Přejít na obsah

Fotka

KdeToSakra.cz

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 KulisekW

KulisekW

KulisekW

• Members
  • PipPipPip
  • 2 042 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2020 - 10:29

Ahoj,

kamarád mi včera poslal odkaz na hru KdeToSakra.cz, která mi přijde svým způsobem podobná nám známému Poznejmisto.cz. Ve zkratce se jedná o uhádnutí místa pořízení street view snímků seznamácké Panoramy, přičemž oblast, kde budete hádat, si můžete zvolit nebo nechat vybrat nějakou náhodnou. Přišlo mi to jako celkem dobrá zábava dlouhou chvíli (nejen do karantény). :)

• 2

giga20let.png Přijďte oslavit 20 let geocachingu!  GC7WWWW  7.-9. května 2021, Praha - Žluté lázně

#2 mpik

mpik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 8 242 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2020 - 11:23

Zajímavé. Dám hledat na PC podle své polohy a zjišťuju, že jsem ve Zdíkově na Šumavě. Jen asi o 50 km vedle. Ale Mapy.cz to ukazují taky tak. Přitom telefon připojený na tutéž síť přes mou wifi ukazuje správně s přesností na barák. a když jsem byl v práci, tak tam ukazovalo PC taky přesnou polohu. Místní router je asi nějak divně nastavený.

Co se týká hry, možná to zkusím, ale zůstanu u Poznejmista.

• 1

#3 zmijovkar

zmijovkar

zmijovkar

• Members
  • PipPipPip
  • 981 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2020 - 17:23

Když nepoznám, tak z nabídnutého místa se dá popojet úplně stejně jako v Panoramě na otevřených mapy.cz a hádat na novém místě, které už poznám. Řekl bych trochu vadinka v této hře. Dcerku to možná bude bavit...

• 0

#4 mpik

mpik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 8 242 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2020 - 17:28

Chybí tam takové to čekání co vyběhne. Pro mé město primitivnost, pro cizí město nechytačka. Asi mám práce doma dost, když teď dělám z domova, tímto se zabývat nebudu.

• 0

#5 KulisekW

KulisekW

KulisekW

• Members
  • PipPipPip
  • 2 042 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2020 - 18:09

Když nepoznám, tak z nabídnutého místa se dá popojet úplně stejně jako v Panoramě na otevřených mapy.cz a hádat na novém místě, které už poznám. Řekl bych trochu vadinka v této hře. Dcerku to možná bude bavit...

Měl jsem k tomu stejné výhrady. Nicméně, dvakrát jsem to zkusil a vzal to čistě posle fotky z toho místa (360°), nikam se kamerou nepohyboval. Už mi to ukázalo dvě místa v mém městě, která mi dala chvíli zabrat, než jsem si uvědomil, kde se nachází.

• 0

giga20let.png Přijďte oslavit 20 let geocachingu!  GC7WWWW  7.-9. května 2021, Praha - Žluté lázně

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama