo v Locusu, anebo to je vlastnost a atributy tímto způsobem z nějakého důvodu importovat nejde?

 

Nacitas do Locusu kompletni data o kesi???


  • 1

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:android, geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama