Přejít na obsah


Fotka

Novy server pro Adventure Lab a plugin pro GG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1513 odpovědí na toto téma

#421 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2020 - 20:23

Tak jsem to vyřešil tak, že jsem vynechal GG a nahrál gpx soubor z webu do GPS.


  • 0

#422 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2020 - 21:21

A koukal jsi se do toho GPX, zda opravdu obsahuje vsechny LABky? Zkus udelat gpx jen s nimi a koukni do nej.

 

Ale abych odpovedel na tvou otazku, tak si davam LABky jako POI.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#423 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2020 - 21:48

No v Geogetu mám u každé série 5 řádků. A z nich se mi do GPS překlopí jen 1.
Udělal jsem si gpx jen pro ně. A výsledkem byl dotaz výše.
To mne taky napadlo (POI), ale tam nepoznám zda jsem ho odlovil či nikoli, ne?
  • 0

#424 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2020 - 22:27

Zmizela Chrudim Adventure Bonus (Dan76_)

GC8V23T

Piš s diakritikou. Takhle to na první pohled vypadá, že se ta keš ztratila.


  • 4

#425 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2020 - 22:34

Dneska jsem si v Budějovicích vyzkoušel, jaké to je lovit najednou 4 série labek. Žádná velká radost, i když jsem si předem nahrál GPX soubory do c:geo. Nakonec jsem to dal, i když poslední 4 byly až po eventu drive-in. Nedovedu si představit něco takového v Praze, kde se těch sérií překrývá mnohem víc. Jo a na bonusovky nedošlo, chyběl čas i síly, snad někdy příště.

 

V Budějovicích by chtěl žít každý - kromě mě.


  • 1

#426 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2020 - 22:59

To jsi dobrý - já se procourala jen jednou sérií labek.
V ČB bych žít nechtěla, i když možnost byla. Ráda tam jedu na eventy nebo nákupy, ale žít nejvýš v nějakém satelitu poblíž.
  • 0

#427 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2020 - 23:40

Byl jsem tam už od dvanácti, napřed jsem procházel pešo centrum a vyšlo mi to akorát do čtvrté hodiny. Chtěl jsem s tebou pár slov prohodit po eventu, ale nějak jsi vymizela. Když Budějky projíždím, vždycky tam bývá strašlivý provoz, to nemám rád, tak tam moc nemusím, ale centrum je pěkné a dost klidné, dnes jsem je prošel křížem krážem a užil si to až do vyčerpání.


  • 0

#428 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2020 - 6:20

já to

 

Piš s diakritikou. Takhle to na první pohled vypadá, že se ta keš ztratila.

 já to nepsal https://www.youtube....h?v=QOJzcGaBFPE


  • 1

#429 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2020 - 6:54

Dneska jsem si v Budějovicích vyzkoušel, jaké to je lovit najednou 4 série labek. Žádná velká radost, i když jsem si předem nahrál GPX soubory do c:geo. Nakonec jsem to dal, i když poslední 4 byly až po eventu drive-in. Nedovedu si představit něco takového v Praze, kde se těch sérií překrývá mnohem víc. Jo a na bonusovky nedošlo, chyběl čas i síly, snad někdy příště.

 

V Budějovicích by chtěl žít každý - kromě mě.

Já jsem si něco podobného zkusil v Brně a musel jsem mít přesný itinerář na papíře abych věděl kdy přepnout na jinou (a jakou) serii LABek nebo na normální cache. Jinak bych to nedal.


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#430 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2020 - 8:57

Já jsem si něco podobného zkusil v Brně a musel jsem mít přesný itinerář na papíře abych věděl kdy přepnout na jinou (a jakou) serii LABek nebo na normální cache. Jinak bych to nedal.

No, a v tom právě je to dobrodružství, a proto to jsou Adventure LAB, i když se ploužíš po parku.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#431 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2020 - 10:18

Mě zitra něco podobného čeká v Táboře. Naštěstí c:geo umožňuje si dát kešky do seznamů a jednotlivé seznamy označit barevnými značkami. Takže jsem si LABky dal do 3 seznamů různě označených a na mapě vidím, z jaké série nejbližší LABka je, poněvadž má tečku s barvou seznamu. Nemusim potom hledat v appce na jakou sérii se přepnout. Drobná, ale dobrá vychytávka.

Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 27 červen 2020 - 10:20

  • 2

#432 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2020 - 16:16

No v Geogetu mám u každé série 5 řádků. A z nich se mi do GPS překlopí jen 1.
Udělal jsem si gpx jen pro ně. A výsledkem byl dotaz výše.
To mne taky napadlo (POI), ale tam nepoznám zda jsem ho odlovil či nikoli, ne?

 

Ja se neptal na obsah GPS, ale obsah GPX. Muze byt problem treba v prevodu do nej. Precijen to nejsou uplne standardni kesky (treba funkce IsValidGC() kvuli znaku - pro ne vraci false). 


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#433 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2020 - 17:28

Ja se neptal na obsah GPS, ale obsah GPX. Muze byt problem treba v prevodu do nej. Precijen to nejsou uplne standardni kesky (treba funkce IsValidGC() kvuli znaku - pro ne vraci false). 

Přes co se mám podívat co je ve vytvořeném GPX?


  • 0

#434 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2020 - 19:05

Otevři si ten gpx soubor v textovém editoru (Notepad, PSPad). Ne ne Wordu a jemu podobném! Nejlépe ten PSPad. Je zdarma a jeden z nejlepších na tyto věci
www.pspad.com

Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 27 červen 2020 - 19:06

  • 0

#435 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2020 - 19:12

Otevři si ten gpx soubor v textovém editoru (Notepad, PSPad). Ne ne Wordu a jemu podobném! Nejlépe ten PSPad. Je zdarma a jeden z nejlepších na tyto věci
www.pspad.com

PSPad mám :-)


  • 0

#436 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2020 - 19:47

Mohu mít dotaz na import LAB do GPS?
Přes jaký formát je tam posíláte?

 

Já si LABky stahuji do Garminu Montana ve formátu "Generic GPX". Měl jsem s tím jen ten problém, že garmin mi zobrazoval jen začátek jména LABky. A to jméno je vyrobeno ze jména série, lomítka a jména LABky. Takže jsem většinou neviděl, o kterou LABku jde. Tak jsem si trochu tento format opravil a prohodil jsem v něm jméno LABky se jménem série. Pokud má někdo zájem, připojuji ho sem (v exportu GG se to ukáže jako "Swap names of LABs - Generic GPX"). Používám to taky v mapy.cz, kam to přetáhnu myší a mohu začít plánovatř, kudy půjdu, kde budu parkovat atd. Taky hned vidím, zda tam jsou LABky všechny. Prošel jsem takto bez problému více sérií v Táboře i v Plzni, o svátcích se chystám na totéž v Budějkách a Krumlově.

Přiložený soubor (y)


  • 1

#437 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2020 - 19:53

Mě zitra něco podobného čeká v Táboře. Naštěstí c:geo umožňuje si dát kešky do seznamů a jednotlivé seznamy označit barevnými značkami. Takže jsem si LABky dal do 3 seznamů různě označených a na mapě vidím, z jaké série nejbližší LABka je, poněvadž má tečku s barvou seznamu. Nemusim potom hledat v appce na jakou sérii se přepnout. Drobná, ale dobrá vychytávka.

 

Pekna vychytavka, tu jsem neznal. Diky za ni, ani me nenapadlo neco takoveho hledat.

 

Jinak add vice serii - pokud jsou na malem miste, je jednodussi obchazet po seriich, jinak z toho hrabe - to byl treba pripad eventovych labek v Brne...


  • 0

#438 Sykype

Sykype

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2020 - 8:47

Tak nám byla Groundspeakem také nabídnuta možnost vytvořit nové Adventure Labs, aniž bychom o ně žádali. Dost možná jako náhrada za dva neúspěšné pokusy o přidělení virtuálek. Zatím jsme odlovili jen pár "starých" labek, které byly navázané na megaeventy, a vlastně je ani moc nevyhledáváme, tak je to trochu paradox. Každopádně je nám líto nechat je propadnout, takže asi něco vymyslíme, i když čas máme jen do konce října. 


  • 0

#439 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2020 - 20:12

Ve Žďáru nad Sázavou nová serie labek plus bonus : GC8RY90 Cisterciácký klášter a Zámek Žďár nad Sázavou.

 
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#440 SiMateam

SiMateam

    SiMateam

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2020 - 19:13

Před chvilkou byla publikována bonusová keška GC8W6K7 pro moje Adventure Lab: Jizerka ↔ Smědava :-)


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka