Přejít na obsah

Fotka

Novy server pro Adventure Lab a plugin pro GG

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1068 odpovědí na toto téma

#1061 Re0

Re0

Re0

• Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2021 - 19:33

Na dnešek mezi 3:00 - 6:00 nahlásil poskytovatel webu plánovanou odstávku serverů. Dopoledne jsem psal na podporu kdy obnoví provoz. Bylo mi sděleno, že  výpadky budou pravděpodobně možné až do dnešních 18. hodin.

Doufám, že k obnově dojde v nejbližší době. Za výpadek se omlouvám, ale nyní s tím nemůžu nic dělat.

OK, díky za info....  jsem paradoxně zkoušel i Tvoje stránky, a bylo to podobné. Tak jsem si říkal, že by problémem mohlo být něco jako nějaká odstávka.

Já jen tak, však počkám..... 

Díky za všechnu Tvou práci :-)

• 0

#1062 georabbits.cz

georabbits.cz

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2021 - 20:15

Web labgpx.cz je již opět plně funkční

Tento příspěvek byl upraven od georabbits.cz: 29 leden 2021 - 20:16

• 2

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci Locus

#1063 martin_tulak

martin_tulak

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2021 - 15:05

GS prodloužil termín pro publikaci nových sérií z konce března na konec (letošního) června. Píší:

Adventure Lab

New deadline: June 30, 2021

We have extended the deadline to June 30, 2021 for all Adventure Labs to go public. HQ will monitor changes over the next few months to see if further adjustments are needed. There is no need for those with Adventure Lab credits to write in to request an extension.

• 1

#1064 quellen

quellen

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 480 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2021 - 6:17

No nevím, ale mně včera přišla nabídka k vytvoření druhé série a nikde se tam dedline k publikaci neuvádí.

Je tam jen zmíňka, že "Public Adventures have no expiration date, although if there are issues they may be turned off at the discretion of Geocaching HQ." Ale to se nejspíš týká publikovaných labek, které můžou kdykoliv zaříznout.

• 0

Google Pixel 3 / Android 11 / c:geo

#1065 hkstaripraha

hkstaripraha

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2021 - 12:53

No nevím, ale mně včera přišla nabídka k vytvoření druhé série a nikde se tam dedline k publikaci neuvádí.

Je tam jen zmíňka, že "Public Adventures have no expiration date, although if there are issues they may be turned off at the discretion of Geocaching HQ." Ale to se nejspíš týká publikovaných labek, které můžou kdykoliv zaříznout.

Také jsem včera obdržel email s tím, že jsem splnil jejich kritéria a nabízejí vytvořit druhou serii Adventure LAB(5stage). Nemám omezující datum expirace, jen si Geocaching HQ uplatňuje v případě problémů právo veta. 

• 0

....................................
XIAOMI Mi 9T + c:geo
GARMIN eTrex 32x + BaseCamp(MapSource), GeoGet 2.11.5.817 + VasaM,Topo Czech 2015 Light (Topo Czech 2011 Pro)

#1066 Archi1

Archi1

Archi1

• Members
  • PipPipPip
  • 796 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2021 - 20:01

Nevím co se děje, ale aktualizoval jsem si labky kraje Vysočina a trvalo více než  hodinu co se aktualizace podařila. Geoget pořád hlásil, že pracuje a probíhá import gpx souborů. V geogetu jsem vybral labky kraje Vysočina a přes plugin LabForGg jsem dal aktualizovat ČR. Dělám to tak jednou za týden a bylo to daleko rychlejší. Díky za radu.

• 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#1067 gord

gord

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9 608 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2021 - 20:55

Mas posledni verzi pluginu?

Kolik labek to aktualizuje? Pokud jsi dal stahnout i nejake hodne stare serie (treba jsi vyhledaval bez ohledu na datum posledni aktualizace), muze chvili trvat "overovani" poradi labek v serii na serveru a u tebe v databazi. U novych labek je to pomerne rychle, protoze kazda lablka ma svou jedinecnou identifikaci. U starych serii se to dela ponekud komplikovanym zpusobem a ten trva vyrazne dele (podle rychlosti pocitace klidne sekundu).

• 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

#1068 Archi1

Archi1

Archi1

• Members
  • PipPipPip
  • 796 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2021 - 21:29

Verze pluginu 2.2.1.7. Aktualizovalo to 340 labek bez ohledu na datum poslední aktualizace, tzn. i hodně staré.

• 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#1069 gord

gord

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9 608 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2021 - 9:36

Tak to je presne ten pripad, ktery jsem popisoval. Proto doporucuju aktualizovat jen opravdu od posledniho data aktualizace labek (to si plugin pamatuje pro kazdou databazi zvlast, pokud bys jich mel snad vic).

Import serii bez kontroly poradi labek je rychly, ale to se tyka tech serii, ktere jeste nemas v databazi. Pokud by nedochazelo ke kontrole poradi labek, budes mit v databazi klidne nektere labky vicekrat, pokud nemas odlovenou celou serii, stavalo by se, ze se ti jako nalez oznaci jina labka, tagy a poznamky budou u jinych labek, ... Proste poradny zmatek.

• 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Google (1), Bing (2)

Reklama