Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.10.7

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
69 odpovědí na toto téma

#61 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2020 - 12:02

z jiného soudku...

Databáze->Import->Stáhnout kešky->Vlastnosti...->Druh...

 

chybí typ GIGA event.

 

A můžeme se těšit na možnost filtru podle data hidden (tamtéž v importu)?

Už by se to hodilo.

 

Díky


  • 0

#62 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2020 - 14:53

To přece nikdo nepotřebuje... :) No dobře, přidal jsem to tam.
  • 2

#63 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2020 - 14:04

Tak mam vyrobeny a vyzkouseny prikvapive jednoduchy koncept na pluginy do GGmapy. Zadna slozita konfigurace, plugin v podobe javascriptoveho souboru (a pripadne i CSS souboru) staci nahrat do spravneho adresare (ggmap\plugin)... a to je vsechno!

 

Ted jeste vymyslet, kam vsude v kodu umistit mista, na ktera se budou moci pluginy zaregistrovat. Jistou inspiraci mi budou ty upravy od VasaM - aby je posleze mohl predelat do podoby pluginu.


  • 3

#64 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2020 - 17:25

Ahoj, to je skvělá zpráva. Já si své úpravy už včera přesunul mimo tvůj soubor, tak abych v něm dělal minimum úprav. Co mi tam zůstalo:

  • Možnost měnit ikony, tedy změnit cestu k výchozí ikoně i k souboru s definicí všech ikon
  • Možnost "zahodit" právě vykreslovanou ikonu (používám na filtraci)
    Do funkcí paintCache a paintWpt jsem na začátek přidal volání své funkce, která vrací true/false podle toho, zda se má ikona vykreslit, jako parametr bere item
  • Přístup k pointname v getCacheIcon aby bylo možné si kreslit vlastní ikony, které nemáš v sadě.

Mimo to bych doplnil možnost si zvolit výchozí mapu (popř. naučit mapu pamatovat si poslední volbu), asi by bylo lepší, kdyby to uměla i bez pluginu.

 

A na závěr bych na tebe měl otázku, co konkrétně znamenají ikony reverse, point waypoint?


  • 1
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#65 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2020 - 17:56

Reverse je, pokud si dobře pamatuji, locationless kes, tedy dnes již spíše historický relikt. Point a waypointy jsou obecné výchozí ikony, které se použijí na cokoliv, co se netrefí do existující ikony. To je důležité pro zobrazování jiných dat než kese.
  • 0

#66 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2020 - 19:28

Ve své podstatě se ten JavaScript teprve učím. Takže to ještě různě vylepšuji. Ještě ladím takové ty drobnosti, jako že se mi někde volá něco dřív, než se mi to natáhne, jak rozumně předávat parametry a výsledek funkci z pluginů, když těch pluginu volných na jedné události může být více, a tak. Ale už se to hezky vylupuje.

Mám stáhnutou tu tvoji původní verzi, takže mám docela představu, co by se ti hodilo.
  • 0

#67 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2020 - 19:30

Mapu chci naučit, aby si pamatovala poslední nastavení. Osm tam byla hlavně proto, že je tam vždycky. Ostatní jsou brány jako uživatelský definované, byť předdefinované. Mapy se generují z nastavení Geogetu.
  • 0

#68 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2020 - 22:48

Díky za vysvětlení těch ostatních typů. Jestli chceš, můžu ti poslat svoji aktuální úpravu, ale její princip jsem pospal výše. Jinak pro ukládání nastavení bych doporučil WebStorage, dobře se s tím pracuje a na toto je to ideální.


  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#69 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2020 - 8:46

Dík, webstorage byl dobrý tip. Pamatování mapy hotovo.
  • 0

#70 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2020 - 22:45

A cele si to muzete vyzkouset v nove verzi: http://www.geocachin...71-geoget-2108/


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama