Přejít na obsah

Fotka

Novy server pro Adventure Lab a plugin pro GG

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
224 odpovědí na toto téma

#221 xjurasek

xjurasek

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2020 - 13:19

Promin, moje chyba. Po vyprazdneni cache prohlizece uz tlacitko vidim, takze jen nejak spatne nacteny styl.

Ohledne LabId - chtel jsem jen podotknout, ze to neumi ani GS. Proste na "QR" stranku se da dostat bud pres zkracene jmeno, nebo pres id (ktere jen presmeruje na stranku se zkracenym jmenem). Pokud je ale ve zkracenem jmene paznak, tak nefunguje ani _jejich_ odkaz pres id a to mi prijde jako dostatecne pro to dal nezkoumat, protoze to "maji rozbite".

• 0

#222 gord

gord

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9 053 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2020 - 13:46

Jde na RSS feedu si nastavit pouze notifikace na české labky? Jelikož zahraniční mě tak nezajímají a celkem to spamuje :D.

Tak uz to jde, a pochopitelne ne jen ceske. Ve vyhledavacim formulari jsou 2 ikonky navic, jako ukazka. Ale ma to obecny format:

https://labgpx.cz/rss.php?country=_stat_

Neni to uplne standardni reseni, ale pro me je to takto nejjednodussi ;)

• 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

#223 KRON family

KRON family

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2 138 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2020 - 15:15

Vzhledem k tomu, ze vyzvu k odpovedi dostanes bez dat, stacilo proste napred vsechny obejit, poznacit si odpoved na papir, lab aplikace si poznaci, ze jsi na miste byl. Pak kavarna, dopsat odpovedi a hotovo.

Ozkoušeno, funguje. Škoda, že si to při neúspěšném spojení neuloží zadanou odpověď někam do iterní paměti, to by pak nebyl potřeba ani ten papír.

Možná je to chyba telefonu, ale já tam ždnou veřejnou wi-fi neměl. Na Mírovém možná na Íčku, možná i  u knihovny, ale na Ruďáku si myslím že nebude. Já sám data nemám a proto jsem chtěl aby to bylo možné bez nich. Navíc mám rád multinky :-)

Ano, vypadá to, že to asi ve finále nedopadlo. Na Horním náměstí (kde jsme začali) jsem chytil FREE_INTERNET_TOP09, ale prý že "Připojení k internetu není k dispozici". Odpověď tedy zadána v Centralu. Na Anenském ani Dolním náměstí nám to nenašlo nic, až na Mírovém se objevila MAGISTRAT_FREE, ale opět "Připojení k internetu není k dispozici". Naštěstí se zde našla jiná wifi z jednoho podniku. Na Farského náměstí už jsme pak ani nezkoušeli a zapsal jsem odpověď až doma.

Tak dnes dokončeno a datum tam mám 13. 12.

Data v API mají nějaký problém, o tom jsem psal 8.března v již zamčeném tématu. Ale kdesi na serverech (například v neAPI souborech pro statistiky) mají i správná data, takže třeba někdy v budoucnu dojde k opravě.

Jinak mě dnes překvapilo (první použití aplikace), že podle aplikace máme 4391 nálezů. Jenže i bez labek jich máme 4398, tak kdo ví, kde to ta čísla bere.

• 0

#224 xjurasek

xjurasek

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2020 - 15:22

Jinak mě dnes překvapilo (první použití aplikace), že podle aplikace máme 4391 nálezů. Jenže i bez labek jich máme 4398, tak kdo ví, kde to ta čísla bere.

S tim uz jsme jednou experimentovali - vypada to, ze si aplikace "zapamatuje" pocet nalezu pri prvnim prihlaseni a pote si jen pricita nalezene labky. Tj. casem bude cislo s rozdilem vyssi. Dalo se to obejit tim, ze se z aplikace odhlasis/prihlasis, tim si nalezy aktualizuje.

Proste pocet nalezu v LAB aplikaci je jen cislo, kteremu se neda verit.

Tento příspěvek byl upraven od xjurasek: 02 duben 2020 - 15:26

• 0

#225 martin_tulak

martin_tulak

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 352 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 13:48

Vypadá to, že se začínáme po virovém spánku zvolna probouzet: Dnes jsem na server nahrál dvě nové série LABek, v Táboře a v Kersku. Obě zřejmě budou mít  později i bonusovku (ta v Kersku už má i GC kod).

• 0

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama