Přejít na obsah


Fotka

Nové odznáčky na Project-GC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
85 odpovědí na toto téma

#61 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2020 - 12:36

No já mám jeden odznáček na flašce "Aceto Balsamico" z Modeny. Je uveden jako "Dell Emilia Romagna" :D.

 

A získá se tak, že si koupíte flašku octa v Lidlu :rolleyes:.


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 26 únor 2020 - 12:38

  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#62 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2020 - 13:39

Aha, díky. Tohle nastavení jsem nějak přehlédl. Uvidím, co všechno to udělá

Na Project nejsem platící člen - jak jsou u labek počty pro jednotlivé stupně odznaku?

 

Jinak staré ikonky se mi líbily víc, tyhle mi přijdou jakoby smutné - takové nějak nevýrazné. Možná jde o použití barev, ale nenadchly mě.


  • 1

#63 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2020 - 13:42

No já mám jeden odznáček na flašce "Aceto Balsamico" z Modeny. Je uveden jako "Dell Emilia Romagna" :D.

 

A získá se tak, že si koupíte flašku octa v Lidlu :rolleyes:.

Nákupy komodit z Itálie bych se asi v současné době moc nechlubila. .-) Pššššt, asi doma také něco takového máme.


  • 0

#64 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2020 - 14:14

Nákupy komodit z Itálie bych se asi v současné době moc nechlubila. .-) Pššššt, asi doma také něco takového máme.

Toho bych se nabál, to bylo zabeleno a expedováno dávno před problémem v dané oblasti. Spíš se bojím volného pohybu osob, každy se snaží z dané oblasti potichu zmizet i těmi breberkami a pak se nestačíme divit.


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#65 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2020 - 14:35

Na Project nejsem platící člen - jak jsou u labek počty pro jednotlivé stupně odznaku?

 

Jinak staré ikonky se mi líbily víc, tyhle mi přijdou jakoby smutné - takové nějak nevýrazné. Možná jde o použití barev, ale nenadchly mě.

 

Name: The Lab Cacher

Max loops: 99

Requirements:

 Bronze 10

   Silver 25

    Gold 50

Platinum 100

     Ruby 200

Sapphire 400

Emerald 600

Diamond 800

 

Addons available: 366, Leapday


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#66 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2020 - 14:56

Tady máte wikinu: https://project-gc.com/w/BadgeGen
Jsou tam skoro všechny odznáčky z Project-GC s popisem...


  • 1

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#67 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2020 - 20:03

Díky vám oběma, u labek se blížím platině - nové labky v menších městech mě baví.
  • 0

#68 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2020 - 20:29

Vždy jsem rád vylepšoval statistiky, a tak s novou grafikou určitě nepřestanu. V té souvislosti bych se rád zeptal na odznak All Around Cacher. Dle informací mi chybí jeden paprsek do další úrovně, ale netuším, jak přijít na to, který to je. Budu rád za každou radu. Jen upozorňuji, že nepoužívám PC.
EDIT: Pardon, přehlédl jsem stejný dotaz na předchozí straně. Takže budu trpělivý.

Tento příspěvek byl upraven od geoquino: 26 únor 2020 - 20:40

  • 0

#69 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2020 - 21:41

Vždy jsem rád vylepšoval statistiky, a tak s novou grafikou určitě nepřestanu. V té souvislosti bych se rád zeptal na odznak All Around Cacher. Dle informací mi chybí jeden paprsek do další úrovně, ale netuším, jak přijít na to, který to je. Budu rád za každou radu. Jen upozorňuji, že nepoužívám PC.
EDIT: Pardon, přehlédl jsem stejný dotaz na předchozí straně. Takže budu trpělivý.

 

Na project-gc už je nástroj na zjištění chybějících výsečí, Tools -> 360 from home. Po přepnutí na mapu a kliknutí na chybějící výseč zobrazí keše k nalezení

 

Edit

Zatím jen pro platící:

In development

The tool is still in development. As for now the preview is only available to paying members. The final tool is likely to be available to free users as well, though the functionality will most likely be quite limited. Virtual GPS is a paid feature for example, but there most likely will be other limitations as well.

Next in line to implement is support for Virtual GPS.


Tento příspěvek byl upraven od moravan: 09 březen 2020 - 22:06

  • 1

#70 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2020 - 11:46

Vždy jsem rád vylepšoval statistiky, a tak s novou grafikou určitě nepřestanu. V té souvislosti bych se rád zeptal na odznak All Around Cacher. Dle informací mi chybí jeden paprsek do další úrovně, ale netuším, jak přijít na to, který to je. Budu rád za každou radu. Jen upozorňuji, že nepoužívám PC.
EDIT: Pardon, přehlédl jsem stejný dotaz na předchozí straně. Takže budu trpělivý.

Já jsem si ten úhel nakreslil v mapy.cz. Podle azimutu, který ukazuje měření vzdálenosti.
A to pak porovnal s mapou v GG nebo Gc.com.
  • 0

#71 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2020 - 12:40

Už poněkolikáté to píšu, že Keškomapa umí projekci bodu. Zadám si projekci od svých HC, vzdálenost 100 km, nebo jak daleko jsem ochoten jet a daný úhel a hned vidím čáru. Případně dva sousední úhly a vidím trychtýř. Hodí se to i na multiny, když znám jen jednu souřadnici. Nebo jsem teď na tom luštil jednu protínačku. A není to jen plugin do GG, ale plnohodnotná webová stránka, která se dá spustit i samostatně v prohlížeči. A dovede ukázat i keše, které nemám v GG, jen jejich ikonu, ale dá se prokliknout na hledání od daného bodu. Jen škoda, že vývoj nepokračuje, uměla i panoramu a tři verze streetview, už jde jen jedna a ta omezeně, neaktualizuje se šipka.


  • 0

#72 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2020 - 13:54

Projekci bodu udělám, čáru vidím. Ale nevím jak mi to pomůže zjistit, který stupeň mi chybí. Navím jak zobrazit kešky na té keškomapě, v ideálním případě nalezené.


  • 0

#73 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2020 - 14:56

Projekci bodu udělám, čáru vidím. Ale nevím jak mi to pomůže zjistit, který stupeň mi chybí. Navím jak zobrazit kešky na té keškomapě, v ideálním případě nalezené.

Aha já počítal, že víš který stupeň ti chybí.
Já na to měl v Geogetu plugin nebo tak něco.
  • 0

#74 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2020 - 15:08

Ten plugin jsem zkoušel, ale žádný kloudný výstup jsem z něho nedostal. :(

 

Asi zkusím desetidenní zkušební verzi project-gc. ;)


  • 0

#75 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2020 - 17:34

Projekci bodu udělám, čáru vidím. Ale nevím jak mi to pomůže zjistit, který stupeň mi chybí. Navím jak zobrazit kešky na té keškomapě, v ideálním případě nalezené.

Pokud používáš geoget nebo GSAK, tak právě na to je to určeno. Spustíš ho odtud, on udělá seznam a spustí mapu v prohlížeči s tímto seznamem, je to klikací.

Pokud to spustíš standalone, zapni si ve Vrstvách Kešky. Ukážou se jen ikony, neklikací, všechny. pak pravou myš nad ikonou, zvolit Geocaching, s přidrženým Ctrl ti to spustí vyhledávání na GS od daného místa.


  • 0

#76 milan.k

milan.k

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2020 - 15:14

Na project-gc už je nástroj na zjištění chybějících výsečí, Tools -> 360 from home. Po přepnutí na mapu a kliknutí na chybějící výseč zobrazí keše k nalezení

 

Edit

Zatím jen pro platící:

In development

The tool is still in development. As for now the preview is only available to paying members. The final tool is likely to be available to free users as well, though the functionality will most likely be quite limited. Virtual GPS is a paid feature for example, but there most likely will be other limitations as well.

Next in line to implement is support for Virtual GPS.

Náhodou jsem si teď všiml, že už to funguje i pro neplatící. Sice je limit 5 keší/paprsek, ale vypadá to, že ukazují ty nejblíž k domovu, takže OK.

Každopádně se mi teď podařilo identifikovat, kam se v těch dvou chybějících paprscích zaměřit :-)


  • 1

#77 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2020 - 15:39

Náhodou jsem si teď všiml, že už to funguje i pro neplatící. Sice je limit 5 keší/paprsek, ale vypadá to, že ukazují ty nejblíž k domovu, takže OK.

Každopádně se mi teď podařilo identifikovat, kam se v těch dvou chybějících paprscích zaměřit :-)

 

Pecka, tohle jsem potřeboval.

Díky za info.


  • 0

#78 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2020 - 15:43

A jsou taky předělané odznáčky států.


  • 0

#79 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2020 - 16:00

Že by se mi nová grafika odznaků líbila, to se opravdu nedá říct :angry: .


  • 2

#80 Luciferek

Luciferek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2022 - 6:51

Ahoj,

narazila jsem v Projectu gc na Old Virtual (2005 or earlier) doplněk k odznáčku Virtuál keší, ale u nikoho jsem ho neviděla .. Dá se to opravdu získat po zalogování starší virtuálky než 2005 ?

 

Díky za info, Lucka


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama