Přejít na obsah


Fotka

Novy server pro Adventure Lab a plugin pro GG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1513 odpovědí na toto téma

#1101 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2021 - 10:16

To je ten problem, delala jsem to v modu Private a chova se to jako test, coz me pekne stve .. kdyz mam nastaveno 25m a jsem x desitek km daleko a ukaze mi to tlacitko odpoved i s otazkou a pusti me to odpovedet... :(

Ona si ta mrcha aplikace spoustu lokaci pamatuje, neprisel jsem na mechanismus jak. Asi jedina moznost byla uplne ji odinstalovat a znovu nainstalovat, nejspolehlivejsi je ale jine fyzicke zarizeni.


  • 0

#1102 Luciferek

Luciferek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2021 - 6:26

Ona si ta mrcha aplikace spoustu lokaci pamatuje, neprisel jsem na mechanismus jak. Asi jedina moznost byla uplne ji odinstalovat a znovu nainstalovat, nejspolehlivejsi je ale jine fyzicke zarizeni.

Mel jsi pravdu, po vytvoreni noveho uctu a nainstalovani appky na mobil gc nepolibeny vse funguje jak ma :) diky vsem za rady


  • 0

#1103 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2021 - 21:01

Je tato mapa https://labgpx.cz/Ke...eoGet/mapa.html aktualizovaná? V Třeboni vidím jen jednu sérii a sám jsem tam prošel 2 a půl série.


  • 0

#1104 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2021 - 21:25

Je tato mapa https://labgpx.cz/Ke...eoGet/mapa.html aktualizovaná? V Třeboni vidím jen jednu sérii a sám jsem tam prošel 2 a půl série.

 

Teď jsem právě na labgpx.cz vytvořil novou série v Libčicích - a na mapě ji vidím. Takže předpokládám, že keškomapa je pořád aktualizovaná.


  • 0

#1105 Výletníci ČB

Výletníci ČB

    Výletníci ČB

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2021 - 23:30

Je tato mapa https://labgpx.cz/Ke...eoGet/mapa.html aktualizovaná? V Třeboni vidím jen jednu sérii a sám jsem tam prošel 2 a půl série.

Na mapě vidím 2 série v Třeboni a 1 sérii na Rožmberku.


  • 0

#1106 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2021 - 7:32

Je tato mapa https://labgpx.cz/Ke...eoGet/mapa.html aktualizovaná? V Třeboni vidím jen jednu sérii a sám jsem tam prošel 2 a půl série.

 

A nemas jejich zobrazeni potlaceno filtrem?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1107 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2021 - 7:33

Tak se to vysvětlilo. V nastavení mapy bylo Skrýt série s bonusem. Jestli to tam je napořád, nebo si to pamatovalo nějakou mou předchozí činnost (přes měsíci), nevím.


  • 0

#1108 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2021 - 7:37

Mapa si pamatuje posledni pouzity stav vcetne filtru (pokud nevymazes cookies).


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1109 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2021 - 9:47

Jo, to vím, keškomapu v původní podobě od Norberta používám hodně často a vím že si pamatuje třeba i poslední vyhledanou polohu. Jen škoda, že ji Norbert už neudržuje a spousta věcí v ní přestává fungovat. Tady jsem jen zapoměl, co jsem před měsíci nastavil a nenapadlo mě, že si to bude pamatovat i po takové době. Často se cookies nastavují na určitou dobu, Poznejmisto se třeba po cca 2 dnech odhlásí, v práci máme aplikaci, co se odhlašuje cca po hodině, to je hodně otravné.


  • 0

#1110 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2021 - 8:44

Mozna si toho vsimnete - protoze server uz zdaleka neni jen seznam GPX souboru, jak byl na zacatku, upravili jsme webovou stranku tak, aby lepe odpovidala obsahu. Funkce stranky i pluginu by mely zustat beze zmeny. Pevne v to doufam  :D


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1111 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2021 - 8:47

Mozna si toho vsimnete - protoze server uz zdaleka neni jen seznam GPX souboru, jak byl na zacatku, upravili jsme webovou stranku tak, aby lepe odpovidala obsahu. Funkce stranky i pluginu by mely zustat beze zmeny. Pevne v to doufam  :D

 

Jen připomínka: Změny popsané gordem jsou často v CSS formátování, takže se vám nový vzhled stránky objeví až po stisku Ctrl-F5.


  • 0

#1112 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2021 - 8:57

Ale ne, melo by se to zobrazit pri novem zobrazeni stranky  ;)  Je to udelane tak, aby browser poznal, ze na serveru je novy css soubor a mel by si ho nacist sam od sebe.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1113 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2021 - 9:00

Ale ne, melo by se to zobrazit pri novem zobrazeni stranky  ;)  Je to udelane tak, aby browser poznal, ze na serveru je novy css soubor a mel by si ho nacist sam od sebe.

 

Mně se to zobrazilo až po Ctrl-F5. Asi to bylo nějak v historii browseru či co, kdoví...


  • 0

#1114 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2021 - 12:10

Zajímavost (či potíž?) pro lovce labek v Praze: Dnes owner přidal k sérii "Prosek park" dvě další labky (změna ze tří na pět). Což je dobrá věc, ale labková aplikace s tím má trochu potíž. Já jsem měl tu původní (třílabkovou) sérii už odlovenou, takže se mi už na mapě v aplikaci neobjevuje (přestože by měla, protože má nové labky, není tedy dokončena). Musel jsem tedy nejdříve v profilu aplikace řící, že chci zobrazovat i ty už odlovené. Teprve pak jsem sérii viděl na mapě. Hlásila sice, že série je Completed ale po otevření  ukázala i ty nové labky (sic!). Ale jde o sekvenční sérii, takže ty nové labky byly šedé, tedy zřejmě nepřístupné. Ale - a teď pozor - když jsem přišel na místo nové labky, aplikace mi ukázala otázku a umožnila na ni odpovědět. To samé i na té druhé nové. Pak mi dokonce nabídla můj původní log, abych ho mohl doplnit. Takže přidání labek do splněné série funguje... Hmmm, možná ty nejasnosti způsobilo i to, že doplněná série je zároveň sekvenční.


  • 0

#1115 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2021 - 18:05

Dost zajímavý. Jsem si říkala, co mi to píplo a na toto bych nepřišla. Nevím, jaká je nastavená vzdálenost, tak jsem myslela, že je to něco v středočeském kraji. Pak jsem si přečetla tvůj příspěvek.

Takže díky tomuto vláknu mám odloveno.


  • 0

#1116 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2021 - 17:26

Dnešní LABky "GC96DTB-0 ... Radhošťská ovčí dálnice 1 / Pustevny" mají po importu do GG okres správně (Nový Jičín, Vsetín), ale území mi vypisuje nesprávně "Liberecký kraj" . 
Chybka?


  • 0

#1117 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2021 - 20:33

Dnešní LABky "GC96DTB-0 ... Radhošťská ovčí dálnice 1 / Pustevny" mají po importu do GG okres správně (Nový Jičín, Vsetín), ale území mi vypisuje nesprávně "Liberecký kraj" . 
Chybka?

 

Jo, to mi ujela ruka. Opraveno a díky za upozornění.


  • 1

#1118 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2021 - 8:34

Tak se nejak nemuzu dostat na web labgpx.cz (ani plugin v GeoGetu nefunguje)

Mozna nejaky problem, tak radeji hlasim.....


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#1119 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2021 - 9:36

Bohužel je problém na straně webhostingu. V tuto chvíli nemáme informace kdy dojde k nápravě. 


  • 0

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#1120 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2021 - 10:28

Bohužel je problém na straně webhostingu. V tuto chvíli nemáme informace kdy dojde k nápravě. 

 

Uz ok!


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama