Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Ztracená


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Leviska5

Leviska5

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2020 - 8:36

Ahoj,jsem na Vasich strankach poprve,moc se tu nevyznam,tak se omlouvam,kdybych se ptala na neco,co uz zde bylo. :)
Rodice byli na rybach a mamka z vody vylovila kesku,volala mi a rika: hele,nasla jsem jednu tu krabicku,co chodite hledat,ale ve vode :D A tak ji mam doma a netusim,kam patri a ani kam se obratit a kdo vi jak dlouho si tam plavcila,poradite mi prosim? Vim jen priblizne misto,kde plavala. :) Dekuji moc
  • 0

#2 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2020 - 8:41

A je v ní logbook? Je v něm jméno autora, název kešky nebo GC kód? Pokud ne a není to ani někde na krabičce, asi to nezjistíš. Jedině pak podívat se na mapu keší, co je kolem té vody, po které to připlavalo. A kontaktovat autory, jestli něco nepostrádají. Opravdu ale vím o keši na Blanici, kterou vylovili z Husinecké přehrady.


  • 0

#3 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2020 - 10:23

Napiš nám, co je na krabičce nebo logbooku napsáno. Popř. nick a datum posledních zalogovaných lidí, podle toho se to dá dohledat taky. A ještě pošli místo, kde plavala (třeba jako link z mapy.cz)


  • 1

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#4 Leviska5

Leviska5

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2020 - 15:33

Neni tam napsano nic o autorovi,ani nazev kesky,pouze nekolik zalogovanych lidi. Mezi poslednimi jsou:
22.5.2016 Pan_Pakobylka
27.5.2016 Frankie Dbuhán
Nalezena byla tady par metru od zastavky
https://mapy.cz/s/hofagonude
Ale podle tech poslednich datumu predpokladam,ze ted uz asi chybet nebude,jen pro jistotu jsem chtela vedet co s tim,abych ji nemela jen tak doma :)

Tento příspěvek byl upraven od Leviska5: 21 duben 2020 - 15:34

  • 0

#5 VladoTA3

VladoTA3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2020 - 15:47

Žeby táto stratená a už archivovaná keška ?

Vodni elektrarna Stod

https://coord.info/GC1P7WH


  • 0

           ╔══════════════════════╗

           ║ Zem je moje ihrisko. ║

           ╚══════════════════════╝

 

VladoTA3.png

 


#6 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2020 - 16:17

Podle logů to tak vypadá a v tom případě by to byl hezký archeonález ;)

Má to být mikro a magnetická, jestli tomu schránka odpovídá. V jednom logu je fotka, kde je filmovka.


  • 0

#7 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2020 - 17:36

Rendystod se připojil na GC.cz dnes, je tedy aktivní. Zkus mu napsat přes profil, jestli ji pozná. Pokud jo, můžeš si ji zalogovat jako archiválii po 4 letech, to je dost vzácné. Ale vrátit ji už asi nebude chtít.


  • 1

#8 Leviska5

Leviska5

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2020 - 19:45

Schranka tomu odpovida,mikro i magneticka je,ale je cela cerna a ma zalogovanou pouze pulku jedne stranky.
  • 0

#9 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2020 - 23:06

Mohla být časem vyměněna schránka za obdobnou. Můžeš zkontrolovat další logy. Ale asi to je ona. Vypadá to, že se k ní trochu lezlo - podle atributu lezení a terénu 4. Mohlo to být u vody a mohla do ní spadnout.

 

Hezký kuriózní nález (myslím, že si ho můžeš zapsat). Mám pocit, že jsem registroval už dvě uplavané a pak nalezené keše. Je tu vlákno "Zajímavé osudy krabek", dával jsem tam příspěvek o kešce unesené bagrem z ČB do Prahy.


  • 0

#10 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2020 - 6:56

Jo, byla těsně u objektu malé elektrárny, voda kolem byla, ale zas tak obtížný přístup tam nebyl. Už si na to nepamatuju, je to přexce jenom pár let.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama