Přejít na obsah


Fotka

Nové odznáčky na Project-GC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
85 odpovědí na toto téma

#41 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2020 - 21:37

Zmenšovat je nebudou. To jsem se dočetl na fóru.
Pozn. Číst anglicky mi problém nedělá, mám bráchu Googla, ale ani s jeho pomocí to nedokážu napsat tak, aby mi za mořem rozuměli
  • 0

#42 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2020 - 22:14

Koukám, že máš na profilu odznak LAB cacher, já ne. Asi se doslechli, že je zas tolik nemusím, tak mi ho nepřidělili, ani když mám splněný počet na minimálně druhý stupeň, pokud počítají jen nové. ;-)


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#43 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2020 - 5:35

Počítají se všechny, ne jen nové.
LABky tam mám, poněvadž jsem po letech prvně obětoval pětikilo. Dosud jsem si jen občas, když jsem potřeboval, aktivoval zkušební PM na omezenou dobu zdarma.
  • 0

#44 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2020 - 9:10

Ale kdepak. Já má předplacené členství ještě na tři roky dopředu a měl jsem ho placené už v té donátorské fázi. Takže tím to fakt není.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#45 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2020 - 9:31

Dobře. Tak jdi na nastavení svých statistik a zaškrtni 

Zahrnuje nálezy lab keší tam, kde to dává smysl 



  • 0

#46 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2020 - 11:04

Název těch odznaků je tak mrňavý, že si musím stránku zvětšovat. Na první pohled to vypadá docela chaoticky.


  • 1

#47 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2020 - 11:07

Ještě čekám, kdy přemalují odznaky za státy.


  • 0

#48 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2020 - 11:42

 

Dobře. Tak jdi na nastavení svých statistik a zaškrtni 

 

Zahrnuje nálezy lab keší tam, kde to dává smysl 


 

Aha, díky. Tohle nastavení jsem nějak přehlédl. Uvidím, co všechno to udělá.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#49 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2020 - 15:52

Je to hezci, ale zvyk je zelezna kosile.


  • 2

#50 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2020 - 12:18

Sice si jej take platim, ale z odkazu nejsem moudry. Jak mi s tim pomuze virtual GPS?

 

Vracím se k otázce nástroje, který mi ukáže výseče co mi chybí v 360°

Je něco? Nebo vysvětlení jak funguje to virtual GPS.


  • 1

#51 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2020 - 12:26

Zeptal jsem se. Nic takového zatím není, ale chystají to. Scripty, které se aktuálně používají pro Challenge 360°, jsou psány v PHP, nikoli LUA, a tedy nejsou tagovatelné a upravovatelné, což platí pro všechny takové scripty na project-gc.


  • 2

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#52 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2020 - 14:29

Tak jsem se zase podíval a vidím, že se odznáčky zase graficky změnily. Pokud budou takto graficky i ve Statoru, zvyknu si na ně, ale třídění každá úroveň na vlastní řádek snad ve Statoru zůstane. Nápisy po případném zmenšení nebudou čitelné, ale dnes tam nejsou žádné. Osobně bych raději zůstal u staré grafiky. Jestli to bude možné ve Statoru, nevím - jestli se autorovi bude chtít udržovat dvě verze a po případném přidání nových kreslit i starou verzi... Co je na Projectu, je mi celkem jedno, podíval jsem se na to až teď, abych viděl tu změněnou grafiku.

 

A až později jsem si všiml, že někdo už má nové v podpisu, ale kulaté a jednoduché. Ty se mi líbí víc, než ty původní zubaté.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 23 únor 2020 - 14:22

  • 0

#53 mirdule

mirdule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2020 - 13:52

Nějak tam nenacházím odznáček za Lost and Found Event. K dnešnímu dni je jich přitom v Evropě publikováno přes 300. 


  • 0

#54 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2020 - 14:50

Nějak tam nenacházím odznáček za Lost and Found Event. K dnešnímu dni je jich přitom v Evropě publikováno přes 300.


Taky jsem si všiml, že tam není.
  • 0

#55 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2020 - 16:45

Doufal jsem že buď úplně zmizí anebo budou změněny podmínky pro The Author (počet slov v logách). Bohužel z logů nezmizí ty hrůzy

 

Upřímně? Snad bych i byl pro zrušení. Nemám rád naříkání typu "dřív bylo všechno lepší", ale co tenhleten jeden odznáček udělal s logy, to je hrůza. Dřív si tam šlo přečíst i něco zajímavého, dnes jen variace na:

"Vyrazil jsem dnes ráno na geovýlet přes Prahu, Kolín, Olomouc, Kyjev a Moskvu. S Maxipsem Fíkem jsme si to užili a našli jsme spoustu krásných cachí, za které jejich autorům děkujeme."

 

 

Ale abych jen neprudil a držel se tématu, tak vzhled se mi docela líbí (víc tedy ty "kovové", co vypadají jakou skautské odborky) a jsem zvědavý jak překreslí pásky.


Tento příspěvek byl upraven od Dan-Sam: 24 únor 2020 - 16:45

  • 1

#56 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2020 - 20:44

Nějak tam nenacházím odznáček za Lost and Found Event. K dnešnímu dni je jich přitom v Evropě publikováno přes 300. 

Obavam se, ze k dnesnimu dni je publikovano presne 0 Lost and Found Eventu. Tyto kese byly prejmenovany na Community Celebration Event.


  • 2

#57 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2020 - 19:57

Nechtěl byste jim někdo napsat, že podmiňovat ty přidané odznáčky (add-ons) FTF, LeapDay, 366 Days atd. dosažením úrovně drahokamu je nesmysl? Kdo bude mít FTF na tradičce v rámci prvních sto nálezů, nemusí se ho dočkat vůbec nikdy. Stejně tak přestupný den - ten, kdo právě začal kešovat, to také neuvidí. Argumentují motivací (ano, už jsem jim napsal), ale podle mne je takové odkládání dosaženého kontraproduktivní.


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#58 mirdule

mirdule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2020 - 20:38

Obavam se, ze k dnesnimu dni je publikovano presne 0 Lost and Found Eventu. Tyto kese byly prejmenovany na Community Celebration Event.

Ano, to je pravda. V odznáčcích není ani Community Celebration Event, nebo ho nevidím.


  • 0

#59 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2020 - 8:09

To je ale fakt nestesti! Ono si staci uvedomit, co to ty odznacky jsou... Neexistuje nic jako narok na odznacek, neexistuje nic jako oficialni odznacek. Poskytovatelu odznacku je vicero, a kdokoliv z nich si dela pravidla sam pro sebe. Kdyz s jednim z nich nesouhlasis, zkus nekoho jineho. Neblneme z tech statistik uz prilis?


  • 7

#60 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2020 - 12:08

Ano, to je pravda. V odznáčcích není ani Community Celebration Event, nebo ho nevidím.

můžeš si udělat i vlastní  :D


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama