Na koho se obrátit ohledně chyby na project -gc
#1
Publikováno 04 červen 2020 - 10:13
Moje pluginy Puzzle magnetky Turistické nálepky Turistické známky Nález ve dnech roku bez Lab keší
#2
Publikováno 04 červen 2020 - 11:21
Je otazka, jestli je to opravdu keska bez okresu a dalsi vec je, jak ji (nebo je, pokud je jich vice) najit. Tato informace neni od GS, takze projekt si musi okresy prirazovat sam a je to dle meho veci overovatka ... kontaktovat autora overovatka, jak to pracuje a pripadne ze by vypsal, ktere kese okres nemaji prirazeny ...
MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)
- Náhrada GJ legálními postupy
#3
Publikováno 04 červen 2020 - 15:04
To přiřazování okresů je někdy věštění z křišťálové koule - to vidím při přípravě polygonů pro GeoGet.
Podle čeho vlastně okres přidělit ? U tradiček a podobných keší je to na první pohled jednoduché - udělají se polygony a do kterého ta keš padne, tak ten okres to je.
Jenže občas se stane, že owner neúmyslně nebo někdy dokonce i úmyslně, kaš umístí za hraniční čáru (já tomu říkám že je ZA patníkem a ne PŘED patníkem.
Pokud jsou polygony udělané přesně podle hranic, tak taková keš má okres prázdný. V GeoGetu se naopak snažím, aby keše o kterých vím, padly do našeho okresu - okraj polygonu kolem hranice dělám "nafouknutý".
Dalším problémem jsou keše s finálním waypointem - tam je otázka zda se keš zeměpisně přidělí do území podle úvodních souřadnic, nebo podle finálních ? A opět mohou nastat situace dle odstavce výše, tentokrát ještě komplikované tím, že úvodky mohou být v jiném státě než finálka. Krásným, i když trochu extrémním příkladem je například GC853BD nebo GC84K2E
Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 04 červen 2020 - 15:09
Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!
#4
Publikováno 05 červen 2020 - 7:35
Dalším problémem jsou keše s finálním waypointem - tam je otázka zda se keš zeměpisně přidělí do území podle úvodních souřadnic, nebo podle finálních ? A opět mohou nastat situace dle odstavce výše, tentokrát ještě komplikované tím, že úvodky mohou být v jiném státě než finálka. Krásným, i když trochu extrémním příkladem je například GC853BD nebo GC84K2E
Netřeba chodit tak daleko: GC6BDQG
#5
Publikováno 05 červen 2020 - 15:13
Použil jsem ověřovátko https://project-gc.c...s/GC6QGDV/22572 a zobrazilo mi to prázdný okres: v Čechách jsem našel keš v těchto okresech: **, *Jičín* - před tím Jičínem je jen **, takže asi nějaká česká keška nemá přiřazen okres, kdo by to mohl opravit?
Tam to je divné. Podle listingu má být celkem v naší republice 77 okresů a podle ověřovátka mi ukazuje odlovenou v 78. okresech...
#6
Publikováno 05 červen 2020 - 16:36
No to bude právě ten jeden "prázdný" okres, který by to ověřovátko nemělo ukazovat a počítat, pokud tedy je nějaký důvod, proč daná keška nemá přiřazený okres, viz přiložený obrázek, kde na prvním místě je tečka, za kterou nenásleduje žádné jméno okresu
Moje pluginy Puzzle magnetky Turistické nálepky Turistické známky Nález ve dnech roku bez Lab keší
#7
Publikováno 09 červen 2020 - 16:56
Moje pluginy Puzzle magnetky Turistické nálepky Turistické známky Nález ve dnech roku bez Lab keší
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů