Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Oregon 750- zkušenosti, rady?

garmin

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 vitablondak

vitablondak

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 569 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2020 - 14:21

Ahojte,

nevratně mi klekl Oregon 550, který jsem měl léta. Jelikož už 550 -ka nelze koupit (téměř ani jako použitá) , tak jsem si koupil 750-ku v domnění výrazného pokroku :-))

A jsem tedy velice nemile překvapen. Celý ten přístroj mi přijde jako nepoužitelný paskvil. Možná je to dáno tím, že jsem byl zvyklý na něco, co mi vyhovovalo... 

Ale na 750-ce mi přijde spousty věcí nelogických a nejasných, namátkou:  Nelogické a nepřehledné menu, ovládání, neroutuje pro automobil, zbytečně malý displej vzhledem k tělu navi, nezapuštěný displej, naprosto stupidní (a křehoučký) systém otevírání krytu baterek, nelze použít tužku na displej atd...  Jako plus je snad jen lepší foťák. A zřejmě wifi a možnost spojit s telefonem. Ale to v místě bez signálu bude stejně k ničemu... 

Pár večerů jsem se tím prokousával a došel k výše popsaným závěrům. A už nějakou dobu leží v šuplíku a vůbec se mi v ní nechce hrabat.  Tak jsem si sehnal  zase 550-ku :-)))  Ale asi to nebude, vzhledem ke stáří, napořád... :-((

Ale než se ho zbavím, tak bych mu chtěl dát ještě šanci. Za ty prachy si ji zaslouží:-))

Jaké máte vy zkušenosti s touto navi? Nějaké vychytávky? Prostě by mě zajímalo, jak ji používáte ke své spokojenosti...

Díky všem, kdo napíše něco smysluplného a třeba to pomůže i někomu dalšímu...

Víťablonďák

• 0

#2 h0--

h0--

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 2 128 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2020 - 19:49

Sám mám jen Oregon 700, nicméně...

Pokrok u Garminu?  :ph34r:

Activity menu jsem vypnul a používám původní starý. Routování nevím, nepoužívám, neporadím.

Nezapuštěný a kapacitní dotykový display mi přijde jako výhoda, oproti té rezistivní tmavé šílenosti u O550, která nejde použít bez podsvětlení.

Wifi je taky radost, v nějaké verzi firmware mi to padalo při zapnutí. Pak to zase opravili. Betatester za 12 tisíc korun, tak to je pohoda.  B)

Ale po třech letech mi začal vypadávat display, zmínil jsem se o tom v původním vláknu - http://www.geocachin...508-oregon-700/

Kolem a kolem zlatá GPSmap 60CSx. :wub:

• 0

Lovím zážitky a zakládám body.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:garmin

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama