Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Znáte někdo Zememeric_K ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2020 - 8:48

Profil https://www.geocachi...a4-d3c2e07a7f2d nenašel jsem ho v logbooku a tak jsem teď na vážkách, jestli mu mám log smazat nebo ne. Máte někdo s ním nějaké zkušenosti?
  • 0

#2 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2020 - 9:33

Ano, znám ho ještě z doby, kdy působil v Klatovech. Solidní člověk, nemůže být zapsaný třeba i o pár stránek jinde, kde bylo volné místo?
V jeho případě bych před smazáním logu poslala dotaz - nevěřím, že by si logoval keš, kterou nenašel. Už vzhledem k jeho profesi se mi to zdá velmi nepravděpodobné.
  • 3

#3 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2020 - 15:32

Viz. zvedavka. Tohle bude nejaky nedorozumneni, ze by ten logoval bez zapisu v logbooku je hodne nepravdepodobny. Takze bud je zapsanej nekde jinde, nebo tam jsou dve kese a je ve falesny, nebo se proste spletl a zalogoval to omylem misto jiny kese kterou nasel, pak to smaze sam a zaloguje si spravnou. Stat se muze leccos. Normalne mu napis a nejak se to vysvetli. Tohle neni Jonea nebo seedcorp.

 

Edit: Tak mi to nedalo, nasel jsem si tu kesku a kouknul se na to. Nakonec logbook je tam nafocenej. Vzhledem k tomu ze keska ponekud podlehla zkaze, kvalita logu je mirne zhorsena, i kdyz citelny to v zasade je. Zajimavy je ze na ty strance kde bych ten log cekal je pomerne hodne prazdnyho mista bez logu, ty pak pokracuji zas na dalsi strance. Uz jsem zazil situaci, kdy vlivem vlhkosti normalne log z papiru zmizel. Byly kolem toho dohady, az nez se nasla starsi fotka logbooku (pred navlhnutim) kde log jasne viditelnej byl, zatimco na pozdejsi fotce nebyl. Slo tenkrat o nejaky razitko s nekvalitni barvou. Jinak teda seedcorpa jsem zminil sice nahodou, ale koukam ze zalogovanej je a v logbooku ho taky nevidim. To me naopak vubec neprekvapuje :)


Tento příspěvek byl upraven od Modrak: 02 únor 2020 - 16:00

  • 4

#4 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2020 - 22:38

Děkuji za reakce, a žádný log nakonec mazat nebudu.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama