Přejít na obsah


Fotka

Novy server pro Adventure Lab a plugin pro GG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1513 odpovědí na toto téma

#641 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2020 - 9:58

Tak v pátek GS opět rozesílal druhé labky - kromě splnění kritérií je tam důležitá lokalita, jak jsme si mysleli už u prvních labek. Kolegovi, který loví minimálně, vysloveně napsali, že ho vybrali vzhledem k lokalitě, do které GS míří. Jsem zvědavá, kde budou u Přimdy druhé LABky.

 

Myslím, že text posílají všem stejný a lokalita roli nehraje. Já dostal taky druhé labky a to ty první mám v Praze, kde je totálně přelabkováno...


  • 0

#642 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2020 - 10:05

Věřím, že text je stejný i tomu, že chtějí pokrýt území - kolega labky moc neloví, možná nemá o moc víc než oněch 10 požadovaných, ale bydlí kousek od hranic...Mno, v létě jsme mu snad pomohli, když jsme mu výpravou ve třech zvýšili návštěvnost. Ono je u nich sice krásně, ale jinak tam fakt lišky dávají dobrou noc. Pokud je nezastřelí, je kačer-myslivec. :-)
  • 0

#643 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2020 - 20:50

Já ještě neudělal LABky přidělené v první vlně, původně měly být do konce května, pak do konce srpna a ještě stále mám aktivní builder. Ale pořád váhám jestli je vůbec udělat. A dnes mi přišly další. Nevím podle jakého klíče je přidělují, ale už mám 10 LABek
  • 0

#644 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2020 - 22:22

Něco s lokalitou v tom mailu k druhým labkám bylo, ale třeba já bydlím kousek od Prahy a tady je labek jak... no, docela dost.

Takže jsem svojí druhou sérii dal na Island, čímž jsem počet tamějších sérií zdvojnásobil. Přijde mi to lepší než zahušťovat lokalitu kde už jich je víc než dost...


  • 0

#645 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2020 - 22:29

Tak je udělej rovnou jako navazující na sebe.

Já dneska čisté náhodně díky LABkám udělala z jednoho ze dvou mudlů kačera. Měli jsme stejnou cestu ke kapli na kopci, divili se, co to mám v mobilu za apku....no a během pár minut měl jeden z nich nick, díval se, jak lovím labku, spolu jsme odlovili tradičku vedle, zatímco kolega nás fotil a potom si odlovil i labku. Než jsem dojela domů, měl už další, takže ho to asi baví. Jen bych ho ráda zkontaktovala pro začátek s někým z Brna, kdo používá iPhone - apky pro něj neznám, mám Android a Locus s GG dtb.
  • 0

#646 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2020 - 22:35

Já ještě neudělal LABky přidělené v první vlně, původně měly být do konce května, pak do konce srpna a ještě stále mám aktivní builder. Ale pořád váhám jestli je vůbec udělat. A dnes mi přišly další. Nevím podle jakého klíče je přidělují, ale už mám 10 LABek


Zajímavé, psali, že se bude vybírat z těch, co publikují první LABky do 30. 8. A budou mít oblíbenost přes nějakých 85%, ne?
Jak je pak tohle možné?
  • 0

#647 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2020 - 10:46

Zajímavé, psali, že se bude vybírat z těch, co publikují první LABky do 30. 8. A budou mít oblíbenost přes nějakých 85%, ne?
Jak je pak tohle možné?

Selection is based in part on the following criteria:

Creator has:
An active Premium membership
Only 1 public Adventure
Found at least 10 Adventure Lab Caches

The Adventure has:
At least 4.7 average rating
At least 10 ratings
At least 10 Activity logs

We have randomly selected geocachers from those who meet the criteria and are in locations we are targeting. You were chosen as part of this process.

Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 04 říjen 2020 - 10:47

  • 0

#648 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2020 - 13:31

Megaevent Hvězdný Tábor se definitivně nebude letos konat, ale jeho připravené LABky (tři série, na labgpx.cz už byly publikovány) budou spuštěny dle původního plánu 9.10.2020. A nový Hvězdný Tábor bude až v 2021 a při něm budou publikováný nové série LABek.


  • 0

#649 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2020 - 22:09

Megaevent Hvězdný Tábor se definitivně nebude letos konat, ale jeho připravené LABky (tři série, na labgpx.cz už byly publikovány) budou spuštěny dle původního plánu 9.10.2020. A nový Hvězdný Tábor bude až v 2021 a při něm budou publikováný nové série LABek.

 

Tak dnes přišla od ownerů megaeventu trochu jiná zpráva, která říká: "Vše, co souvisí s eventem se přesouvá na nový termín, včetně LABek (i jejich spuštění)". A pak owneři ješte dodali: "...chtěli jsme LABky pustit, ale nebylo nám dovoleno :-(". Takže až napřesrok.


Tento příspěvek byl upraven od martin_tulak: 06 říjen 2020 - 22:11

  • 1

#650 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2020 - 22:23

Super. Takže labky budou v Táboře a event v Sezimáči. Takže se ten nával trošku rozředí :P .


  • 0

#651 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2020 - 14:38

Kde budou LABky se nechte překvapit. ;-)
Za téměř rok může být nějaká ta změna, owner je kreativní. :-) Určitě dojde k rozptýlení kačerů i tak, momentálně má Tábor už čtvery labky a jedna série je hezky rozložená. Vzdálenější příznivci labek si budou mít co užívat.
  • 0

#652 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2020 - 15:58

u labek GC7MT6V je schválně v názvu ta přehláska ničeho? --> ¨

B)


Tento příspěvek byl upraven od mikrom: 10 říjen 2020 - 15:58

  • 0

#653 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2020 - 16:32

u labek GC7MT6V je schválně v názvu ta přehláska ničeho? 

 

Takto sérii autor původně pojmenoval. Pak ji přejmenoval (a také upravil několik překlapů v úvodu série). Díky za upozornění, opravil jsem to, nový GPX je na labgpx.cz (ale v souřadnících, pořadí či popisu LABek se nic nezměnilo).


Tento příspěvek byl upraven od martin_tulak: 10 říjen 2020 - 16:33

  • 0

#654 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2020 - 16:37

díky, za mě bych tuhle klávesu [¨] zrušil :)


  • 0

#655 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2020 - 17:01

mäsiar Müller ani pan Boris Rösler by nebyli rádi


  • 1

#656 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2020 - 5:22

díky, za mě bych tuhle klávesu [¨] zrušil :)

Opovaž se?
  • 0

#657 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2020 - 5:28

Upozorním na vznik LABkového trailu.
17 sérií LABek, k tomu 16 různých bonusů (z toho jedna challenge), 1 tradi, 1 multi a možná i Virtuálka.
https://coord.info/GC904T1

Tento příspěvek byl upraven od davidb11: 11 říjen 2020 - 5:30

  • 1

#658 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2020 - 7:45

Delsi dobu premyslim, jak pouziti serveru udelat jeste uzivatelstejsi:

 

V nove verzi pluginu pro GG je nova zalozka Mapa, kde je cudlitko pro vytvoreni souboru s osobnimi daty (dokoncene serie, vlastni serie). Po nahrani totoho souboru do keskomapy (v levem spodnim rohu Menu a 2. tlacitko zhora) budou dokoncene i vlastni serie oznaceny (zelena resp. fialova) a je mozne podle nich filtrovat a skryt/zobrazit jejich ikony na mape. Zejmena v huste zaseriovanych oblastech to muze uzivateli pomoct v orientaci, kdyz uz tam toho ma spoustu odloveno.

 

Bohuzel bezpecnostni opatreni v browserech mi brani, abych mohl v keskomape pri dalsim spusteni rovnou tento soubor znovu nacist. Vzdy, kdyz uzivatel bude chtit pracovat s osobnimi daty, musi rucne soubor nacist. Jinak to udelat neumim.

 

Soubor ma primitivni strukturu, takze je mozne jej vytvorit v nouzi i rucne nebo treba v excelu. Jde o CSV soubor, prvni radek je libovolny a dalsi radky maji vzdy

LabID, dokonceno, vlastni

dokonceno a vlastni jsou hodnoty 0 nebo 1, kde 1 znamena ANO. (Jina vec je, kde sebrat LabId, tedy v podstate GUID serie, ale to bych ted nechal byt. Pokud ma nekdou touhu, at mi napise.)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#659 plysa

plysa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2020 - 18:50

Dovoluji si upozornit na novou adventure LAB v Praze - "Karlovo náměstí".


  • 0

#660 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2020 - 19:02

Dovoluji si upozornit na novou adventure LAB v Praze - "Karlovo náměstí".


No, ono těch Labek v Praze je denně nových hodně, klidně i 4 série. Ale dík....
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama